Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
12.8.2019

Nominace RD dívek 04/05 na VT a MT - Zákupy u České Lípy

Od 24. – 30. srpna 2019 se reprezentační družstvo dívek 04/05 sejde k dašímu VT v Zákupech u České Lípy. Jeho cílem je i o prázdninách, kdy holky nemají školní povinnosti, společně trénovat a sehrávat se. Do Zákup byly pozvány také nové hráčky, aby se popraly o nominaci před podzimním a zimním blokem (účast v extralize juniorek, MEVZA).

Během soustředění sehraje družstvo šest zápasů - nejprve tři utkání se stejně starou reprezentací Polska (26. a 27.8.) a 28. 8. poměří síly s juniorkami Olympu Praha a Dukly Liberec. Všechny zápasy se odehrají ve sportovní hale v Zákupech. 

Nominované hráčky:

Marie Rožnovjáková B VSC Zlín 
Jana Dvořáková B Slávia Hradec Králové
Zuzana Žáková B TJ Dukla Liberec
Eliška Výtisková N TJ Ostrava 
Kateřina Cihlářová N TJ Dukla Liberec
Adéla Mitáčová L PVK Olymp Praha
Klára Ambrůzová L TJ Sokol Šternberk
Simona Marešová S VK Prostějov
Kateřina Zapfová U BVC Chodov
Eva Svobodová S Volejbal Plzeň
Antonie Kelnárová S PVK Olymp Praha
Barbora Bohuslavová S Volleyball Nymburk
Zuzana Kamasová S TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště
Tereza Havlová S BVC Chodov
Viktorie Dvořáková S, U TJ Dukla Liberec
Monika Brancuská B TJ Sokol Pardubice
Veronika Kudrlová N BVC Chodov
Bára Abendroth N TJ Sokol Šternberk
Andrea Píchalová L VK Prostějov

Realizační tým:

Jana Mitáčová hlavní trenér
Magda Králíková asistent trenéra
Luboš Bednář asistent trenéra
David Nerud kondiční trenér
Michaela Pachmanová fyzioterapeut/masér

 

Autor: Jana Mitáčová - trenér RD 04/05

Krátké zprávyArchiv
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

muži: Guto / Saymon (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:8, 21:19), Perušič / Schweiner – Ehlers / Flüggen (GER) 2:1 (14:21, 25:23,...

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

ženy: Betschart / Hüberli (SUI) – Hermannová / Sluková 1:2 (18:21, 21:12, 8:15), Borger / Sude (GER) – Hermannová / Sluková 0:2 (17:21,...

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Itálie 2:3 (25:15, 17:25, 23:25, 25:15, 12:15)

 
Přátelské utkání – muži – Jablonec nad Nisou

Česká republika – Slovensko 3:1 (22:25, 25:15, 25:22, 25:21), dodatečný set 15:17

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Polsko 2:3 (15:25, 25:12, 26:24, 20:25, 12:15)

 
2019 CEV ME beachvolejbal - Moskva

Perušič / Schweiner – Ermacora / Pristauz (AUT) 0:2 (21:23, 18:21)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018