1.12.2014

Seznam RD Lvíčata 99/00 chlapci a realizační tým v roce 2014

Chlapci 99/00 Lvíčata 2014

HRÁČI

Nominace širší 2014

  jméno a přijmení
oddíl
1 Matěj Ďurkáč Sokolov
2 Piskáček Ondřej Sokolov, Liberec
3 Humler Filip České Budějovice
4 Polák Josef České Budějovice
5 Kozel Adam Ostrava
6 Janošec Jindřich Ostrava
7 Bohatec J. Brno
8 Hlaváč Kryštof Brno
9 Jakub Varous Bojkovice
10 Juraj Liška Bojkovice
11 Miroslav Drozen        Hradec Králové
12 Jiří Toman ČZU Praha
13 Pavel Horák ČZU Praha
14 Šulc Radim Česká Třebová
15     Michal Coufal Mnichovo Hradiště
16 Svoboda Jan Prosek Praha
17 Všetečka Jakub Znojmo
18 Vítek Martin Prosek Praha
19 Srb Jiří Česká Lípa
20 Drozd Josef Beskydy
21 Vacek Adam Dansport
22 Fikar Martin Slavia Liberec

REALIZAČNÍ TÝM

Manažer družstva
Petr Dostál
Trenér Jiří ZACH
Asistent trenéra Petr Vašíček
Asistent trenéra Jiří Novák
Lékař  
Fyzioterapeut a kondiční trenér
Michal Novák
Statistik  

Program RD ´99/00 chlapců v roce 2014 ZDE

Krátké zprávyArchiv
M - ČR ve snow volejbale

Finále muži : Kufa R./Kufa D. - Pála/Chalupa 3:0 (6,6,3) Finále ženy : Dostálová/Knoblochová - Bendíková/Vaňková 3:1 (-9,8,7,6)

 
POZOR, POZOR, POZOR !!! Info k vyúčtování Programu VIII za 2017 a žádostem programu MŮJ KLUB pro 2018

Připomínáme všem klubům - Vyúčtování programu VIII za rok 2017 musí být provedeno v rozhraní IS-SPORT a doručeno na MŠMT v originálu do 15. 2. 2018

 
Los ME U18 chlapci - Zlín

Skupina I (Zlín): Česká republika, Turecko, Bulharsko, Řecko, Bělorusko, Německo. Skupina II (Púchov): Slovensko, Rusko, Itálie, Belgie, Francie,...

 
Challenge Cup 2017/18 ženy

TJ Ostrava – OrPo Orivesi 3:1 (25:15, 15:25, 25:21, 25:19), první zápas 3:0, postupuje Ostrava

 
Pohár CEV 2017/18 ženy

VK Královo Pole Brno – Uralochka-NTMK Ekaterinburg 1:3 (10:25, 28:26, 20:25, 16:25), první zápas 0:3, postupuje Jekatěrinburg

 
Champions League 2017/18 ženy

VK Prostějov – Igor Gorgonzola Novara 0:3 (24:26, 13:25, 15:25)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015