Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
11.11.2019

Výsledkový servis našich reprezentantů v zahraničních ligách - muži

Smůlu měl minulý týden v Itálii Donovan Džavoronok. Přestože sám Donovan odehrál dva dobré zápasy, tak jeho Monza odešla vždy poražena až v pátém setu. Soutěž již začala i Michalovi Fingerovi, který v Řecku zatím nepoznal porážku.

 

Jan Hadrava – Indykpol AZS Olsztyn (POL)

odehrál celé utkání

 

 

Olsztyn – Katowice 3:2 (25:20, 25:22, 18:25, 20:25, 15:9)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 20   12 / 0    0   37 / 19 / 51%    1

 

Jakub Janouch – Vfb Friedrichshafen (GER)

 

 

 

Netzhoppers - Friedrichshafen 1:3 (25:22, 18:25, 24:26, 20:25) - odehrál 1. set

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 0    3 / 0    0    0    0

 

Friedrichshafen – Frankfurt 3:1 (26:28, 25:20, 25:21, 25:23) - odehrál celé utkání

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
1 / 1   10 / 0    0   1 / 1 / 100%   0

 

Donovan Džavoronok – Vero Volley Monza (ITA)

odehrál celá utkání

 

 

 

Latina – Monza 3:2 (18:25, 25:23, 19:25, 25:15, 15:11)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 15 / 5   25 / 2    23 / 26%   24 / 11 46%    2

 

Monza – Perugia 2:3 (19:25, 25:19, 18:25, 25:20, 16:18)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 13 / 6   16 / 1   35 / 29%   19 / 12 / 63%    0

 

Jan Galabov – Nice VB (FRA)

odehrál celé utkání

 

 

 

Nice – Chaumont 2:3 (13:25, 27:29, 25:19, 26:24, 11:15)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
17    18 / 0    35 / 14%   35 / 13 / 37%    4

 

Adam Bartoš – Tours VB (FRA)

nastoupil do zápasu, ale v v průběhu 1. setu byl střídán

 

 

 

Rennes - Tours 3:0 (25:23, 25:21, 25:20)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
0 / -2   1 / 0   4/ 50%   2 /  / 0%   0

 

Výhrou ve čtvrtfinále Francouzského poháru si Tours zajistilo postup do semifinále.

Tours – Chaumont 3:0 (25:22, 29:27, 27:25)

 

Matyáš Démar – Tours VB (FRA)

do utkání nezasáhl

 

 

Rennes - Tours 3:0 (25:23, 25:21, 25:20)

Výhrou ve čtvrtfinále Francouzského poháru si Tours zajistilo postup do semifinále.

Tours – Chaumont 3:0 (25:22, 29:27, 27:25)

 

Pavel Bartoš – Union Volleyball Raiffeisen Waldviertel (AUT)

 

 

 

 Waldviertel – Sokol Vídeň 3:0 (25:12, 25:18, 25:14)

 

 

Filip Habr – TSV Jona (SUI)

odehrál celé utkání

 

 

 

Jona – Lucern 2:3 (21:25, 21:25, 25:18, 25:18, 15:17)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
11 / 8   23 / 3   0   6 / 6 / 100%   2

 

Michal Finger – Olympiacos  SFP Piraeus (GRE)

odehrál celá utkání

 

 

 

Olympiakos – OFI 3:1 (25:16, 22:25, 25:21, 25:15)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 26 / 13    18 / 2    0    34 / 24 / 71%    0

 

PAOK – Olympiakos 0:3 (23:25, 27:29, 18:25)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 15 / 9    14 / 0    0    22 / 14 / 64%    1

 

 

Autor: Jiří Carba, Miloslav Javůrek

Krátké zprávyArchiv
Český pohár 1* - beachvolejbal

Muži – Poděbrady finále: Sedlák / Maňas – Šépka / Semerád 2:0 (21:17, 21:19) o 3. místo: M. Pihera / Šotola – V. Beneš / Havlín 2:0 (21:17,...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Královo Pole Brno hlásí novou posilu, z portugalského týmu Leixoes SC přichází americká smečařka Cassie Baird.

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - chlapci

1. místo - Daniel Fabikovič / Richard Stružka 2. místo - Tomáš Červa / Jakub Tesárek 3. místo - Tomáš Křenek / Tadeáš Milichovský

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - dívky

1. místo - Noemi Jeřábková / Sabina Matoušková 2. místo - Žaneta Foxová / Michaela Vlčková 3. místo - Kristýna Koblížková / Alžběta Tomášová

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko – Česká republika 3:2 (17:25, 25:22, 25:17, 22:25, 15:13)

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Švédský univerzál Fredric Gustavsson po Řecku, Francii, Finsku, Japonsku, Belgii a Turecku, kde naposledy působil v týmu Inegol Belediyesi, okusí v...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018