Další kolo ČP ZKY 2018/19 se odehrálo 8. - 9. 12. 2018. Bylo to poslední kolo, kdy byla družstva rozdělena regionálně. Podle součtu bodů za poslední dvě kola bylo všech 63 družstev rozdělených do třech finálových skupin a pěti skupin útěchy.
1. osmička | 2. osmička | 3. osmička |
Chodov „A“ | Hlincovka | Příbram |
Kralupy | Studio Sport | Olymp „B“ |
Liberec | Loko Plzeň | K.Vary |
Olymp „A“ | Žatec | Orion „A“ |
U. Hradiště | Lanškroun | Klatovy |
KP Brno | Prostějov | F.-Místek |
Ostrava | Znojmo | Polička |
H.Králové | Olomouc | Náchod |
1. osmička | 2. osmička | 3. osmička | 4. osmička | 5. sedmička |
Bílovec | Kolín | Přerov | Rychnov | Litomyšl |
Duchcov | Mikulova „A“ | Chodov „B“ | Ústí n. L. | Orion „B“ |
Nymburk | Třebín | Vratislavice | Turnov | Sokolov |
Tábor | Jirkov | Olymp „D“ | Č. Krumlov | Opava |
Meteor | 15.Plzeň | Most | Touškov | Mikulova B |
ČB „A“ | Komárov | Kometa | Roztoky | Svitavy |
Břeclav | N.Jičín | Junior | Č. Třebová | Karviná |
Zlín | H.Brod | D. Újezd | Val. Mez. |
Třetího kola se nezúčastnilo družstvo Českého Krumlova. RM rozhodne o pokutě ve výši garance, tj. 2000,- Kč.
Po 3. kole se odhlásilo z ČP žákyň družstvo Kopřivnice a Č. Budějovic „B“. RM rozhodne o pokutě ve výši 5 000,- Kč – tj. nevrácení garancí ve výši 2 000,- a 3 000,- Kč zbývajících vkladů.
První finálové kolo 26. - 27. 1. 2019 pořádá:
1. finálová osmička - KP Brno |
2. finálová osmička - Olomouc |
3. finálová osmička - Orion „A" |
1. osmička útěchy - Bílovec |
2. osmička útěchy - Kolín |
3. osmička útěchy - Přerov |
4. osmička útěchy - Rychnov n. K. |
5. sedmička útěchy - Litomyšl |
Autor: Eliška Gavalcová
Edit: Tomáš Horáček
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)