1.11.2019

Výsledkový servis na našich reprezentantek v zahraničních ligách - ženy

Pokračují nejvyšší evropské soutěže a naše děvčata jsou vidět. Nejvíce se asi dařílo Kateřině Holáskové ve Švýcarsku, kde veze cenné vítězství z Lugana. Velice slušnou statistiku měla i Helena Havelková v Rusku a Míša Mlejnková v Polsku.


 

Michaela Mlejnková – KS DevelopesRes Rzeszow (POL)

 

 

 

Rzeszow – Bydgoszcz 3:0 (25:20, 25:18, 31:29) - odehrála celé utkání

body   podání   příjem   útok   blok
celkem   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
15    14 / 1    34 / 15%   29 / 12 / 41%    2

 

Pila – Rzeszov 0:3 (15:25, 22:25, 21:25) - hrála od 2. setu

body   podání   příjem   útok   blok
celkem   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 6   3 / 0   9 / 0%   13 / 4 / 31%    2

 

Pavla Šmídová – BKS Stal Bielsko-Biala (POL) 

hrála první tři sety

 

 

Bielsko-Biala – Legionowo 2:3 (25:27, 22:25, 25:21, 25:20, 13:15)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 1    6 / 0   0   1 / 1 / 100%   0

 

Andrea Kossányiová - BKS Stal Bielsko-Biala (POL)

odehrála celé utkání

 

 

Bielsko-Biala – Legionowo 2:3 (25:27, 22:25, 25:21, 25:20, 13:15)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 13   14 / 0   15 / 20%    36 / 10 / 28%    3

 

Helena Havelková – Dinamo Moskva (RUS)

odehrála celé utkání

 

Dinamo Moskva – Čeljabinsk 3:0 (25:14, 25:14, 25:15)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
11 / 5    14 / 1    18 / 28%   17 / 9 / 53%    1

 

Tereza Patočková – VfB 91 Suhl (GER)

 

 

 

Suhl – Drážďany 1:3 (21:25, 25:23, 26:28, 17:25) - odehrála 1.set, v průběhu 2. setu byla střídána

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 4 / -3    7 / 1   0    14 / 3 / 21%   0

 

Munster – Suhl 3:0 (25:22, 25:16, 25:23) - odehrála celé utkání

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 8 / 3    7 / 0   0    19 / 7 / 37%   1

 

 

Kateřina Valková - VfB 91 Suhl (GER)

 

 

 

Suhl – Drážďany 1:3 (21:25, 25:23, 26:28, 17:25) - odehrála celé utkání

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 4 / 2    14 / 0    0    5 / 2 / 40%   2

 

Munster – Suhl 3:0 (25:22, 25:16, 25:23) - odehrála 1. a 2. set

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
4 / 4    10 / 2    0   1 / 1 / 100%   1

 

Klára Vyklická – VC Wiesbaden (GER)

 

 

 

Stuttgart – Wiesbaden 3:1 (25:20, 23:25, 25.20, 25:15) - odehrála celé utkání

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 9 / 6   11 / 1    0   16 / 5 / 31%   3

 

Wiesbaden – Potsdam 2:3 (25:14, 25:17, 11:25, 15:25, 13:15) - hrála 4. set

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 1 / -1    4 / 0    0   4 / 1 / 25%    0

 

Kateřina Holásková – VC Kanti Schaffhausen (SUI)

 

 

 

Lugano – Schaffhausen 1:3 (25:16, 22.25, 11:25, 15:25) - nastoupila během 1. setu a zápas dohrála

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 11 / 9    8 / 0   0    13 / 6 / 46%    5

 

Marie Kozubíková – Volley Lugano (SUI)

nebyla na soupisce

 

Lugano – Schaffhausen 1:3 (25:16, 22.25, 11:25, 15:25)

 

 

Petra Kojdová – UTE VT Budapest (HUN)

odehrála celé utkání

 

 

Roplabda – UTE 3:0 (26:24, 25:12, 25:21)

body   podání   příjem   útok   blok
celkem/  +- body   celkem/esa   celkem/úspěšnost   celkem/body/úspěšnost   celkem
 10 / 3    9 / 0    20 / 15%    28 / 9 / 32%    1

 

 

Autor: Jiří Carba, Miloslav Javůrek

Krátké zprávyArchiv
Český pohár 2019/20 ženy - čtvrtfinále

VK UP Olomouc – TJ Sokol Šternberk 3:2 (25:18, 22:25, 25:11, 23:25, 15:12)

 
CEV Challenge Cup 2019/2020 - předkolo

VK ČEZ Karlovarsko – Vardar Skopje (MKD) 3:0 (25:11, 25:20, 25:19)

 
Český pohár 2019/20 muži - 3. kolo

Black Volley Beskydy – VK Euro Sitex Příbram 2:3 (27:25, 30:28, 18:25, 17:25, 13:15)

 
Český pohár 2019/20 muži - 2. kolo

TJ Sokol Dobřichovice – SKV Ústí nad Labem 2:3 (23:25, 25:20, 26:24, 25:27, 12:15) - postupuje Ústí nad Labem

 
Kvalifikace na OH 2020 - muži

Kvalifikační turnaj mužů na OH 2020 proběhne od 5. ledna 2020 v Berlíně. Česká reprezentace se ve skupině A postupně střetne s domácím Německem,...

 
Český pohár 2019/20 muži - 2. kolo

TJ Holubice – Black Volley Beskydy 1:3 (16:25, 25:20, 21:25, 23:25) – postupují Beskydy

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018