Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
20.1.2019

Zpráva z druhého kola turnaje Českého poháru kadetek a juniorek

Druhé kolo Českého poháru kadetek a juniorek proběhlo 15. - 16. 12. 2018. Turnaj se obešel bez problémů, pořadatelé se zhostili svých úkolů velmi dobře. Bohužel došlo ke zranění přerovské hráčky s číslem 7 - Adély Zeithamové.

Zařazení družstev do jednotlivých osmiček po 2. kole:

1. osmička 2. osmička 3. osmička
Sokol Šternberk Volejbal Přerov  VK Karviná 
Tatran Střešovice  Sokol Dolní Újezd  Jiskra Nový Bor
Mor. Slavia Uh. Hradiště  TJ Jiskra Havlíčkův Brod  SK Volejbal Kolín KKY
Slavia Hradec Králové  Sokol Pardubice  Volejbal Kroměříž 
VK Valašské Meziříčí SK Volejbal Kolín JKY  VS Drásov
Olymp Praha Kometa Praha Slavia Praha
VSK Spartak Děčín USK Slavia Liberec  VK Madeta České Budějovice
SK Třebín  TJ Sokol Třebechovice p. O VSK Slavia JU Č. Budějovice

 

Pořadí po 2. kole:

 1. Sokol Šternberk 48b
 2. Tatran Střešovice  46b
 3. Slavia Hradec Králové  43b
 4. Mor. Slavia Uh. Hradiště 41b
 5. VK Valašské Meziříčí 40b
 6. Volejbal Přerov 39b
 7. Olymp Praha TJ 34b
 8. Sokol Dolní Újezd 33b
 9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32b
10. Sokol Pardubice 30b
11. VSK Spartak Děčín 29b
12. SK Třebín 29b
13. SK Volejbal Kolín JKY 23b
14. VK Karviná 22b
15. Kometa Praha 19b
16. USK Slavia Liberec 17b
17. Jiskra Nový Bor 16b
18. VS Drásov 14b
19. TJ Sokol Třebechovice p. O 12b
20. Volejbal Kroměříž 11b
21. SK Volejbal Kolín KKY 10b
22. Slavia Praha 6b
23. VK Madeta České Budějovice 4b
24. VSK Slavia JU Č. Budějovice 2b

 

Třetí kolo proběhne 16. - 17. 2. 2019 takto:

1. osmička – Sokol Šternberk

2. osmička – Rychnov n. Kněžnou

3. osmička -  Sokol Šternberk

 

Další pořadatelé:

4. kolo – 9. – 10. 3. 2019
Přerov – všechny 3 osmičky

 

Autor: Mgr. Josef Herclík, ředitel soutěže

Edit: Tomáš Horáček

Krátké zprávyArchiv
2019 CEV ME U17 Sofie (BUL)

o 3. místo: Česká republika – Polsko 0:3 (24:26, 26:28, 21:25), finále: Francie – Bulharsko 3:1 (25:20, 23:25, 25:20, 25:13)

 
Přátelské utkání - ženy - Ostrowiec (POL)

Česká republika – Bělorusko 2:2 (25:22, 25:22, 19:25, 19:25) Sestava ČR: Kossányiová, Purchartová, Orvošová, Mlejnková, Trnková, Šmídová, libero...

 
2019 CEV ME U17 Sofie (BUL)

semifinále: Francie – Česká republika 3:0 (28:26, 28:26, 25:15), Polsko – Bulharsko 1:3 (25:22, 21:25, 25:27, 23:25)

 
FIVB 4* Espinho (POR) 2019

Perušič / Schweiner – Pedlow / Schachter (CAN) 0:2 (17:21, 19:21)

 
2019 FIVB MS U21 - Bahrajn

Írán – Česká republika 3:0 (29:27, 25:18, 26:24)

 
Přátelské utkání - ženy - Ostrowiec (POL)

Polsko - Česká republika 3:0 (26:24, 25:21, 25:11), dodatečný set 25:22 Sestava ČR: Kossányiová (13), Trnková (5), Purchartová (5), Mlejnková (8),...

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018