Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
23.12.2019

Výsledkový servis našich reprezentantů v zahraničních ligách - muži

Poslední týden před vánočními svátky byli v akci naši krajánci v evropských ligách a pohárech. Dvě vítězství si ve Francii připsal Adam Bartoš s Matyášem Démarem. Bohužel zranění Jana Hadravy se ukázalo vážnější a "Hadrák" bude chybět i českému národnímu týmu při kvalifikaci na OH začátkem roku 2020. Donovan Džavoronok odehrál na domácí půdě nervy drásající vítězný zápas s Padovou. Bohužel se nedařilo Michalovi Fingerovi, když jeho Olympiakos nepostoupil do dalších bojů v Poháru CEV.

 

Jan Hadrava – Indykpol AZS Olsztyn (POL)

kvůli zranění nehrál

 

 

Olsztyn – Varšava 1:3 (21:25, 17:25, 25:21, 21:25)

Olsztyn – Belchatow 0:3 (18:25, 22:25, 20:25)

 

 

Jakub Janouch – Vfb Friedrichshafen (GER)

v utkání střídal

 

 

Duren - Friedrichshafen 3:0 (25:20, 25:12, 25:22)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 0   2 / 0   0   0    0

 

Třetí zápas základní skupiny E Champions League, Kuba v utkání střídal.

Friedrichshafen – Kedzierzyn-Kozle (POL) 0:3 (23:25, 22:25, 20:25)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 0    3 / 0    0    0    0

 

Donovan Džavoronok – Vero Volley Monza (ITA)

odehrál celé utkání

 

 

 

Monza – Padova 3:2 (25:20, 25:23, 19:25, 23:25, 18:16)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 19 / 5    18 / 1   32 / 38%    33 / 18 / 55%    0

 

Jan Galabov – Nice VB (FRA)

odehrál celé utkání

 

 

 

Nice – Paris 2:3 (25:21, 25:22, 23:25, 23:25, 13:15)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
9 / -1    20 / 0    36 / 47%   13 / 8 / 62%    1

 

Adam Bartoš – Tours VB (FRA)

odehrál celé utkání

 

 

 

Tours – Toulouse 3:0 (25:23, 25:17, 25:23)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 11 / 7    10 / 0    14 / 57%    20 / 11 / 55%    0

 

První výhra v základní skupině D Champions League, Adam odehrál 3. a 4. set.

Benfica Lisabon (POR) - Tours 1:3 (20:25, 25:20, 22:25, 18:25)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
7 / 3   9 / 1   9/ 56%   11 / 6 / 55%   0

 

Matyáš Démar – Tours VB (FRA)

do utkání nezasáhl

 

 

Tours – Toulouse 3:0 (25:23, 25:17, 25:23)

Champions League: Benfica Lisabon (POR) - Tours 1:3 (20:25, 25:20, 22:25, 18:25)

 

 

Pavel Bartoš – Union Volleyball Raiffeisen Waldviertel (AUT)

odehrál celé utkání

 

 

 

Waldviertel – Amstetten 3:0 (25:22, 25:20, 25:13)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 0 / -1    18 / 0   0   1 / 0 / 0%    0

 

Filip Habr – TSV Jona (SUI)

odehrál celé utkání

 

 

 

Schonenwerd - Jona 3:0 (25:20, 25:17, 25:16)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
  4 / 0    8 / 1    0    5 / 2 / 40%    1

 

Michal Finger – Olympiacos  SFP Piraeus (GRE)

 

 

 

 

Ampelokipi - Olympiakos 0:3 (14:25, 21:25, 18:25)

 

Do osmifinále Poháru CEV Michal nepostoupil, odehrál celé utkání.

Modena (ITA) – Olympiacos 3:0 (25:18, 25:22, 25:22), první utkání 3:2

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 11 / 8    12 / 0    0    28 / 11 / 39%   0

 

 

Autor: Jiří Carba, Miloslav Javůrek

Krátké zprávyArchiv
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - chlapci

1. místo - Daniel Fabikovič/Richard Stružka 2. místo - Tomáš Červa/Jakub Tesárek 3. místo - Tomáš Křenek/Tadeáš Milichovský

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - dívky

1. místo - Noemi Jeřábková/Sabina Matoušková 2. místo - Žaneta Foxová/Michaela Vlčková 3. místo - Kristýna Koblížková/Alžběta Tomášová

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko – Česká republika 3:2 (17:25, 25:22, 25:17, 22:25, 15:13)

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Švédský univerzál Fredric Gustavsson po Řecku, Francii, Finsku, Japonsku, Belgii a Turecku, kde naposledy působil v týmu Inegol Belediyesi, okusí v...

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko - Česká republika 3:0 (25:14, 25:19, 25:19), dodatečný set 24:26

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Z ukrajinské Vinnycji se do české UNIQA extraligy vrací Dmytro Dolgopolov. Ukrajinský nahrávač, který v sezóně 2018/2019 působil v Přibrami, bude...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018