Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
12.8.2019

Nominace k 5. kempu projektu „Naděje 2006" - Ostrava 13.-15.9.2019

Od 13. do 15. září 2019 proběhne v Ostravě 5. reprezentační sraz  „Nadějí" dívek ročníku 2006. Děvčata se zúčastní testování v rámci SCM a budou zařazena do turnaje extraligových týmů kadetek.

Nominované hráčky:

Brunclíková Kateřina TJ VK Dukla Liberec
Fabikovičová Andrea TJ Lokomotiva Břeclav
Formanková Caroline Vavřinec Kladno
Gajdová Karolína PVK Olymp Praha
Hrbková Daniela TJ Sokol Frýdek - Místek
Chládková Adéla TJ Šumperk
Jasečková Nela SK Hlincová Hora
Kuldanová Laura PVK Olymp Praha
Malíková Johana TJ Kralupy
Němečková Tereza TJ Lokomotiva Břeclav
Nová Tereza Volejbal Kralupy
Pakosta Emma Studio Sport
Pokorná Martina Volejbal Kralupy
Smolková Josefína TJ VK Dukla Liberec
Štolfová Natálie VAM Olomouc
Vafková Kateřina Volejbal Boskovice
Vašíčková Veronika TJ Lokomotiva Břeclav
Yakushkina Fedora PVK Olymp Praha

 

Autor: Petra Smolková - vedoucí družstva dívek 06

Krátké zprávyArchiv
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

muži: Guto / Saymon (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:8, 21:19), Perušič / Schweiner – Ehlers / Flüggen (GER) 2:1 (14:21, 25:23,...

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

ženy: Betschart / Hüberli (SUI) – Hermannová / Sluková 1:2 (18:21, 21:12, 8:15), Borger / Sude (GER) – Hermannová / Sluková 0:2 (17:21,...

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Itálie 2:3 (25:15, 17:25, 23:25, 25:15, 12:15)

 
Přátelské utkání – muži – Jablonec nad Nisou

Česká republika – Slovensko 3:1 (22:25, 25:15, 25:22, 25:21), dodatečný set 15:17

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Polsko 2:3 (15:25, 25:12, 26:24, 20:25, 12:15)

 
2019 CEV ME beachvolejbal - Moskva

Perušič / Schweiner – Ermacora / Pristauz (AUT) 0:2 (21:23, 18:21)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018