Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
2.1.2019

Třetí kolo Českého poháru žákyň rozřadilo družstva do finálových skupin

Další kolo ČP ZKY 2018/19 se odehrálo 8. - 9. 12. 2018. Bylo to poslední kolo, kdy byla družstva rozdělena regionálně. Podle součtu bodů za poslední dvě kola bylo všech 63 družstev rozdělených do třech finálových skupin a pěti skupin útěchy.

Finálové osmičky:

1. osmička 2. osmička 3. osmička
Chodov „A“ Hlincovka Příbram
Kralupy Studio Sport Olymp „B“
Liberec Loko Plzeň K.Vary
Olymp „A“ Žatec Orion „A“
U. Hradiště Lanškroun Klatovy
KP Brno Prostějov F.-Místek
Ostrava Znojmo Polička
H.Králové Olomouc Náchod

 

Útěcha:

1. osmička 2. osmička 3. osmička 4. osmička 5. sedmička
Bílovec Kolín Přerov Rychnov Litomyšl
Duchcov Mikulova „A“ Chodov „B“ Ústí n. L. Orion „B“
Nymburk Třebín Vratislavice Turnov Sokolov
Tábor Jirkov Olymp „D“ Č. Krumlov Opava
Meteor 15.Plzeň Most Touškov Mikulova B
ČB „A“ Komárov Kometa Roztoky Svitavy
Břeclav N.Jičín Junior Č. Třebová Karviná
Zlín H.Brod D. Újezd Val. Mez.  

 

Třetího kola se nezúčastnilo družstvo Českého Krumlova. RM rozhodne o pokutě ve výši garance, tj. 2000,- Kč.

Po 3. kole se odhlásilo z ČP žákyň družstvo Kopřivnice a Č. Budějovic „B“. RM rozhodne o pokutě ve výši 5 000,- Kč – tj. nevrácení garancí ve výši 2 000,- a 3 000,- Kč zbývajících vkladů.

První finálové kolo 26. - 27. 1. 2019 pořádá:

1. finálová osmička -  KP Brno
2. finálová osmička - Olomouc
3. finálová osmička - Orion „A"

 

1. osmička útěchy - Bílovec
2. osmička útěchy - Kolín
3. osmička útěchy - Přerov
4. osmička útěchy - Rychnov n. K.
5. sedmička útěchy - Litomyšl

 

Autor: Eliška Gavalcová
Edit: Tomáš Horáček

Krátké zprávyArchiv
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy - rozlosování

semifinále 21. 6. 2019: 16:00 Česká republika - Bělorusko, 19:00 Chorvatsko - Španělsko

 
2019 ME U18 beachvolejbal - Baden (AUT)

Markéta Svozilová s Eliškou Tezzele vybojovaly na 2019 ME U18 bronzovou medaili, Jakub Šépka s Ondřejem Heřmanem skončili devátí.

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

Česká republika – Švédsko 3:0 (25:11, 25:20, 25:20)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

Finsko – Česká republika 2:3 (25:18, 25:27, 15:25, 25:21, 13:15)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

Slovensko - Česká republika 1:3 (21:25, 25:22, 17:25, 26:28)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

Ukrajina - Česká republika 3:0 (25:20, 25:20, 25:13)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018