28.12.2017

Program a výsledky RD 99/00 junioři v roce 2017

Program na rok 2017 pro reprezentaci kadetů/juniorů 99/00 ZDE
Program na rok 2018 pro reprezentaci juniorů 99/00 ZDE

logo

Č. Termín Místo Poznámka
1 14.-17.10. Dobřichovice VT, nominace
2 19.-22.11. Mikulov VT, nominace
3 11.-15.12. Nymburk VT, nominace
4 19.-22.12. Nymburk VT, nominace
5 27.-30.12. Maribor (SLO) MEVZA Championhips U19 2017, nominace, sk. A Rakousko, Česká republika, Chorvatsko, sk. B Slovensko, Slovinsko, Maďarsko, Izrael
28.12. Česká republika - Chorvatsko 3:0 (16,20,17)
29.12 Rakousko - Česká republika 0:3 (-17,-24,-21)
29.12. semifinále Česká republika - Izrael 3:0 (21,22,17)
30.12. finále Česká republika - Slovinsko 3:2 (15,12,-22,-23,16)
Konečné pořadí: 1. Česká republika, 2. Slovinsko,
3. Rakousko, 4. Izrael, 5. Slovensko, 6. Maďarsko, 7. Chorvatsko

2018

-    

27.-29.4.    

Žďár n. Sázavou (CZE) 2. kolo kvalifikace ME U20 sk. C, los skupin, nominace
Česká republika, Dánsko, Finsko
-      
- 14.-22.7. Haag, Ede (NED)    
Kortrijk (BEL)
ME U20

 

Program, výsledky informace o RD 99/00 chlapci ZDE

Info družstva na Facebooku ZDE

Krátké zprávyArchiv
Zápas KP Brno - Olymp Praha zrušen

Dnešní utkání je kvůli počasí a dopravním komplikacím zrušeno, bude odehráno v náhradním termínu.

 
2018 CEV European Masters - Pelhřimov

finále: Kolocová / Kvapilová – Graudina / Kravcenoka (LAT) 2:0 (21:8, 23:21),  Kolocová / Kvapilová – Lahti / Parkiinen (FIN) 2:0 (21:16, 21:14)

 
2018 CEV European Masters - Pelhřimov

Plavins / Tocs (LAT) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:16, 23:21), Hermannová / Sluková – Kolocová / Kvapilová 1:2 (21:15, 18:21, 9:15), Kolosinska /...

 
2018 CEV European Masters - Pelhřimov

Hermannová/Sluková – Ittlinger/Behrens (GER) 2:1 (9:21, 21:16, 15:9), Perušič/Schweiner – Beeler/Krattiger (SUI) 2:0 (21:19,...

 
Český pohár 2017/18 muži - 4. kolo

SK Volejbal Ústí nad Labem – Kladno volejbal cz 1:3 (20:25, 18:25, 25:23, 20:25), VK Euro Sitex Příbram – VK Dukla Liberec 1:3 (22:25, 25:23, 21:25,...

 
2018 CEV European Masters - Pelhřimov - kvalifikace

Schützenhöfer / Plesiutschnig (AUT) – Maixnerová / Štochlová 2:0 (21:13, 21:11), Plavins / Tocs (LAT) - Weiss / Tichý 2:0 (21:15, 21:11)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015