Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

TJ Sokol Brandýs nad Labem

Kód: Soutez: CP-ZKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Michael Novák michael.novak@zpmvcr.cz Tel: 602727312
Sokolovna   Zápská 329 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem   25001

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
631181 4.4.2020 10:00 Brandýs nad Labem Nymburk
631184 4.4.2020 10:00 Brandýs nad Labem Příbram
631186 4.4.2020 10:00 Roztoky u Prahy Brandýs nad Labem
642416 15.3.2020 12:00 H. Brod Brandýs nad Labem
642411 15.3.2020 10:00 Sokolov Brandýs nad Labem

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Doudová Tereza 2006
Filípková Adéla 2008
Hlinková Anna 2005
Hlinková Lucie 2008
Holešovská Eva 2005
Holubová Karolína Lea 2006
Homolová Nikola 2007
Honzátková Viktorie 2008
Hozová Veronika 2005
Jesenská Julia 2007
Liscová Martina 2007
Maršálková Klára 2008
Musilová Anna 2008
Nováková Natálie 2005
Prouzová Lucie 2006
Siřínková Nikola 2005
Sýkorová Kateřina 2006
Znamenáčková Zuzana 2005
Čajanová Anna 2006
Šmídová Žaneta 2005

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Honzátková Eva 1982  
Kolářová Petra 1974  
Novák Michael 1972  
Sýkorová Marika 1976  
Velinská Renata 1964  
Oddíl:Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem
Hala:Sokolovna
Adresa:Zápská 329 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem 25001
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly:
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva:Ing. Michael Novák
Adresa:Slunečná 1926  25001  Brandýs nad Labem
Email:michael.novak@zpmvcr.cz
Telefon:602727312
rozpis
© ČVS 2015-2018