28.12.2017

Program a výsledky RD 01/02 kadeti v roce 2017

Program na rok 2017 pro reprezentaci kadetů 01/02 ZDE
Program na rok 2018 pro reprezentaci kadetů 01/02 ZDE

RD Lvíčata chlapci ´01/02

Č. Termín Místo Poznámka
1 6.-8.9. Kolín VT, nominace
2 28.9.-1.10. Dobřichovice VT, nominace
3 1.10. Liberec 1-M, nominace
1.10. SCM-ČVS-KTI - MFF Praha 1:3 (22,-17,-28,-32)
1.10. SCM-ČVS-KTI - TJ ČZU 2:3 (23,-21,-19,23,-13)
4 26.-29.10. Dobřichovice VT, 1-M, nominace
29.10. SCM-ČVS-KTI - Volleyteam ČZU B 0:3 (-22,-20,-14)
29.10. SCM-ČVS-KTI - Dobřichovice 1:3 (-15,-16,21,-19)
5 9.-12.11. Mikulov VT, 1-M, nominace
12.11. SCM-ČVS-KTI - Staré Město 3:2 (-16,19,-19,23,12)
12.11. SCM-ČVS-KTI - Beskydy 3:2 (21,-19,25,-21,13)
6 .-.11. Berlín (GER) PU, nominace
13.11. Německo - Česká republika 0:3 (-20,-17,-18)
14.11. Německo - Česká republika 2:3 (-19,17,20,-16,-5)
7 30.11.-3.12. Mikulov 1-M, nominace
3.12. SCM-ČVS-KTI - SK Brno 1:3 (21,-18,-24,-18)
3.12. SCM-ČVS-KTI - EGE ČB 0:3 (-22,-20,-18)
8 11.-17.12. Nymburk 1-M, VT, nominace
17.12. SCM-ČVS-KTI - Turnov 2:3 (-22,21,-24,18,-11)
17.12. SCM-ČVS-KTI - Nymburk 0:3 (-23,-11,-23)
9 19.-22.12. Mikulov VT, nominace
10 27.-30.12. Zlín (CZE) MEVZA Championships U17 2017, nominace, sk. A Česká republika, Rakousko, Maďarsko, sk. B Slovensko, Chorvatsko, Izrael 
28.12. Česká republika - Maďarsko 3:0 (16,9,18)
28.12. Rakousko - Česká republika 0:3 (-15,-13,-17)
29.12. semifinále Česká republika - Izrael 3:0 (15,15,18)
30.12. finále Česká republika - Slovensko 3:2 (18,-21,14,-22,9)
Konečné pořadí: 1. Česká republika, 2. Slovensko, 3. Rakousko, 4. Izrael, 5. Maďarsko, 6. Chorvatsko

2018

1 5.-7.1. Mikulov VT, nominace
- 7.-15.4.   
Zlín (CZE),
Púchov (SVK)
ME U18, nominace

 

Program, výsledky a info o RD 01/02 chlapců ZDE

Info družstva na Facebooku ZDE

Krátké zprávyArchiv
M - ČR ve snow volejbale

Finále muži : Kufa R./Kufa D. - Pála/Chalupa 3:0 (6,6,3) Finále ženy : Dostálová/Knoblochová - Bendíková/Vaňková 3:1 (-9,8,7,6)

 
POZOR, POZOR, POZOR !!! Info k vyúčtování Programu VIII za 2017 a žádostem programu MŮJ KLUB pro 2018

Připomínáme všem klubům - Vyúčtování programu VIII za rok 2017 musí být provedeno v rozhraní IS-SPORT a doručeno na MŠMT v originálu do 15. 2. 2018

 
Los ME U18 chlapci - Zlín

Skupina I (Zlín): Česká republika, Turecko, Bulharsko, Řecko, Bělorusko, Německo. Skupina II (Púchov): Slovensko, Rusko, Itálie, Belgie, Francie,...

 
Challenge Cup 2017/18 ženy

TJ Ostrava – OrPo Orivesi 3:1 (25:15, 15:25, 25:21, 25:19), první zápas 3:0, postupuje Ostrava

 
Pohár CEV 2017/18 ženy

VK Královo Pole Brno – Uralochka-NTMK Ekaterinburg 1:3 (10:25, 28:26, 20:25, 16:25), první zápas 0:3, postupuje Jekatěrinburg

 
Champions League 2017/18 ženy

VK Prostějov – Igor Gorgonzola Novara 0:3 (24:26, 13:25, 15:25)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015