Od pondělí 27. května 2019 zahájí svůj 1. reprezentační sraz v tomto roce dívky ročníku 2006 a mladší. Na základě výkonnosti na kempech v loňském roce a doporučení trenérů vybral realizační tým 40 hráček ročníku 2006. Ty pak budou doplněny o talentované hráčky ročníku 2007, které se zúčastní kempu benjamínků v Liberci na počátku května. Sraz bude zakončen turnajem v Lanškrouně ve dnech 1. - 2. 6. 2019.
Bažó Julie | TJ Sokol Bedřichov |
Beníšková Denisa | Volejbal Boskovice |
Brázdilová Nikola | TJ Slovácká Slávia Uh. Hradiště |
Brunclíková Kateřina | TJ VK Dukla Liberec z.s. |
Drukerova Amelie | Studio Sport Praha |
Fabikovičová Andrea | TJ Lokomotiva Břeclav |
Formankova Caroline | Vavřinec Kladno |
Gajdová Karolína | PVK Olymp Praha |
Hančová Eliška | TJ EMĚ Mělník |
Hladíková Tereza | Lokomotiva Plzeň |
Hnátová Kateřina | TJ Svitavy |
Hrbková Daniela | TJ SOKOL Frýdek - Místek |
Hrůšová Kristýna | TJ Sokol Bedřichov |
Chajdová Veronika | VK KP Brno |
Jasečková Nela | SK Hlincovka |
Kašparová Adéla | TJ VK Dukla Liberec z.s. |
Kubíková Denisa | TJ Slovácká Slávia Uh. Hradiště |
Kuldanová Laura | PVK Olymp Praha |
Makovská Natálie | TJ Svitavy |
Malíková Johana | Volejbal Kralupy |
Němečková Kristýna | VA Nový Bor z.s. |
Němečková Tereza | TJ Lokomotiva Břeclav |
Nová Tereza | Volejbal Kralupy |
Pakosta Emma | Studio Sport Praha |
Pokorná Martina | Volejbal Kralupy |
Pragerová Anna | TJ Sokol Zbečník |
Rábová Tereza | VK Znojmo - Přímětice |
Smolková Josefína | TJ VK Dukla Liberec z.s. |
Srnská Barbora | VK KP Brno |
Škodová Aneta | PVK Olymp Praha |
Štolfová Natálie | Akademie Olomouc |
Tejmlová Aneta | SK Hlincovka |
Trejbalová Tereza | TJ Svitavy |
Vafková Kateřina | Volejbal Boskovice |
Vašíčková Veronika | TJ Lokomotiva Břeclav |
Vavřenová Tereza | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší |
Yakushkina Fedora | PVK Olymp Praha |
Zapletalová Lucie | Akademie Olomouc |
Zedníková Ema | TJ Ostrava |
Zídková Monika | 15. ZŠ Plzeň |
Autor: Aleš Novák – vedoucí projektu RD 06
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)