20.1.2019

Zpráva z druhého kola turnaje Českého poháru kadetek a juniorek

Druhé kolo Českého poháru kadetek a juniorek proběhlo 15. - 16. 12. 2018. Turnaj se obešel bez problémů, pořadatelé se zhostili svých úkolů velmi dobře. Bohužel došlo ke zranění přerovské hráčky s číslem 7 - Adély Zeithamové.

Zařazení družstev do jednotlivých osmiček po 2. kole:

1. osmička 2. osmička 3. osmička
Sokol Šternberk Volejbal Přerov  VK Karviná 
Tatran Střešovice  Sokol Dolní Újezd  Jiskra Nový Bor
Mor. Slavia Uh. Hradiště  TJ Jiskra Havlíčkův Brod  SK Volejbal Kolín KKY
Slavia Hradec Králové  Sokol Pardubice  Volejbal Kroměříž 
VK Valašské Meziříčí SK Volejbal Kolín JKY  VS Drásov
Olymp Praha Kometa Praha Slavia Praha
VSK Spartak Děčín USK Slavia Liberec  VK Madeta České Budějovice
SK Třebín  TJ Sokol Třebechovice p. O VSK Slavia JU Č. Budějovice

 

Pořadí po 2. kole:

 1. Sokol Šternberk 48b
 2. Tatran Střešovice  46b
 3. Slavia Hradec Králové  43b
 4. Mor. Slavia Uh. Hradiště 41b
 5. VK Valašské Meziříčí 40b
 6. Volejbal Přerov 39b
 7. Olymp Praha TJ 34b
 8. Sokol Dolní Újezd 33b
 9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32b
10. Sokol Pardubice 30b
11. VSK Spartak Děčín 29b
12. SK Třebín 29b
13. SK Volejbal Kolín JKY 23b
14. VK Karviná 22b
15. Kometa Praha 19b
16. USK Slavia Liberec 17b
17. Jiskra Nový Bor 16b
18. VS Drásov 14b
19. TJ Sokol Třebechovice p. O 12b
20. Volejbal Kroměříž 11b
21. SK Volejbal Kolín KKY 10b
22. Slavia Praha 6b
23. VK Madeta České Budějovice 4b
24. VSK Slavia JU Č. Budějovice 2b

 

Třetí kolo proběhne 16. - 17. 2. 2019 takto:

1. osmička – Sokol Šternberk

2. osmička – Rychnov n. Kněžnou

3. osmička -  Sokol Šternberk

 

Další pořadatelé:

4. kolo – 9. – 10. 3. 2019
Přerov – všechny 3 osmičky

 

Autor: Mgr. Josef Herclík, ředitel soutěže

Edit: Tomáš Horáček

Krátké zprávyArchiv
Kvalifikace na ME 2019 v sitting volejbale

Česká republika - Gruzie 1:3 (18:25, 25:22, 11:25, 10:25), Litva - Česká republika 3:0 (25:17, 25:19, 25:11) Všechny výsledky ZDE

 
Finále Českého poháru 2018/19 muži

VK Jihostroj České Budějovice - Kladno volejbal cz 3:0 (25:20, 25:22, 25:16)  

 
Final Four ČP 2018/19 muži - semifinále

Kladno volejbal cz – VK ČEZ Karlovarsko 3:1 (25:22, 20:25, 25:18, 25:21), VK Dukla Liberec - VK Jihostroj České Budějovice 2:3 (17:25, 22:25, 25:21,...

 
Champions League 2018/2019 muži

VK ČEZ Karlovarsko – Zaksa Kedzierzyn-Kozle (POL) 0:3 (19:25, 23:25, 18:25)

 
Pohár CEV 2018/2019 ženy - čtvrtfinále

VK UP Olomouc - Stiinta Bacau (ROU) 2:3 (25:21, 25:20, 20:25, 20:25, 16:18), první zápas 2:3 - postupuje Stiinta Bacau

 
Pohár CEV 2018/2019 ženy - čtvrtfinále

Stiinta Bacau (ROU) – VK UP Olomouc 3:2 (25:19, 20:25, 25:21, 24:26, 15:8)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018