Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
7.9.2019

Výsledkový servis Mistrovství Evropy žen 2019

Mistrovství Evropy žen letos pořádá společně Turecko, Polsko, Maďarsko a Slovensko. Boje v základních skupinách startují v pátek 23. srpna a vše vyvrcholí 8. září v Ankaře, kde poznáme mistryně Evropy pro rok 2019. Níže naleznete výsledky, které budeme průběžně aktualizovat.

SKUPINA A (Ankara)

  • Francie – Bulharsko 3:2 (25:20, 13:25, 25:15, 19:25, 15:13)
  • Srbsko – Finsko 3:0 (25:17, 25:15, 25:17)
  • Turecko – Řecko 3:0 (25:21, 25:18, 25:8)
  • Francie – Řecko 3:0 (25:10, 25:19, 25:22)
  • Finsko – Turecko 2:3 (24:26, 15:25, 25:20, 25:21, 10:15)
  • Bulharsko – Srbsko 1:3 (25:16, 21:25, 20:25, 16:25)
  • Řecko – Finsko 3:1 (26:24, 15:25, 25:21, 27:25)
  • Francie – Srbsko 1:3 (19:25, 13:25, 25:17, 23:25)
  • Turecko – Bulharsko 3:1 (25:21, 25:11, 10:25, 25:18)
  • Finsko – Francie 3:1 (25:21, 25:14, 22:25, 25:18)
  • Řecko – Bulharsko 0:3 (22:25, 17:25, 17:25)
  • Srbsko – Řecko 3:0 (25:21, 25:17, 25:21)
  • Francie – Turecko 0:3 (19:25, 19:25, 16:25)
  • Bulharsko – Finsko 3:0 (25:14, 25:21, 25:19)
  • Turecko - Srbsko 1:3 (25:23, 19:25, 22:25, 22:25)
Konečná tabulka skupiny A zápasy výhra prohra sety body
1. Srbsko 5 5 0 15:3 15
2. Turecko 5 4 1 13:6 11
3. Bulharsko 5 2 3 10:9 7
4. Řecko 5 2 3 6:10 6
5. Finsko 5 1 4 6:13 4
6. Francie 5 1 4 5:14 2

SKUPINA B (Lodž)

  • Belgie – Ukrajina 3:0 (25:10, 25:19, 25:22)
  • Itálie – Portugalsko 3:0 (25:15, 25:14, 25:13)
  • Polsko – Slovinsko 3:0 (25:12, 25:22, 25:23)
  • Belgie – Slovinsko 3:0 (25:13, 25:21, 25:20)
  • Portugalsko – Polsko 0:3 (14:25, 16:25, 11:25)
  • Slovinsko – Portugalsko 3:0 (25:21, 25:20, 25:9)
  • Ukrajina – Itálie 0:3 (16:25, 18:25, 10:25)
  • Itálie – Belgie 3:0 (25:18, 25:21, 25:23)
  • Polsko – Ukrajina 3:1 (20:25, 25:11, 25:22, 25:15)
  • Portugalsko – Belgie 1:3 (13:25, 26:24, 20:25, 11:25)
  • Itálie – Slovinsko 3:0 (27:25, 25:8, 25:17)
  • Belgie – Polsko 3:2 (20:25, 27:25, 20:25, 25:21, 17:15)
  • Ukrajina – Slovinsko 2:3 (25:22, 21:25, 25:18, 21:25, 8:15)
  • Portugalsko – Ukrajina 0:3 (22:25, 15:25, 20:25)
  • Polsko – Itálie 3:2 (25:14, 19:25, 13:25, 25:21, 15:12)
Konečná tabulka skupiny B zápasy výhra prohra sety body
1. Itálie 5 4 1 14:3 13
2. Polsko 5 4 1 14:6 12
3. Belgie 5 4 1 12:6 11
4. Slovinsko 5 2 3 6:11 5
5. Ukrajina 5 1 4 6:12 4
6. Portugalsko 5 0 5 1:15 0

SKUPINA C (Budapešť)

  • Chorvatsko – Ázerbájdžán 2:3 (13:25, 25:20, 25:22, 24:26, 15:17)
  • Nizozemsko – Rumunsko 3:0 (25:21, 25:18, 25:9)
  • Maďarsko – Estonsko 3:0 (25:15, 25:17, 25:15)
  • Estonsko – Chorvatsko 1:3 (18:25, 17:25, 28:26, 12:25)
  • Rumunsko – Maďarsko 3:1 (25:23, 21:25, 26:24, 25:22)
  • Ázerbájdžán – Nizozemsko 0:3 (15:25, 23:25, 23:25) 
  • Estonsko – Rumunsko 1:3 (23:25, 32:30, 19:25, 21:25)
  • Nizozemsko – Chorvatsko 3:0 (25:16, 25:18, 25:23)
  • Maďarsko – Ázerbájdžán 0:3 (21:25, 15:25, 22:25)
  • Nizozemsko - Estonsko 3:0 (25:18, 25:12, 25:10)
  • Rumunsko – Chorvatsko 1:3 (21:25, 25:23, 18:25, 22:25)
  • Ázerbájdžán – Estonsko 3:2 (25:20, 18:25, 25:22, 22:25, 15:11)
  • Chorvatsko – Maďarsko 3:0 (25:20, 25:23, 35:33)
  • Rumunsko – Ázerbájdžán 0:3 (15:25, 14:25, 21:25)
  • Maďarsko - Nizozemsko 0:3 (17:25, 13:25, 15:25)
Konečná tabulka skupiny C zápasy výhra prohra sety body
1. Nizozemsko 5 5 0 15:0 15
2. Ázerbájdžán 5 4 1 12:7 10
3. Chorvatsko 5 3 2 11:8 10
4. Rumunsko 5 2 3 7:11 6
5. Maďarsko 5 1 4 4:12 3
6. Estonsko 5 0 5 4:15 1

