25.12.2018

Program a výsledky RD 02/03 kadetky v roce 2018

Č. Termín Místo konání Poznámka
1 4.-7.1. Olomouc (CZE) 2. kolo kvalifikace ME U17 sk. C, los, nominace,
Česká republika, Island, Slovinsko, Španělsko
5.1. ČR - Island 3:0 (11,11,7) info - stat - foto
6.1. Španělsko - ČR 3:2 (11,21,-20,-16,10) info - stat - foto
7.1. Slovinsko - ČR 3:2 (-23,21,12,-21,8) info - stat - foto
3. místo ve skupině, bez účasti na 2018 ME U17
2 9.-13.4. Brandýs n/L. VT, MU BEL, nominace
10.4. Česká republika - Belgie 3:1 (-23,9,11,23) info
13.4. Česká republika - Belgie 4:0 (19,17,18,19)
3 13.-18.6. Brandýs n/L. VT. nominace
16.6. ČR - Cincinnati (USA-Ohio) 0:4 (-19,-17,-23,-21)
17.6. ČR - UCLA (USA-Californie) 1:4 (-13,-21,-19,-15,23) info
4 24.-28.6. Brandýs n/L. VT, nominace - info
5 3.-7.7. Praha VT, nominace - info
6 8.-14.7. Maribor, Pula (CRO) MT, nominace, sk. Pula U17, foto
10.7. ČR - OK Pula (CRO) 3:0 (5,8,8)
10.7. Firestar Turku (FIN) - ČR 0:3 (-17,-16,-21)
11.7. ČR - Westside (USA) 2:1 (-23,18,26)
1. místo ve skupině - info
12.7. čtvrtfinále ČR - Maďarsko Red 3:0 (14,10,8)
12.7. semifinále ČR - BIP SE (USA) 3:1 (-27,22,18,12) info
13.7. finále ČR - Chorvatsko 0:3 (-22,-26,-13) info
7 10.-15.10. Brandýs n/L. VT, 1-Z, nominace
11.10. SCM-ČVS-KKY - Španielka Řepy 3:1 (21,25,-26,15)
12.10. SCM-ČVS-KKY - Královo Pole B 2:3 (-22,22,-19,25,-10)
13.10. SCM-ČVS-KKY - Sokol Dobřichovice 1:3 (-11,22,-18,-22)
13.10. SCM-ČVS-KKY - Lokomotiva Plzeň 3:0 (22,19,17)
14.10. SCM-ČVS-KKY - Sokol Žižkov 2:3 (21,-19,-24,18,-5) info
8 14.-18.11. Horní Stropnice VT, 1-Z, nominace, info
15.11. SCM-ČVS-KKY - VK ČEZ Č. Budějovice 0:3 (-21,-18,-19)
16.11. SCM-ČVS-KKY - Slavia Č. Budějovice 3:0 (15,16,9)
17.11. SCM-ČVS-KKY - Hlincovka 3:1 (17,-17,23,19) info
9 12.-16.12. Praha
Kralupy n/V.
Brandýs n/L.
VT, 1-Z, nominace
12.12. SCM-ČVS-KKY - Střešovice 0:3 (-14,-22,-12)
13.12. SCM-ČVS-KKY - Nusle 0:3 (-18,-19,-15)
14.12. SCM-ČVS-KKY - Hronov 3:1 (-17,18,19,21)
15.12. SCM-ČVS-KKY - Hradec Králové 3:1 (17,16,-12,13) info
10 19.-22.12. Mikulov VT, nominace
11 28.-30.12. Maribor (SLO) MEVZA, nominace, ČR, Maďarsko, Chorvatsko, Slovensko, Slovinsko
28.12. Slovinsko - ČR 2:1 (-20,17,15)
28.12. ČR - Slovensko 3:0 (23,22,22) info
29.12. Maďarsko - ČR 2:1 (23,22,-23)
29.12. ČR - Chorvatsko 0:3 (-17,-15,-10) 3. místo ve skupině info
o 3. místo 30.12.
ČR - Maďarsko 2:3 (21,-25,22,-22,-10) 4. místo - info

 

Program, výsledky a info o RD 02/03 dívek ZDE

Facebooková stránka ZDE

Krátké zprávyArchiv
Finále 1. ligy mužů - živě

Finále 1. ligy mužů 2018/19 startuje dnes v 20:00 hodin.

 
Final Four Středoevropské ligy MEVZA 2018/19 - ženy - finále

VK UP Olomouc - Nova KBM Branik Maribor (SLO) 3:1 (25:19, 25:17, 20:25, 25:16)  

 
Champions League 2018/2019 muži

VK ČEZ Karlovarsko – Azimut Leo Shoes Modena (ITA) 0:3 (18:25, 21:25, 19:25)

 
2018/19 MEVZA Středoevropská liga - ženy

VK UP Olomouc bude hostit od 9. - 10. března 2019 Final Four Středoevropské ligy MEVZA.

 
Kvalifikace na ME 2019 v sitting volejbale

Turecko - Česká republika 3:0 (25:15, 25:19, 25:22), Česká republika - Francie 0:3 (13:25, 23:25, 16:25), Slovinsko - Česká republika 3:0 (25:12,...

 
Finále Českého poháru 2018/19 muži

VK Jihostroj České Budějovice - Kladno volejbal cz 3:0 (25:20, 25:22, 25:16)  

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018