28.9.2019

Program a výsledky RD 01/02 kadeti v roce 2019

Č. Termín Místo konání Poznámka
1 13.-15.2. Kutná Hora VT, nominace
15.2. ČR - AERO Odolena Voda (EX-M) 0:0
2 7.-12.5. Velký Meder (SVK) VT, nominace
3 17.-21.5. Praha,
Pec p/Sněžkou
VT, nominace
4 23.-26.5. Žďár n/S VT, nominace
5 30.5.-2.6. Nymburk VT, nominace
6 5.-9.6. Žďár n/S VT, nominace
7.6. ČR - Slovensko 3:2 (16,19,-26,-23,7)
8.6. ČR - Slovensko 3:2 (19,22,-20,-24,12)
9.6. ČR - Slovensko 3:0 (25,18,14)
7 12.-14.6. Nymburk VT, nominace
8 29.-30.6. Žďár n/S VT, nominace
9 1.-4.7. Dunaújvaros (HUN)

VT, nominace
2.7. Maďarsko - ČR 0:4
3.7. Maďarsko - ČR 1:3
4.7. Maďarsko - ČR 1:3

10 7.-10.7. Dobřichovice VT, nominace
11 13.-15.7. Svitavy VT, nominace
12 18.-20.7. Kladno VT, nominace
13 21.-27.7. Baku (AZE) 2019 XV Letní evropský olympijský festival mládeže (EYOF), sk. B - CZE, ITA, BUL, BEL, nominace
22.7. Belgie - ČR 3:1 (23,-19,22,16) info - stat
23.7. Itálie - ČR 3:0 (18,11,2) info - stat
24.7. ČR - Bulharsko 3:2 (18,-21,23,-23,18) info - stat - 4. místo ve skupině
o 5.-8. místo
26.7. Německo - ČR 2:3 (31,-24,22,-19,-10) info - stat
o 5. místo
27.7. Bulharsko - ČR 0:3 (-22,-21,-16) info - stat
14 31.7.-1.8. Svitavy VT, nominace
15 2.-5.8. Svitavy VT+HUN, nominace
16 7.8. Kladno VT, nominace
17 8.-12.8. Anapa (RUS) MT, nominace
Rusko - ČR 3:0 (19,29,22)
Polsko - ČR 3:2 (15,-12,-24,20,12)
Itálie - ČR 3:2 (-15,17,23,-15,12) - 4. místo
18 15.-16.8. Kladno VT, nominace
19 17.-20.8. ? (TUN) VT, nominace
20 21.-30.8. Tunis (TUN)

MS U19 sk. B, Írán, ČR, Itálie, Kolumbie, Bulharsko, nominace
21.8. ČR - Kolumbie 3:0 (13,16,17) stat - foto team  1  2  3
22.8. Itálie - ČR 3:0 (14,12,13) stat - 1  2  3  4  5
23.8. ČR - Írán 3:0 (17,17,22) stat -
24.8. Bulharsko - ČR 0:3 (-22,-11,-22) stat - info
2. místo ve skupině, následuje osmifínále
27.8. ČR - Bělorusko 0:3 (-23,-20,-20) stat -
o 9.-12. místo
28.8. ČR - Nigérie 3:2 (19,-16,16,-22,10) stat -
o 9.-12. místo
29.8. Korea - ČR 2:3 (-29,22,-18,19,-14) stat -
o 9. - 10. místo
30.8. Brazílie - ČR 3:0 (13,21,19) stat -
konečné 10. místo - info

       
21 4.-8.12. Nymburk VT, nominace
22 13.-21.12. Nymburk VT, nominace
23 29.-30.12. ? (?) MEVZA, nominace

 

Program, výsledky a info o RD 01/02 chlapců ZDE

Info družstva na Facebooku ZDE

Krátké zprávyArchiv
Sleva na vstupenky na OH kvalifikaci mužů v Berlíně

Do 30. 11. 2019 je možno zakoupit zlevněné vstupenky na OH kvalifikaci mužů, která bude 5. - 10. 1. 2020 v Berlíně za účasti naší reprezentace mužů....

 
FIVB 4* Chetumal (MEX) 2019

Perušič / Schweiner – Crabb Tr. / Bourne (USA) 0:2 (18:21, 12:21), Perušič / Schweiner – Aye / Gauthier-Rat (FRA) 2:1 (16:21, 21:19, 15:12)

 
FIVB 4* Chetumal (MEX) 2019

ženy: Kubíčková / Kvapilová – Amaranta / Lobato (ESP) 1:2 (21:18, 32:34, 12:15), Talita / Taiana Lima (BRA) – Kubíčková / Kvapilová 2:0 (21:17,...

 
FIVB 4* Chetumal (MEX) 2019

muži: Perušič / Schweiner – Bykanov / Likholetov (RUS) 2:1 (23:21, 19:21, 15:9), ženy: Bieneck / Schneider (GER) – Kubíčková / Kvapilová 1:2...

 
Český pohár 2019/20 ženy - čtvrtfinále

VK UP Olomouc – TJ Sokol Šternberk 3:2 (25:18, 22:25, 25:11, 23:25, 15:12)

 
CEV Challenge Cup 2019/2020 - předkolo

VK ČEZ Karlovarsko – Vardar Skopje (MKD) 3:0 (25:11, 25:20, 25:19)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018