Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 
Web

TJ Ostrava B

Kód: OSR Založeno: 0000-00-00 Soutez: 2-Z
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Radek Brzobohatý radekbrzobohaty@seznam.cz Tel: 737664952
Tělocvična SŠE Ostrava   Na Jízdárně 423 Ostrava - Moravská Ostrava   70200

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
482439 23.3.2019 14:00 Bílovec 3:2 Ostrava B Petroš, Topolánek
482434 23.3.2019 10:00 Bílovec 2:3 Ostrava B Topolánek, Petroš
482431 16.3.2019 15:00 Ostrava B 0:3 Nový Jičín Klívar
482426 16.3.2019 11:00 Ostrava B 3:2 Nový Jičín Klívar
482420 9.3.2019 14:00 Vsetín 0:3 Ostrava B Valoušek, Prokopec

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Adamčíková Monika 1988
Augustinová Eliška 1999
Batková Veronika 1998
Boháčová Nikola 1990
Bradová Monika 1994
Gengelová Lenka 1998
Geryková Nikola 1999
Gráczová Hana 1988
Holcmanová Martina 1997
Jennelová Petra 1995
Jošková Monika 2000
Jošková Tereza 1998
Kokešová Monika 1999
Koloničná Petra 1999
Krátká Lucie 1999
Makovcová Marie 2000
Panková Michaela 1997
Pavlicová Agáta 1998
Pavlovová Anna 1999
Planková Karolína 2001
Polášková Tereza 1995
Stará Patricie 1998
Uhlářová Klára 1991 H3804010
Vítková Klára 1999
Záhorská Hana 1999
Žarnovická Klára 2001
Žváčková Eva 1987

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Brzobohatý Radek 1974  
Holcman Oldřich 1964  
Záveský Jiří 1960  
SezonaUmístěníSoutěžDružstvo
2017/20183Extraliga ženyTJ Ostrava
2016/20174Extraliga ženyTJ Ostrava
2015/20162Český pohárTJ Ostrava
2015/20163Extraliga ženyTJ Ostrava
2014/20154Extraliga ženyTJ Ostrava
2013/20146Extraliga ženyTJ Ostrava
2012/20138Extraliga ženyTJ Ostrava
2011/20129Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2010/20118Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2009/20106Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2008/20095Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2007/20085Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2006/20077Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2005/20065Extraliga ženyTJ Mittal Ostrava
2004/20058Extraliga ženyTJ NH Ostrava
2003/20045Extraliga ženyTJ NH Ostrava
2002/200311. liga ženy (postup do Extraligy ženy)TJ NH Ostrava
2001/20028Extraliga ženyTJ NH Ostrava
2000/20017Extraliga ženyTJ NH Ostrava
1999/20004Extraliga ženyTJ NH Ostrava
1998/19995Extraliga ženyTJ NH Ostrava
1997/19984Extraliga ženyTJ NH Ostrava
1996/199761. liga ženyTJ NH Ostrava
1995/199651. liga ženyTJ NH Ostrava
1994/199561. liga ženyTJ NH Ostrava
1993/199451. liga ženyTJ NH Ostrava
1992/19935Mistrovství ČRTJ NH Ostrava
1992/199361. celostátní ligaTJ NH Ostrava
1991/19921Přebor ČR (postup do M-ČSFR)TJ NH Ostrava
1990/19915Přebor ČRTJ NH Ostrava
1989/19902Mistrovství ČRTJ NH Ostrava
1988/19898Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1987/19887Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1986/19877Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1985/19866Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1984/19856Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1983/19846Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1982/198311. národní liga ženy (postup do M-ČSSR)NHKG Ostrava
1981/198241. národní liga ženyNHKG Ostrava
1980/198131. národní liga ženyNHKG Ostrava
1979/198061. národní liga ženyNHKG Ostrava
1978/19798Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1975/19768Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
1972/19739Mistrovství ČSSRNHKG Ostrava
19699Mistrovství ČSSRVŽKG Ostrava
1963121. celostátní ligaNHKG Ostrava
1961101. celostátní ligaNHKG Ostrava
Oddíl:Tělovýchovná jednota Ostrava
Hala:Tělocvična SŠE Ostrava
Adresa:Na Jízdárně 423 Ostrava - Moravská Ostrava 70200
MHD:
Výjimky:
Náhradní hala: Hala míčových sportů Varenská 3098 Ostrava - Moravská Ostrava
Náhradní hala 2:Gajdošova 1893/16, Ostrava
Míč:GALA BV5591S

Odpovědná osoba družstva:Mgr. Radek Brzobohatý
Adresa:144  78820  Dolní Studénky
Email:radekbrzobohaty@seznam.cz
Telefon:737664952
rozpis
© ČVS 2015-2018