Kvůli koronavirové pandémii a následnému zrušení červnové Golden European League, kde měly Češky obhajovat loňské vítězství, zahajují svěřenkyně Giannise Athanasopoulose přípravu o něco později, než bylo původně naplánováno. První sraz ženské reprezentace se uskuteční od 8. – 12. června 2020 v Prostějově. Zda půjde o začátek letní přípravy, která vyvrcholí na přelomu srpna a září kvalifikací na ME 2021, se na sto procent bude vědět až na začátku července.
Bajusz Simona | nahrávačka |
Dostálová Veronika | libero |
Dvořáčková Klára | nahrávačka |
Grabovská Květa | nahrávačka |
Hodanová Eva | smečařka |
Chevalierová Adéla | libero |
Kohoutová Kateřina | blokařka |
Kopáčová Gabriela | univerzálka |
Kossányiová Andrea | smečařka |
Mlejnková Michaela | smečařka |
Orvošová Gabriela | univerzálka |
Patočková Tereza | univerzálka |
Purchartová Barbora | blokařka |
Svobodová Eva | smečařka |
Šimaňová Pavlína | blokařka |
Šmídová Nicole | nahrávačka |
Trnková Veronika | blokařka |
Valková Kateřina | nahrávačka |
Athanasopoulos Giannis | hlavní trenér |
Hroch Martin | asistent trenéra |
Zarcynski Mateusz | asistent trenéra |
Boula Ondřej | asistent trenéra |
Filipecki Lukasz | kondiční trenér |
Holubec Aleš | kondiční trenér |
Pachmanová Michaela | fyzioterapeut |
Horáková Lenka | fyzioterapeut |
Bartovičová Radka | lékař |
Javůrek Miloslav | týmový manažer |
Autor: Jiří Carba
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)