3.7.2019

Nominace k 4. kempu projektu „Naděje 2006“ - Svitavy 8.-11.7.2019

Od 8. do 11. července 2019 proběhne ve Svitavách 4. reprezentační sraz „Nadějí" dívek ročníku 2006 a mladší.

Nominované hráčky:

Bažó Julie TJ Sokol Bedřichov
Brunclíková Kateřina TJ VK Dukla Liberec
Fabikovičová Andrea TJ Lokomotiva Břeclav
Formanková Caroline Vavřinec Kladno
Gajdová Karolína PVK Olymp Praha
Hrbková Daniela TJ SOKOL Frýdek-Místek
Chajdová Veronika Brno
Jasečková Nela SK Hlincová Hora
Malíková Johana TJ Kralupy
Němečková Kristýna VA Nový Bor
Oulíková Adriana Tábor
Raabová Tereza Znojmo
Smolková Josefína TJ VK Dukla Liberec z.s.
Vafková Kateřina Volejbal Boskovice
Vašíčková Veronika TJ Lokomotiva Břeclav
Votavová Tereza Jihlava
Yakushkina Fedora PVK Olymp Praha
Zedníková Ema Ostrava
Zídková Monika 15. ZŠ Plzeň

Realizační tým:

Novák Aleš hlavní trenér
Smolka Josef asistent trenéra
Fabikovičová Lenka asistent trenéra
Tobiášková Aneta kondiční trenér
Smolková Petra vedoucí družstva

 

Autor: Petra Smolková

Krátké zprávyArchiv
Český pohár 2019/20 muži - 3. kolo

Black Volley Beskydy – VK Euro Sitex Příbram 2:3 (27:25, 30:28, 18:25, 17:25, 13:15)

 
Český pohár 2019/20 muži - 2. kolo

TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 2:3 (23:25, 25:20, 26:24, 25:27, 12:15) - postupuje Ústí nad Labem

 
Kvalifikace na OH 2020 - muži

Kvalifikační turnaj mužů na OH 2020 proběhne od 5. ledna 2020 v Berlíně. Česká reprezentace se ve skupině A postupně střetne s domácím Německem,...

 
Český pohár 2019/20 muži - 2. kolo

TJ Holubice – Black Volley Beskydy 1:3 (16:25, 25:20, 21:25, 23:25) – postupují Beskydy

 
Český pohár 2019/20 muži - 2. kolo

VK Benátky nad Jizerou – VK Euro Sitex Příbram 2:3 (16:25, 26:24, 23:25, 25:20, 14:16) – postupuje Příbram, TJ Spartak Velké Meziříčí – VK Lvi Praha...

 
Český pohár 2019/20 ženy - 2. kolo

TJ Ostrava – VK Šelmy Brno 3:2 (25:17, 19:25, 23:25, 25:18, 15:9) – postupuje Ostrava Sestavy (od zóny I): Domácí: Kojdová, Nečasová, Wanczyk,...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018