První finalové kolo uspořádala pro první osmičku Lokomotiva Česká Lípa,pro druhou Green Volley Beskydy Frýdek-Místek a pro třetí Volleyball Nymburk. Všechny tři turnaje proběhly bez problémů a výsledky jednotlivých utkání jsou ve VISu. Z první osmičky sestoupila družstva SKV Kolín a VSC Zlín, naopak do ní postoupila družstva Volley Team ČZU Praha a Green Volley Beskydy F-M. Z druhé osmičky sestoupila družstva Blue Volley Ostrava a Spartak Velké Meziříčí a naopak do ní postoupila družstva SKV Brno a SK Prosek Praha.
družstvo | body |
1. VK Dukla Liberec | 24 |
2. VO TJ Lanškroun | 23 |
3. TJ Lokomotiva Česká Lípa | 22 |
4. VK Euro Sitex Příbram | 21 |
5. VK Ostava | 20 |
6. TJ Nový Jičín | 19 |
7. SKV Kolín | 18 |
8. VSC Zlín | 17 |
9. Volley Team ČZU Praha | 16 |
10. Green Volley Beskydy | 15 |
11. VK Sport Rychnov n. K. | 14 |
12. VK České Budějovice A | 13 |
13. TJ Slavia Hradec Králové | 12 |
14. TJ Svitavy | 11 |
15. Blue Volley Ostrava | 10 |
16. TJ Spartak Velké Meziříčí | 9 |
17. SKV Brno | 8 |
18. SK Prosek Praha | 7 |
19. Volleyball Nymburk | 6 |
20. VK Pegas Znojmo-Přímětice | 5 |
21. Kladno volejbal.cz | 4 |
22. VK České Budějovice B | 3 |
23. Aero Odolena Voda | 2 |
24. VSK Český Krumlov | 1 |
Druhé finalové kolo uspořádá ve dnech 24. - 25. 2. 2018 pro první osmičku TJ Nový Jičín, pro druhou SKV Kolín a pro třetí Kladno volejbal.cz. Pořadatelé zpracují rozpis těchto turnajů a pošlou ho účastníkům a vedoucímu soutěže, po zpracování pořadí utkání toto zašlou opět všem účastníkům a panu Lejskovi.
Autor: Jaroslav Linhart - řídící soutěže
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)