Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
7.6.2018

Seznam účastníků kvalifikace v Dřevěnici

SR ČVS schválila na jednání dne 6. 6. 2018 výsledné listiny rozhodčích za soutěžní období 2017/18, tak jak je předložila KR ČVS. Zároveň byli schváleni účastníci kvalifikací o listinu "A" a "B". Kvalifikace o listinu "A"proběhne v Dřevěnici v termínu 4. - 5. 8. 2018 a kvalifikace o listinu "B" na stejném místě v sobotu dne 4. 8. 2018.

Účastníci Kvalifikace o listinu "A":

Slezák Jan, Marschner Roman, Nedbálek Alexander - rozhodčí listiny A,

Kovařík Jakub, Vachutka Milan, Müller Luděk, Hanzelín Martin, Zimmermann Tomáš, Možnár Martin, Pítr Vítězslav, Ištvanech Marián - rozhodčí listiny B,

Capáková Kateřina - udělena zelená karta pro účast na kvalifikaci o listinu "A".

Celkem 12 rozhodčích o 5 postupových míst.

Účastníci Kvalifikace o listinu "B":

Vašková Dana - rozhodčí listiny B,

Stehlíček Štěpán, Sazama Ladislav, Kindermanová Lenka, Čermák Jiří, Krulich Petr, Ostranský Tomáš, Novák Miroslav, Němeček Ladislav, Šimek Jan, Škrabal Oldřich - rozhodčí listiny C

Ulč Petr a Koutník Patrik - udělena zelená karta pro účast na kvalifikaci o listinu "B"

Celkem 13 rozhodčích o 8 postupových míst.

 

Autor: René Činátl

Krátké zprávyArchiv
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

finále: Bělorusko – Turecko 0:3 (16:25, 21:25, 19:25), o 3. místo: Nizozemsko – Estonsko 3:0 (25:22, 25:16, 25:16), semifinále: Nizozemsko –...

 
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

finále: Česká republika - Chorvatsko 3:1 (18:25, 25:15, 25:22, 25:22), o 3. místo: Bělorusko - Španělsko 3:0 (26:24, 25:17, 25:18)

 
2019 MS U21 beachvolejbal - Udon Thani (THA)

Na MS U21 obsadila dvojice Martina Maixnerová / Karin Žolnerčíková 9. místo.

 
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League - ženy semifinále

Česká republika - Bělorusko 3:1 (25:16, 25:15, 23:25, 26:24), Chorvatsko - Španělsko 3:1 (25:21, 25:22, 23:25, 25:20)  

 
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy - rozlosování

semifinále 21. 6. 2019: 16:00 Česká republika - Bělorusko, 19:00 Chorvatsko - Španělsko

 
2019 ME U18 beachvolejbal - Baden (AUT)

Markéta Svozilová s Eliškou Tezzele vybojovaly na 2019 ME U18 bronzovou medaili, Jakub Šépka s Ondřejem Heřmanem skončili devátí.

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018