První kolo Českého poháru JKY + KKY 2018/19 proběhlo v Hradci Králové 17. - 18. 11. 2018. Víkend se obešel bez problémů, pořadatel se zhostil svých úkolů velmi dobře. Celé kolo proběhlo bez zranění.
Zařazení družstev do jednotlivých osmiček po 1. kole :
1. osmička | 2. osmička | 3. osmička |
Sokol Šternberk | Havlíčkův Brod | VS Drásov |
Tatran Střešovice | Sokol Pardubice | USK Slavia Liberec |
Hradec Králové | SK Třebín | Volejbal Kroměříž |
Volejbal Přerov | Spartak Děčín | Třebechovice p. O. |
VK Valašské Meziříčí | VK Karviná | Kolín KKY |
Uherské Hradiště | Kolín JKY | Slavia Praha |
Sokol Dolní Újezd | Kometa Praha | Madeta Č. Budějovice |
Olymp Praha | Jiskra Nový Bor | Slavia Č. Budějovice |
Pořadí po prvním kole:
Bodů | |
1. Sokol Šternberk | 24 |
2. Tatran Střešovice | 23 |
3. Slavia Hradec Králové | 22 |
4. Volejbal Přerov | 21 |
5. VK Valašské Meziříčí | 20 |
6. Mor. Slavia Uh. Hradiště | 19 |
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 18 |
8. Sokol Pardubice | 17 |
9. Sokol Dolní Újezd | 16 |
10. Olymp Praha | 15 |
11. SK Třebín | 14 |
12. VSK Spartak Děčín | 13 |
13. VK Karviná | 12 |
14. SK Volejbal Kolín JKY | 11 |
15. VS Drásov | 10 |
16. USK Slavia Liberec | 9 |
17. Kometa Praha | 8 |
18. Jiskra Nový Bor | 7 |
19. Volejbal Kroměříž | 6 |
20. TJ Sokol Třebechovice p. O. | 5 |
21. SK Volejbal Kolín KKY | 4 |
22. Slavia Praha | 3 |
23. VK Madeta České Budějovice | 2 |
24. VSK Slavia JU Č. Budějovice | 1 |
Druhé kolo proběhne 15. - 16. 12. 2018 takto:
1. osmička – Slavia Hradec Králové
2. osmička – Jiskra Nový Bor
3. osmička - VSK Slavia JU Č. Budějovice
Další pořadatelé:
3. kolo: 16. - 17. 2. 2019
Rychnov nad Kněžnou 2 osmičky + ?
4. kolo: 9. – 10. 3. 2019
Přerov – všechny 3 osmičky
Prosím o další zájemce na 3. kolo.
Upozorňuji, že vámi nahlášené pořadatelství akceptuji. Pouze v případě, že se oba pořadatelé sejdou v jedné osmičce, má přednost dřívější přihláška.
Autor: Mgr. Josef Herclík, řídící ČP JKY + KKY
Edit: Tomáš Horáček
Raupelyte / Paulikiene (LTU) – Hermannová / Štochlová 2:0
finále: Oliva / Kurka – Buytrago / Varga (PHI) 2:1 (16:21, 21:16, 15:13) semifinále: Mermer / Sacit (TUR) – Oliva / Kurka 0:2 (20:22, 17:21)
muži: SKV Ústí nad Labem – TJ Sokol Dobřichovice 1:3 (25:21, 5:25, 24:26, 21:25) stav série 0:1 ženy: TJ Sokol Šternberk – VK Madeta České...
chlapci – Đakovica (KOS): Česko – Kosovo 3:0 (25:11, 25:17, 25:16) dívky - Vrnjačka Banja (SRB): Severní Makedonie – Česko 0:3 (16:25, 16:25,...
Challenge – Guadalajara (MEX): Kotnik / Lovsin (SLO) – Hermannová / Štochlová 2:1 (10:21, 21:16, 15:12) Futures – Nuvali(PHI): Liepa /...
Challenge – Guadalajara (MEX): Liliana / Paula (ESP) – Hermannová / Štochlová 2:1 (9:21, 21:13, 15:6) Futures - Nuvali (PHI): Gottsu / Shoji...