Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 
Web

Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek

Kód: Soutez: 1-JKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Martin Kopecký kopecky@kfsfinance.cz Tel: 722110884
DDM Praha 12 SKŠ Mikulova Praha   Herrmannova 2016 Praha - Modřany   14300

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
638881 1.3.2020 14:00 Plzeň B 0:3 Mikulova
638878 1.3.2020 10:00 Plzeň B 3:0 Mikulova
638874 23.2.2020 16:00 Mikulova 3:2 Hlincovka
638871 23.2.2020 12:00 Mikulova 1:3 Hlincovka
638862 16.2.2020 14:00 Mikulova 3:1 Plzeň B

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Bielaková Adéla 2002
Bradáčová Karolína 2002
Fatorová Hana 2003 S
Fürbacherová Michaela 2004 S
Gabrielová Sofie 2004 S
Hanáková Alexandra 2000
Hlavatá Simona 2001
Hofmanová Klára 2000
Hromířová Anna 2003 S
Janotová Veronika 2002
Kašperková Adriana 2004 S
Komancová Eliška 2002
Krásová Veronika 2004 S
Lešnerová Magda 2004 S
Linhartová Tereza 2000
Machová Lenka 2004 S
Mazáčová Nikola 2000
Nováková Magdaléna 2003 S
Očadlíková Klára 2004 S
Prošková Lucie 2004 S
Prošková Tereza 2001
Slavíková Bára 2002
Smělá Denisa 2004 S
Šimáčková Kateřina 2004 S
Škopová Lucie 2001
Štěpánková Stáňa 2002

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Bednář Tomáš 1976  
Kopecký Jiří 1970  
Kopecký Martin 1977  
Oddíl:Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek
Hala:DDM Praha 12 SKŠ Mikulova Praha
Adresa:Herrmannova 2016 Praha - Modřany 14300
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly: Rakouské gymnázium Na Cikorce 2166 Praha - Modřany
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Martin Kopecký
Adresa:Bajkalská 16  10000  Praha 10
Email:kopecky@kfsfinance.cz
Telefon:722110884
rozpis
© ČVS 2015-2018