Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
29.1.2019

Nominace RD kadetů 01/02 - Kutná Hora

Od 13. – 15. února 2019 proběhne v Kutné Hoře VT reprezentačního družstva kadetů 2001/2002. V rámci VT herní praxi svěřenců hlavního trenéra Jindřicha Licka prověří v přátelském utkání (15. února od 14 hodin) extraligový tým mužů Aero Odolena Voda.

 

Nominovaní hráči:

Baláž Radek VK Příbram B
Kubrycht Šimon Volejbal Kolín L
Drahoňovský Matouš Dukla Liberec S
Špulák Petr Lvi Praha B
Kollátor David Slavia Hradec Králové U
Závodský Radim VK Ostrava S
Krejčí Jan VK Velké Meziříčí N
Mikulenka Jiří VK Příbram U
Toman Ladislav Lvi Praha S
Vodička Jan Lvi Praha S
Hendrich Tomáš Dukla Liberec U
Kopecký Tomáš VK Ostrava N
Unzeitig Ondřej VK Ostrava S
Kristian Tomáš VK Ostrava B
Míšek Tomáš Green Volley Beskydy N
Velát Ondřej VK České Budějovice B

Realizační tým:

Licek Jindřich
Gerža Martin
Boula Ondřej
Sezemský Petr

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
2019 FIVB MS U19 – Tunisko

Česká republika – Írán 3:0 (25:17, 25:17, 25:22)

 
2019 FIVB MS U19 – Tunisko

Itálie – Česká republika 3:0 (25:14, 25:12, 25:13) Statistika ZDE

 
2019 FIVB MS U19 – Tunisko

Česká republika – Kolumbie 3:0 (25:13, 25:16, 25:17) Statistika ZDE

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

muži: Guto / Saymon (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:8, 21:19), Perušič / Schweiner – Ehlers / Flüggen (GER) 2:1 (14:21, 25:23,...

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

ženy: Betschart / Hüberli (SUI) – Hermannová / Sluková 1:2 (18:21, 21:12, 8:15), Borger / Sude (GER) – Hermannová / Sluková 0:2 (17:21,...

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Itálie 2:3 (25:15, 17:25, 23:25, 25:15, 12:15)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018