Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 
Web

VK Prostějov B

Kód: PRO Soutez: 2-Z
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Aleš Novák alda.novak@icloud.com Tel: 777110864
Národní sportovní centrum   Za velodromem 4187 Prostějov   79601

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
603122 21.3.2020 14:00 Odry Prostějov B
603117 21.3.2020 10:00 Odry Prostějov B
603116 14.3.2020 14:00 Prostějov B Bílovec
603111 14.3.2020 10:00 Prostějov B Bílovec
603103 29.2.2020 14:00 OP Prostějov 3:1 Prostějov B

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Balvanová Barbora 2004
Benediktová Adéla 2000
Beránková Michaela 1999 H
Boudová Veronika 1998 S
Brodzianska Barbora 2000
Dominiková Viktorie 2004
Dostálová Zuzana 2003
Dvořáčková Klára 2000
Hrubá Kateřina 2003
Hudečková Tereza 2004
Janečková Simona 2001
Jurčáková Kateřina 2001
Jurčíková Adriana 2002
Knorová Lenka 2000
Kocourková Adéla 1999
Kopáčová Gabriela 1998
Kožoušková Petra 2000
Krejčiříková Vendula 2001
Linhartová Nikola 2004
Marešová Simona 2004
Michálková Daniela 2004
Neuschaeferová Kylie 2002
Nečasová Viktorie 2002
Oborná Lenka 1987
Opatřilová Patricie 2002
Plisková Magdaléna 2003
Pánková Michaela 2002
Píchalová Andrea 2004
Sedláčková Nikola 2001
Skládalová Barbora 2001
Slavíková Tereza 1998
Sovíková Adéla 2003
Stavinohová Kateřina 2002
Stopková Barbora 2003
Tesařová Darina 2003
Vykopalová Veronika 2002
Weidenthalerová Aneta 1999
Židová Anna 2005

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Fabikovičová Lenka 1975  
Kocourková Adéla 1999  
Novák Aleš 1964  
Parobek Pavel 1968  
Pereira Soares Solange Paula 1980  
Petráš Lubomír 1974  
Čada Miroslav 1953  
SezonaUmístěníSoutěžDružstvo
2018/20192Extraliga ženyVK Prostějov
2017/20181Extraliga ženyVK Prostějov
2017/20181Český pohár ženyVK Prostějov
2016/20171Extraliga ženyVK Agel Prostějov
2015/20161Extraliga ženyVK Agel Prostějov
2015/20161Český pohárVK Agel Prostějov
2014/20151Extraliga ženyVK Agel Prostějov
2014/20151Český pohárVK Agel Prostějov
2013/20141Extraliga ženyVK Agel Prostějov
2013/20141Český pohárVK Agel Prostějov
2012/20131Extraliga ženyVK Agel Prostějov
2012/20131Český pohárVK Agel Prostějov
2011/20121Extraliga ženyVK Modřanská Prostějov
2011/20121Česko-Slovenský pohárVK Modřanská Prostějov
2011/20121Český pohárVK Modřanská Prostějov
2010/20111Extraliga ženyVK Modřanská Prostějov
2010/20111Česko-Slovenský pohárVK Modřanská Prostějov
2010/20111Český pohárVK Modřanská Prostějov
2009/20101Extraliga ženyVK Modřanská Prostějov
2009/20101Česko-Slovenský pohárVK Modřanská Prostějov
2009/20101Český pohárVK Modřanská Prostějov
2008/20091Extraliga ženyVK Prostějov
2008/20091Česko-Slovenský pohárVK Prostějov
2008/20091Český pohárVK Prostějov
2007/20081Český pohárVK Prostějov
2007/20082Česko-Slovenský pohárVK Prostějov
2007/20084Extraliga ženyVK Prostějov
Oddíl:VK Prostějov, spolek
Hala:Národní sportovní centrum
Adresa:Za velodromem 4187 Prostějov 79601
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Aleš Novák
Adresa:Meluzínova 3/33  61500  Brno
Email:alda.novak@icloud.com
Telefon:777110864
rozpis
© ČVS 2015-2018