5.11.2018

Program a výsledky RD 01/02 kadeti v roce 2018

 

Č. Termín Místo konání Poznámka
1 5.-7.1. Mikulov VT, 1-M, nominace
7.1. SCM-ČVS-KTI - Tesla Brno 3:1 (-20,21,22,19)
7.1. SCM-ČVS-KTI - Velké Meziříčí 0:3 (-17,-22,-18)
2 18.-21.1. Mikulov VT, nominace
3 1.-4.2. Mikulov VT, nominace
4 1.-6.3. Mikulov VT, nominace
5 20.-25.3. Zlín, Púchov VT, PU SVK, nominace
23.3. Slovensko - Česká republika 1:3 (18,-11,-18,-20)
24.3. Slovensko - Česká republika 0:3 (-20,-21,-16) info
6 27.3.-1.4. Berlín (GER), Zlín VT, PU GER-SVK, nominace
27.3. Německo - Česká republika 3:0 (20,18,19)
28.3. Německo - Česká republika 3:1 (-22,14,18,16)
29.3. Německo - Česká republika 2:3 (17,26,-16,-19,-11)
30.3. Česká republika - Slovensko 3:0 (16,15,18)
7 3.-6.4. Zlín VT, nominace
4.4. Česká republika - Rusko 0:3
5.4. Česká republika - Rusko 1:3
9 7.-15.4.
Zlín (CZE),
Púchov (SVK)

2018 CEV ME U18, sk. I, nominace
7.4. Čeká republika - Řecko 3:0 (21,17,19) info - stat - foto
8.4. Česká republika - Bulharsko 2:3 (-19,21,-18,18,-9) info - stat - foto
9.4. Bělorusko - Česká republika 2:3 (22,-21,-20,16,-16) info - stat - foto
11.4. Česká republika - Turecko 1:3 (-23,-22,20,-22) info - stat - foto
12.4. Německo - Česká republika 1:3 (-16.-22.23.-22) info - stat - foto
2. místo ve skupině, semifinále 1-4
14.4. Itálie - Česká republika 2:3 (21,-19,19,-15,-13) info - stat - foto
finále
15.4. Německo - Česká republika 3:0 (22,17,20) info - stat - foto
zajištěna účast na 2019 FIVB U19 World Championship
zajištěna účast na 2019 European Youth Olympic Festival (Baku, AZE)

10 17.-19.6. Mikulov VT, nominace
11 21.-24.6. Mikulov VT, nominace
12 30.7.-5.8. Mikulov, Dřevěnice VT, T, nominace
14 6.-10.8. Mikulov VT, nominace
15 13.-15.8. Mikulov VT, nominace
16 27.-30.10. Žďár n/S. VT, PU SVK, nominace
29.10. ČR - SVK 4:0 (12,13,25,23)
30.10. ČR - SVK 4:0 (21,21,16,18) info
17 24.-27.11. Telč VT, PU Zwettel (AUT), nominace
26.11. Waldviertel (muži) - ČR 0:0

 

Program, výsledky a info o RD 01/02 chlapců ZDE

Info družstva na Facebooku ZDE

Krátké zprávyArchiv
Český pohár 2018/19 ženy - 3. kolo

PVK Olymp Praha – TJ Ostrava 3:1 (25:13, 25:21, 21:25, 25:20),první utkání 3:2, postupuje Olymp, VK Brno – VK Prostějov 1:3 (26:28, 26:24, 16:25,...

 
Challenge Cup 2018/2019 ženy

VK Dukla Liberec – PSVBG Salzburg (AUT) 3:0 (25:23, 25:16, 25:21), první zápas 2:3 - postupuje Liberec

 
Pohár CEV 2018/2019 muži

Kladno volejbal cz – Montana Volley (BUL) 3:0 (26:24, 25:21, 25:22), první zápas 3:0 - postupuje Kladno

 
Challenge Cup 2018/2019 ženy

PVSBG Salzburg (AUT) – VK Dukla Liberec 3:2 (17:25, 25:22, 23:25, 25:23, 15:10)

 
Pohár CEV 2018/2019 muži

Montana Volley (BUL) – Kladno volejbal cz 0:3 (18:25, 24:26, 19:25)

 
Champions League 2018/19 - los základních skupin

MUŽI skupina A: Zenit Kazaň (RUS), Halkbank Ankara (TUR), Knack Roeselare (BEL), vítěz Paok Thessaloniki (GRE)/United Volleys Frankfurt...

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018