SKUPINA D (Bratislava)

  • Švýcarsko – Německo 0:3 (16:25, 19:25, 21:25)
  • Bělorusko – Rusko 0:3 (24:26, 16:25, 22:25)
  • Slovensko – Španělsko 3:0 (26:24, 29:27, 25:18)
  • Německo – Španělsko 3:1 (15:25, 25:19, 31:29, 25:18)
  • Švýcarsko – Slovensko 0:3 (20:25, 16:25, 22:25)
  • Španělsko – Bělorusko 3:1 (25:22, 25:22, 15:25, 25:17)
  • Rusko – Švýcarsko 3:0 (28:26, 25:19, 25:9)
  • Německo – Rusko 3:2 (18:25, 25:21, 25:23, 14:25, 15:11)
  • Slovensko – Bělorusko 3:2 (22:25, 22:25, 25:17, 25:18, 16:14) 
  • Španělsko – Švýcarsko 3:2 (22:25, 21:25, 26:24, 25:22, 15:13)
  • Německo – Slovensko 3:1 (25:22, 26:28, 25:18, 25:21)
  • Rusko – Španělsko 3:0 (25:15, 25:19, 25:22)
  • Německo – Bělorusko 3:0 (25:10, 25:15, 25:15)
  • Švýcarsko – Bělorusko 3:1 (19:25, 25:18, 29:27, 25:21)
  • Slovensko – Rusko 0:3 (14:25, 9:25, 12:25)
Konečná tabulka skupiny D zápasy výhra prohra sety body
1. Německo 5 5 0 15:4 14
2. Rusko 5 4 1 14:3 13
3. Slovensko 5 3 2 10:8 8
4. Španělsko 5 2 3 7:12 5
5. Švýcarsko 5 1 4 5:13 4
6. Bělorusko 5 0 5 4:15 1

 

Do další fáze ME postupují z každé skupiny čtyři družstva

 

1. 9. 2019 (Ankara, Lodž, Budapešť, Bratislava)

osmifinále

  • Srbsko – Rumunsko 3:0 (25:20, 25:17, 25:23)
  • Turecko – Chorvatsko 3:2 (26:24, 15:25, 31:33, 25:22, 16:14)
  • Polsko – Španělsko 3:0 (25:20, 25:20, 25:19)
  • Německo - Slovinsko 3:0 (25:21, 25:15, 25:20)
  • Nizozemsko – Řecko 3:0 (25:21, 25:23, 25:12)
  • Ázerbájdžán – Bulharsko 0:3 (12:25, 16:25, 23:25)
  • Itálie – Slovensko 3:0 (25:20, 25:23, 25:20)
  • Rusko – Belgie 3:1 (25.22, 25:15, 21:25, 25:22)

 

4. 9. 2019 (Ankara, Lodž)

čtvrtfinále

  • Srbsko – Bulharsko 3:0 (25:19, 25:18, 28:26)
  • Turecko – Nizozemsko 3:0 (25:20, 25:22, 25:20)
  • Itálie – Rusko 3:1 (25:27, 25:22, 27:25, 25:21)
  • Polsko - Německo 3:2 (22:25, 25:16, 25:19, 17:25, 15:11)

 

7. 9. 2019 (Ankara)

semifinále

Srbsko – Itálie 3:1 (25:22, 25:21, 21:25, 25:20)

Turecko – Polsko 3:1 (25:17, 25:16, 14:25, 25:18)

 

8. 9. 2019 (Ankara)

o 3. místo

Itálie - Polsko 3:0 (25:23, 25:20, 26:24)

finále

Srbsko - Turecko 3:2 (21:25, 25:21, 25:21, 22:25, 15:13)

 

Konečné pořadí ME 2019:

  1. Srbsko
  2. Turecko
  3. Itálie
  4. Polsko
  5. Nizozemsko
  6. Německo
  7. Rusko
  8. Bulharsko
  9. Belgie
  10. Ázerbájdžán
  11. Chorvatsko
  12. Slovensko
  13. Rumunsko
  14. Řecko
  15. Španělsko
  16. Slovinsko
  17. Ukrajina
  18. Finsko
  19. Švýcarsko
  20. Maďarsko
  21. Francie
  22. Bělorusko
  23. Estonsko
  24. Portugalsko

 

Všechny informace o ME 2019 ZDE

Autor: Jiří Carba, CEV

Krátké zprávyArchiv
Český pohár 1* - beachvolejbal

Muži – Poděbrady finále: Sedlák / Maňas – Šépka / Semerád 2:0 (21:17, 21:19) o 3. místo: M. Pihera / Šotola – V. Beneš / Havlín 2:0 (21:17,...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Královo Pole Brno hlásí novou posilu, z portugalského týmu Leixoes SC přichází americká smečařka Cassie Baird.

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - chlapci

1. místo - Daniel Fabikovič / Richard Stružka 2. místo - Tomáš Červa / Jakub Tesárek 3. místo - Tomáš Křenek / Tadeáš Milichovský

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - dívky

1. místo - Noemi Jeřábková / Sabina Matoušková 2. místo - Žaneta Foxová / Michaela Vlčková 3. místo - Kristýna Koblížková / Alžběta Tomášová

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko – Česká republika 3:2 (17:25, 25:22, 25:17, 22:25, 15:13)

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Švédský univerzál Fredric Gustavsson po Řecku, Francii, Finsku, Japonsku, Belgii a Turecku, kde naposledy působil v týmu Inegol Belediyesi, okusí v...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018