Datum | Čas | Domácí | Výsledek | Hosté | Videopřenos | Rozhodčí | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
800563 | 5.11.2023 | 10:30 | VK Karviná "B" | 2:0 | VO Sl. Orlice | Humplík | |
796055 | 8.10.2023 | 16:30 | VO Sl. Orlice | 2:1 | VS Ostrava "A" | Vrkoč | |
796052 | 8.10.2023 | 15:00 | VO Sl. Orlice | 1:2 | TJ Hlučín, "B" | Vrkoč | |
794830 | 8.10.2023 | 13:30 | VO Sl. Orlice | 2:0 | SK Sl.Orlová "B" | Sukup | |
794827 | 8.10.2023 | 12:00 | VK Polanka n.O. | 2:0 | VO Sl. Orlice | Vrkoč |
Datum | Čas | Domácí | Výsledek | Hosté | Videopřenos | Rozhodčí |
---|
příjmení a jméno | rok narození | poznámka |
Batrlová Markéta | 2009 | |
Bačovská Natálie | 2009 | |
Baťová Johana | 2010 | |
Bezděková Eliška | 2012 | |
Breškovcová Blanka | 2009 | |
Chudobová Rozárie | 2010 | |
Dohnalová Natálie | 2011 | |
Elavsky Eleni | 2009 | |
Gregořicová Natálie | 2010 | |
Grigorovská Liliana | 2011 | |
Hamplová Barbora | 2009 | |
Handlířová Adéla | 2012 | |
Holubová Alice | 2011 | |
Hrbáčová Magdaléna | 2009 | |
Kadlíková Nicole | 2010 | |
Konečná Eva | 2009 | |
Kožíková Beata | 2010 | |
Krupová Ema | 2011 | |
Kubicová Adéla | 2011 | |
Kupková Amálie | 2009 | |
Matelová Sandra | 2010 | |
Mrákotová Lucie | 2011 | |
Nováčková Natálie | 2009 | |
Pečniková Nella | 2009 | |
Ptašniková Vanessa | 2009 | |
Quisková Vendula | 2011 | |
Shánělová Daniela | 2010 | |
Stružková Ellen | 2012 | |
Válková Beáta | 2011 | |
Vávrová Lucie | 2009 | |
Čanaklisová Sophia | 2011 | |
Šlosarová Adéla | 2009 |
příjmení a jméno | rok narození | |
Durišík Michal | 1991 | |
Häuser Silvie | 1974 | |
Kopeček Jaromír | 1956 | |
Kopeček Martin | 1982 | |
Krusberska Denisa | 1986 |
Oddíl: | VO Slezská Orlice, z.s. |
---|---|
Hala: | ZŠ Janáčkovo náměstí 17 |
Adresa: | Janáčkovo náměstí 1970 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 79401 |
MHD: | |
Výjimky: | |
Náhradní haly: | |
Míč: | Gala |
Odpovědná osoba družstva: | Bc. Jiří Doupal |
---|---|
Adresa: | Krásné Loučky 70/70 79401 Krnov |
Email: | DOUPALJ@SEZNAM.CZ |
Telefon: | 721405719 |