Datum | Čas | Domácí | Výsledek | Hosté | Videopřenos | Rozhodčí | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
785777 | 6.5.2024 | 18:00 | Řepy C | 0:3 | Sokol H. Počernice B | Tvrz | |
785768 | 29.4.2024 | 18:00 | Řepy C | 3:2 | Bojových umění Hostivař | Tvrz | |
785770 | 20.9.2023 | 17:30 | Sokol Vršovice B | 3:2 | Řepy C | Blažek | |
785759 | 13.9.2023 | 17:30 | Řepy C | 3:1 | Čechie Uhříněves | Šlechta | |
785758 | 11.9.2023 | 17:30 | Polyplan Vysočany | 3:1 | Řepy C | Horbowyj |
Datum | Čas | Domácí | Výsledek | Hosté | Videopřenos | Rozhodčí | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
785781 | 13.5.2024 | 18:00 | Malešice A | - | Řepy C | Lhoták, | |
785786 | 15.5.2024 | 18:00 | Sokol Modřany A | - | Řepy C | Kobliha, | |
785792 | 20.5.2024 | 18:00 | Řepy C | - | MFF B | Tvrz, | |
785795 | 27.5.2024 | 18:00 | Sokol I. Smíchov | - | Řepy C | Doroshenko, | |
785803 | 29.5.2024 | 18:00 | Řepy C | - | Polyplan Vysočany | Rybová, |
příjmení a jméno | rok narození | poznámka |
Bendová Jitka | 1979 | |
Berezhnykova Violetta | 2001 | |
Břečková Kamila | 1992 | |
Fořtová Adéla | 2006 | H |
Jiroušková Hana | 1989 | |
Kadeřávková Marie | 1989 | |
Krajčová Jana | 1979 | |
Macáková Petra | 1983 | |
Malinkovičová Lenka | 1968 | |
Matušková Marie | 2000 | S |
Okrouhlická Lucie | 1984 | |
Petružálková Nicole | 1999 | |
Racková Lucie | 1987 | |
Roubíčková Hana | 1985 | |
Staňková Martina | 1997 | |
Čermáková Tereza | 2005 | |
Škrváňová Lucie | 1985 |
příjmení a jméno | rok narození | |
Malinkovičová Lenka | 1968 | |
Okrouhlická Lucie | 1984 | |
Roubíčková Hana | 1985 | |
Staňková Martina | 1997 |
Oddíl: | TJ Sokol Řepy, z.s. |
---|---|
Hřiště: | Antukové kurty za Sokolovnou, vstup z ulice Žalanského, Na Chobotě 125/2B, 163 00 Praha 17-Řepy |
MHD: | BUS 164, zastávka Sportovní centrum Řepy, nebo BUS 180, T9, T16, T10 zastávka sídliště Řepy a dále 5 minut pěšky |
Míč: | Gala |
Odpovědná osoba družstva: | Mgr. Hana Roubíčková |
---|---|
Adresa: | Šimonova 1109 16300 Praha 6 |
Email: | vahanka@seznam.cz |
Telefon: | 723875975 |