1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Další VT reprezentačního družstva kadetek 04/05 proběhne od 21. – 25. května 2021. Pozvánku do Mikulova obdrželo od hlavního trenéra Luboše Bednáře 17 hráček.
Kateřina Pelikánová | VK KP Brno | N |
Eliška Výtisková | TJ Ostrava | N |
Bára Abendroth | TJ Sokol Šternberk | N |
Andrea Fabikovičová | VK Prostějov | N |
Elen Jedličková | TJ Ostrava | B |
Monika Brancuská | Sokol Pardubice I. | B |
Zuzana Žáková | VK Dukla Liberec | B |
Anna Panchartek | VK Prostějov | B |
Simona Marešová | VK Prostějov | S |
Viktorie Dvořáková | VK Dukla Liberec | S |
Aneta Bauerová | TJ Ostrava | S |
Barbora Bohuslavová | Volleyball Nymburk | S |
Tereza Stará | Volejbal Plzeň | S |
Karina Lazárková | TJ Sokol Šternberk | U, S |
Adéla Mitáčová | PVK Olymp Praha | L |
Andrea Píchalová | VK Prostějov | L |
Amálie Vyjídáková | TJ Sokol Šternberk | L |
Luboš Bednář | hlavní trenér |
Lukáš Míček | asistent trenéra |
David Nerud | kondiční trenér |
Jindřich Douda | fyzioterapeut, masér |
Jana Mitáčová | vedoucí družstva, asistent trenéra |
Autor: Jiří Carba
Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 0:2 (16:21, 17:21)
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)