Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
29.3.2019

Zpráva o závěrečném kole ČP kadetek a juniorek

Všechny tři osmičky se odehrály 9. - 10. 3. 2019 v Přerově. Na závěr došlo k nástupu všech družstev, kde bylo provedeno zhodnocení ČP a předání diplomů, plaket a medailí, které provedl Mgr. Josef Herclík (řídící soutěže) ve spolupráci s pořadatelem. Výsledky z tohoto kola jsou na VISu.

Závěrečné pořadí:

1. Sokol Šternberk 94 b
2. Tatran Střešovice  92 b
3. Slavia Hradec Králové  86 b
4. VK Valašské Meziříčí 80 b
5. TJ Volejbal Přerov 79 b
6. Mor. Slavia Uh. Hradiště 73 b
7. Olymp Praha 72 b
8. VSK Spartak Děčín 67 b
9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60 b
10. Sokol Pardubice 59 b
11. Sokol Dolní Újezd 56 b
12. SK Třebín 56 b
13. Kometa Praha 52 b
14. USK Slavia Liberec 41 b
15. SK Volejbal Kolín JKY 41 b
16. VK Karviná 34 b
17, TJ Sokol Třebechovice p. O 27 b
18. VK Madeta České Budějovice 25 b
19. VS Drásov 24 b
20. Jiskra Nový Bor 23 b
21. SK Volejbal Kolín KKY 16 b
22. Volejbal Kroměříž 13 b
23. Slavia Praha 11 b
24. VSK Slavia JU Č. Budějovice   6 b

Vyhodnocené hráčky

Osobnost turnaje: Eliška Kořínková  Sokol Šternberk
Nejlepší smečařka: Monika Jančová Sokol Šternberk
Nejvíce bodující hráčka: Gabriela Nováková Tatran Střešovice
Nejlépe přihrávající hráčka: Veronika Grančarová TJ Volejbal Přerov
Nejlepší nahrávačka: Petra Divíšková Slavia Hradec Králové
Nejlépe podávající hráčka: Eliška Micunová VK Valašské Meziříčí
Nejlepší blokařka: Barbora Mihová VSK Spartak Děčín

 

Zranění:

  • Natálie Pekárková č. 15 – Kometa Praha – kotník levé nohy
  • T. Uhlířová č. 19 – Sokol Pardubice – po úderu míčem náraz hlavy do podlahy – výpadek vědomí
  • M. Fořtová č. 21 – SK Volejbal Kolín JKY – po pádu rozražená brada
  • Johana Krauzová č. 16 – Volejbal Kroměříž – podvrtnutí kotníku

Pořadatel Volejbal Přerov zajistil důstojný průběh turnaje. 

 

Autor: Mgr. Josef Herclík - řídící soutěže
Edit: Tomáš Horáček

Krátké zprávyArchiv
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Královo Pole Brno hlásí novou posilu, z portugalského týmu Leixoes SC přichází americká smečařka Cassie Baird.

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - chlapci

1. místo - Daniel Fabikovič/Richard Stružka 2. místo - Tomáš Červa/Jakub Tesárek 3. místo - Tomáš Křenek/Tadeáš Milichovský

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - dívky

1. místo - Noemi Jeřábková/Sabina Matoušková 2. místo - Žaneta Foxová/Michaela Vlčková 3. místo - Kristýna Koblížková/Alžběta Tomášová

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko – Česká republika 3:2 (17:25, 25:22, 25:17, 22:25, 15:13)

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Švédský univerzál Fredric Gustavsson po Řecku, Francii, Finsku, Japonsku, Belgii a Turecku, kde naposledy působil v týmu Inegol Belediyesi, okusí v...

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko - Česká republika 3:0 (25:14, 25:19, 25:19), dodatečný set 24:26

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018