Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
29.3.2019

Zpráva o závěrečném kole ČP kadetek a juniorek

Všechny tři osmičky se odehrály 9. - 10. 3. 2019 v Přerově. Na závěr došlo k nástupu všech družstev, kde bylo provedeno zhodnocení ČP a předání diplomů, plaket a medailí, které provedl Mgr. Josef Herclík (řídící soutěže) ve spolupráci s pořadatelem. Výsledky z tohoto kola jsou na VISu.

Závěrečné pořadí:

1. Sokol Šternberk 94 b
2. Tatran Střešovice  92 b
3. Slavia Hradec Králové  86 b
4. VK Valašské Meziříčí 80 b
5. TJ Volejbal Přerov 79 b
6. Mor. Slavia Uh. Hradiště 73 b
7. Olymp Praha 72 b
8. VSK Spartak Děčín 67 b
9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60 b
10. Sokol Pardubice 59 b
11. Sokol Dolní Újezd 56 b
12. SK Třebín 56 b
13. Kometa Praha 52 b
14. USK Slavia Liberec 41 b
15. SK Volejbal Kolín JKY 41 b
16. VK Karviná 34 b
17, TJ Sokol Třebechovice p. O 27 b
18. VK Madeta České Budějovice 25 b
19. VS Drásov 24 b
20. Jiskra Nový Bor 23 b
21. SK Volejbal Kolín KKY 16 b
22. Volejbal Kroměříž 13 b
23. Slavia Praha 11 b
24. VSK Slavia JU Č. Budějovice   6 b

Vyhodnocené hráčky

Osobnost turnaje: Eliška Kořínková  Sokol Šternberk
Nejlepší smečařka: Monika Jančová Sokol Šternberk
Nejvíce bodující hráčka: Gabriela Nováková Tatran Střešovice
Nejlépe přihrávající hráčka: Veronika Grančarová TJ Volejbal Přerov
Nejlepší nahrávačka: Petra Divíšková Slavia Hradec Králové
Nejlépe podávající hráčka: Eliška Micunová VK Valašské Meziříčí
Nejlepší blokařka: Barbora Mihová VSK Spartak Děčín

 

Zranění:

  • Natálie Pekárková č. 15 – Kometa Praha – kotník levé nohy
  • T. Uhlířová č. 19 – Sokol Pardubice – po úderu míčem náraz hlavy do podlahy – výpadek vědomí
  • M. Fořtová č. 21 – SK Volejbal Kolín JKY – po pádu rozražená brada
  • Johana Krauzová č. 16 – Volejbal Kroměříž – podvrtnutí kotníku

Pořadatel Volejbal Přerov zajistil důstojný průběh turnaje. 

 

Autor: Mgr. Josef Herclík - řídící soutěže
Edit: Tomáš Horáček

Krátké zprávyArchiv
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

muži: Guto / Saymon (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:8, 21:19), Perušič / Schweiner – Ehlers / Flüggen (GER) 2:1 (14:21, 25:23,...

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

ženy: Betschart / Hüberli (SUI) – Hermannová / Sluková 1:2 (18:21, 21:12, 8:15), Borger / Sude (GER) – Hermannová / Sluková 0:2 (17:21,...

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Itálie 2:3 (25:15, 17:25, 23:25, 25:15, 12:15)

 
Přátelské utkání – muži – Jablonec nad Nisou

Česká republika – Slovensko 3:1 (22:25, 25:15, 25:22, 25:21), dodatečný set 15:17

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Polsko 2:3 (15:25, 25:12, 26:24, 20:25, 12:15)

 
2019 CEV ME beachvolejbal - Moskva

Perušič / Schweiner – Ermacora / Pristauz (AUT) 0:2 (21:23, 18:21)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018