Web

Volejbal Ústí nad Labem, z.s.

Kód: Soutez: CP-JKY
Forma: Příští zápas: Žatec
Kontakt: Miloš Volf volf@volejbalustinadlabem.cz Tel: 724084612
Tělocvična Gymnázia a Střední odborné školy dr. Václava Šmejkala Stará 3299 Ústí nad Labem - Severní Terasa 40011

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
641382 23.2.2020 13:10 České Budějovice 0:2 Volejbal Ústí n. L.
641379 23.2.2020 10:50 Volejbal Ústí n. L. 2:0 Třebechovice
641375 23.2.2020 08:30 Tábor 0:2 Volejbal Ústí n. L.
641373 22.2.2020 17:10 Volejbal Ústí n. L. 2:0 Orion B
641366 22.2.2020 13:40 Volejbal Ústí n. L. 2:0 Benešovská

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
611391 7.3.2020 10:00 Žatec - Volejbal Ústí n. L. Drugda
611395 7.3.2020 14:00 Žatec - Volejbal Ústí n. L. Drugda
611401 14.3.2020 10:00 Volejbal Ústí n. L. - VTK Čížkovice, z.s. Míková
611405 14.3.2020 14:00 Volejbal Ústí n. L. - VTK Čížkovice, z.s. Míková
611406 21.3.2020 10:00 - Volejbal Ústí n. L.

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Adámková Barbora 2005
Brambaški Nina 2005
Bruhová Kateřina 2005
Buchtelová Johana 2003
Bílkovská Natálie 2006
Bílkovská Viktorie 2006
Cibulková Petra 2004
Dostrašilová Karolína 2003
Dvořáková Gabriela 2005
Fedorovičová Jana 2002
Francová Kamila 2004
Francová Markéta 2003
Grimmová Ema 2005
Güttnerová Eliška 2005
Hempelová Eliška 2006
Holubová Barbora 2006
Hvězdová Anna 2006
Jedličková Kateřina 2005
Karpjuková Mariana 2005
Kovaříková Pavla 2003
Kozlíková Ester 2003
Králíková Barbora 2005
Kubíčková Nikola 2005
Kulhánková Andrea 2004
Literová Markéta 2001
Malovcová Alexandra 2005
Marková Tereza 2007
Mendlová Viktorie 2010
Mikešová Hana 2002
Mirovschi Eugenia 2004
Mošničková Adéla 2007
Novotná Vendula 2005
Nová Natálie 2005
Němcová Veronika 2004
Pavlovičová Julie 2006
Petanová Hana 2005
Pišlová Kateřina 2006
Podaná Monika 2003
Polanská Adéla 2005
Poláková Natália 2005
Pyšná Nikola 2007
Sedláková Kateřina 2006
Slavíková Klára 2003
Sobotková Adéla 2004
Sochorová Klára 2004
Stanková Ema 2005
Titzeová Adéla 2007
Trejbalová Eliška 2005
Turtenwaldová Anna 2005
Vlčková Barbora 2006
Vojtěchovská Veronika 2006
Voldánová Štěpánka 2005
Volfová Zuzana 2002
Vorlíčková Adéla 2005
Waňková Anna 2004
Zimová Vanda 2004
Čtvrtečková Michaela 2006
Čáslavová Barbora 2005
Šidáková Karolína 2005
Školová Eliška 2006

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Chalupová Ladislava 1966  
Králík Jiří 1970  
Moucha Jan 1971  
Mošničková Jana 1979  
Míková Daniela 1970  
Volf Miloš 1971  
Volfová Gabriela 1973  
Vágner Tomáš 1970  
Oddíl:Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
Hřiště:Tělocvična Gymnázia a Střední odborné školy dr. Václava Šmejkala Stará 3299 Ústí nad Labem - Severní Terasa 40011
MHD:Z Mírového náměstí trolejbus č.55 směr Severní Terasa do zastávky Střední školy.
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva: Miloš Volf
Adresa:Tolstého 1276/19  40003  Ústí nad Labem
Email:volf@volejbalustinadlabem.cz
Telefon:724084612
rozpis
© ČVS 2015-2018