5.2.2018

Program a výsledky RD 01/02 kadeti v roce 2018

logo 

Č. Termín Místo konání Poznámka
1 5.-7.1. Mikulov VT, 1-M, nominace
7.1. SCM-ČVS-KTI - Tesla Brno 3:1 (-20,21,22,19)
7.1. SCM-ČVS-KTI - Velké Meziříčí 0:3 (-17,-22,-18)
2 18.-21.1. Mikulov VT, nominace
3 1.-4.2. Mikulov VT, nominace
4 1.-6.3. Mikulov VT, nominace
5 20.-25.3. Mikulov VT, PU SVK, nominace
6 27.3.-1.4. Berlín (GER), Zlín VT, PU GER, nominace
7 3.-4.4. Zlín VT, nominace
9 5.-15.4.
Zlín (CZE),
Púchov (SVK)
ME U18, sk. I nominace
7.4. Čeká republika - Řecko 0:0
8.4. Česká republika - Bulharsko 0:0
9.4. Bělorusko - Česká republika 0:0
11.4. Česká republika - Turecko 0:0
12.4. Německo - Česká republika 0:0
10 14.-17.6. Mikulov VT, nominace
11 21.-24.6. Mikulov VT, nominace
12    16.-20.7. Mikulov VT, nominace
13 23.-27.7. Mikulov VT, nominace
14 6.-10.8. Mikulov VT, nominace
15 13.-15.8. Mikulov VT, nominace

 

Program, výsledky a info o RD 01/02 chlapců ZDE

Info družstva na Facebooku ZDE

Krátké zprávyArchiv
M - ČR ve snow volejbale

Finále muži : Kufa R./Kufa D. - Pála/Chalupa 3:0 (6,6,3) Finále ženy : Dostálová/Knoblochová - Bendíková/Vaňková 3:1 (-9,8,7,6)

 
POZOR, POZOR, POZOR !!! Info k vyúčtování Programu VIII za 2017 a žádostem programu MŮJ KLUB pro 2018

Připomínáme všem klubům - Vyúčtování programu VIII za rok 2017 musí být provedeno v rozhraní IS-SPORT a doručeno na MŠMT v originálu do 15. 2. 2018

 
Los ME U18 chlapci - Zlín

Skupina I (Zlín): Česká republika, Turecko, Bulharsko, Řecko, Bělorusko, Německo. Skupina II (Púchov): Slovensko, Rusko, Itálie, Belgie, Francie,...

 
Challenge Cup 2017/18 ženy

TJ Ostrava – OrPo Orivesi 3:1 (25:15, 15:25, 25:21, 25:19), první zápas 3:0, postupuje Ostrava

 
Pohár CEV 2017/18 ženy

VK Královo Pole Brno – Uralochka-NTMK Ekaterinburg 1:3 (10:25, 28:26, 20:25, 16:25), první zápas 0:3, postupuje Jekatěrinburg

 
Champions League 2017/18 ženy

VK Prostějov – Igor Gorgonzola Novara 0:3 (24:26, 13:25, 15:25)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015