Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
20.1.2019

Zpráva z druhého kola turnaje Českého poháru kadetek a juniorek

Druhé kolo Českého poháru kadetek a juniorek proběhlo 15. - 16. 12. 2018. Turnaj se obešel bez problémů, pořadatelé se zhostili svých úkolů velmi dobře. Bohužel došlo ke zranění přerovské hráčky s číslem 7 - Adély Zeithamové.

Zařazení družstev do jednotlivých osmiček po 2. kole:

1. osmička 2. osmička 3. osmička
Sokol Šternberk Volejbal Přerov  VK Karviná 
Tatran Střešovice  Sokol Dolní Újezd  Jiskra Nový Bor
Mor. Slavia Uh. Hradiště  TJ Jiskra Havlíčkův Brod  SK Volejbal Kolín KKY
Slavia Hradec Králové  Sokol Pardubice  Volejbal Kroměříž 
VK Valašské Meziříčí SK Volejbal Kolín JKY  VS Drásov
Olymp Praha Kometa Praha Slavia Praha
VSK Spartak Děčín USK Slavia Liberec  VK Madeta České Budějovice
SK Třebín  TJ Sokol Třebechovice p. O VSK Slavia JU Č. Budějovice

 

Pořadí po 2. kole:

 1. Sokol Šternberk 48b
 2. Tatran Střešovice  46b
 3. Slavia Hradec Králové  43b
 4. Mor. Slavia Uh. Hradiště 41b
 5. VK Valašské Meziříčí 40b
 6. Volejbal Přerov 39b
 7. Olymp Praha TJ 34b
 8. Sokol Dolní Újezd 33b
 9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32b
10. Sokol Pardubice 30b
11. VSK Spartak Děčín 29b
12. SK Třebín 29b
13. SK Volejbal Kolín JKY 23b
14. VK Karviná 22b
15. Kometa Praha 19b
16. USK Slavia Liberec 17b
17. Jiskra Nový Bor 16b
18. VS Drásov 14b
19. TJ Sokol Třebechovice p. O 12b
20. Volejbal Kroměříž 11b
21. SK Volejbal Kolín KKY 10b
22. Slavia Praha 6b
23. VK Madeta České Budějovice 4b
24. VSK Slavia JU Č. Budějovice 2b

 

Třetí kolo proběhne 16. - 17. 2. 2019 takto:

1. osmička – Sokol Šternberk

2. osmička – Rychnov n. Kněžnou

3. osmička -  Sokol Šternberk

 

Další pořadatelé:

4. kolo – 9. – 10. 3. 2019
Přerov – všechny 3 osmičky

 

Autor: Mgr. Josef Herclík, ředitel soutěže

Edit: Tomáš Horáček

Krátké zprávyArchiv
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Ostrava vstoupí do nového ročníku UNIQA volejbalové extraligy mužů s novou nahrávačskou dvojicí. Z polského týmu Stal Nysa přichází Sebastian Matula...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Tým Ústí nad Labem posílí kanadský smečař Lars Bornemann, který byl dvě sezóny svěřencem trenéra Zdeňka Šmejkala a spoluhráčem reprezentačního...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Nahrávač Luboš Bartůněk se po sezóně odehrané v dresu pražských Lvů vrací do Ústí nad Labem.

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Návrat do české UNIQA volejbalové extraligy mužů hlásí reprezentační nahrávač Jakub Janouch, po dvou sezónách v německém Friedrichshafenu bude...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Estonský nahrávač Robert Viiber se po dvou letech loučí s Odolenou Vodou a míří vstříc novému angažmá do Příbrami.  

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Tým Králova Pole se bude muset obejít bez služeb blokařky Kateřiny Kvapilové, která míří do Prostějova.

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018