Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
20.12.2019

Nominace mužů pro olympijskou kvalifikaci v Berlíně

Reprezentační trenér mužů Michal Nekola oznámil vyvolenou čtrnáctku hráčů, která se bude připravovat na evropskou kvalifikaci o účast na OH 2020. Turnaj o jedno postupové místo na olympiádu hostí od 5. – 10. ledna 2020 Berlín.

Mužská reprezentace zahájí přípravu od 26. – 30. prosince 2019 v Jablonci nad Nisou a po krátkém odpočinku se sejde 1. ledna 2020 v Praze, odkud se 3. ledna 2020 vydá vstříc kvalifikačnímu turnaji v Berlíně.

Nominovaní hráči:

Bartůněk Luboš VK Lvi Praha N
Janouch Jakub Vfb Friedrichshafen (GER) N
Finger Michal Olympiacos CFP (GRE) U
Indra Patrik VK Dukla Liberec U
Galabov Jan Nice VB (FRA) S
Michálek Petr VK Jihostroj České Budějovice S
Šulista Petr VK Dukla Liberec S
Vašina Lukáš  VK ČEZ Karlovarsko S
Mach Radek VK Jihostroj České Budějovice B
Patočka Vojtěch VK ČEZ Karlovarsko B
Polák Josef VK Euro Sitex Příbram B
Zajíček Adam Kladno Volejbal cz B
Moník Milan Kladno Volejbal cz L
Pfeffer Daniel VK ČEZ Karlovarsko L

Realizační tým:

Nekola Michal  hlavní trenér
Salon Jakub  asistent trenéra
Sklenář Zdeněk  statistik
Sedlák Martin  fyzioterapeut
Vastl Oldřich  lékař
Avenarius Jakub lékař
Javůrek Miloslav týmový manažer

 

Zápasy naší reprezentace ve skupině A:

neděle 5. 1. 2020

19:30 Česká republika – Německo

úterý  7. 1. 2020

17:00 Belgie - Česká republika

středa 8. 1. 2020

17:30 Slovinsko – Česká republika

 

Program po odehrání skupin:

čtvrtek 9. 1. 2020 – semifinále (vítěz skupiny A/2. ze skupiny B, vítěz skupiny B/2. ze skupiny A)

pátek 10. 1. 2020 – finále (vítěz si vybojuje účast na OH 2020)

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Královo Pole Brno hlásí novou posilu, z portugalského týmu Leixoes SC přichází americká smečařka Cassie Baird.

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - chlapci

1. místo - Daniel Fabikovič/Richard Stružka 2. místo - Tomáš Červa/Jakub Tesárek 3. místo - Tomáš Křenek/Tadeáš Milichovský

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - dívky

1. místo - Noemi Jeřábková/Sabina Matoušková 2. místo - Žaneta Foxová/Michaela Vlčková 3. místo - Kristýna Koblížková/Alžběta Tomášová

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko – Česká republika 3:2 (17:25, 25:22, 25:17, 22:25, 15:13)

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Švédský univerzál Fredric Gustavsson po Řecku, Francii, Finsku, Japonsku, Belgii a Turecku, kde naposledy působil v týmu Inegol Belediyesi, okusí v...

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko - Česká republika 3:0 (25:14, 25:19, 25:19), dodatečný set 24:26

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018