Reprezentace
23. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - FIN
Reprezentace
23. 5. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - ESP
Reprezentace
26. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - ESP
Reprezentace
26. 5. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - SVK
Reprezentace
30. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2018
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Muži - Golden European League : ESP - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - BLR
Reprezentace
6. 6. 2018
Muži - Golden European League : POR - CZE
Reprezentace
6. 6. 2018
Ženy - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
13. 6. 2018
Muži - Golden European League : Final Four - Karlovy Vary
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
7.5.2018

Program a výsledky RD 99/00 junioři v roce 2018

Č. Termín Místo Poznámka
1 21.-24.1. Mikulov VT, nominace
2 4.-6.2. Mikulov VT, nominace
3 18.-20.2. Mikulov VT, nominace
4 18.-21.3. Mikulov VT, PU SVK, nominace
19.3. Česká republika - Slovensko 4:0 (13,22,19,26)
20.3. Česká republika - Slovensko 3:1 (-22,21,22,20)
21.3. Česká republika - Slovensko 2:1 (-13,18,22) info
5 25.-27.3. Mikulov VT, nominace
6  1.-4.4. Nymburk VT, nominace
7 8.-11.4. Nymburk VT, nominace
8 13.-16.4. Žďár n/S. VT, nominace
9 16.-25.4. Žďár n/S. VT, nominace
22.4. Českáí republika - Austrálie U23 5:0 (22,20,25,18,20)
23.4. Českáí republika - Austrálie U23 5:0 (14,18,22,15,17)
10

26.-29.4.

Žďár n. Sázavou (CZE) 2. kolo kvalifikace ME U20 sk. C, los skupin, nominace
Česká republika, Dánsko, Finsko
28.4. Dánsko - Česká republika 3:1 (-20,21,17,19) info - stat - foto
29.4. Česká republika - Finsko 3:1 (20,19,-25,18) info - stat - foto
2. místo ve skupině
postup do 3. kola kvalifikace ME U20
11 31.5.-3.6. Kladno VT, nominace
12 6.-10.6. Kladno VT, nominace
13 13.-17.6. Kladno VT, nominace
14 20.-27.6. Kladno VT, nominace
15 28.6.-1.7. Žďár n/S. 3. kolo kvalifikace ME U20, sk. J, nominace - ČR, Řecko, Rumunsko, Srbsko
16 4.-11.7. Kladno VT, nominace
17 14.-22.7. Haag, Ede (NED)
Kortrjk (BEL)
ME U20
- 6.-9.12. ? VT, nominace
- 13.-16.12. ? VT, nominace
- 20.-23.12. ? VT, nominace
- 26.-30.12. ? MEVZA 2018, nominace

 

Program, výsledky informace o RD 99/00 chlapci ZDE

Info družstva na Facebooku ZDE

Krátké zprávyArchiv
2018_CEV Volleyball Golden European League - ženy

Španělsko – Česká republika 0:3 (23:25, 21:25, 12:25)  

 
2018 CEV Volleyball Golden European League - muži

Finsko – Česká republika 3:0 (25:20, 25:20, 27:25)

 
Anketa O nejlepší volejbalisty České republiky - ročník 2017/18

Nejlepšími volejbalisty roku se stali Jan Hadrava a Michaela Mlejnková  

 
M-ČR juniorů 2017/18 – zápasy o umístění

Finále: VK Příbram – ČZU Praha 0:3, o 3. místo: VK Ostrava – Volejbal Brno 3:1, o 5. místo: Velké Meziříčí – Dukla Liberec 3:1, o 7. místo: Fatra...

 
Přátelské utkání žen - Polsko 11.5.2018

Polsko – Česká republika 3:1 (25:22, 25:22, 17:25, 25:19)

 
Přátelské utkání mužů - Púchov 11.5.2018

Slovensko – Česká republika 0:3 (22:25, 18:25, 24:26)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018