Reprezentace
23. 5. 2020
Muži - Golden European League : MKD - CZE - odloženo
Reprezentace
24. 5. 2020
Ženy - Golden European League : FIN - CZE, odloženo
Reprezentace
27. 5. 2020
Muži - Golden European League : POR - CZE odloženo
Reprezentace
27. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CRO - CZE, odloženo
Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, odloženo
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, odloženo
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, odloženo
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, odloženo
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, odloženo
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, odloženo
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, odloženo
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, odloženo
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

2. část soutěže - play-off

KOLO
2. kolo
Bučovice3:1Liberec B(26, 20, -20, 29)
Benátky n. J.3:1Lvi Praha B(-22, 22, 18, 20)
Bučovice2:3Liberec B(-16, 23, -21, 21, -12)
Benátky n. J.0:3Lvi Praha B(-17, -12, -22)
Liberec B3:1Bučovice(15, 18, -23, 22)
Lvi Praha B3:1Benátky n. J.(11, -25, 21, 22)
Liberec B3:0Bučovice(29, 16, 23)
Lvi Praha B3:2Benátky n. J.(20, 22, -19, -23, 13)
Příští kolo
Lvi Praha B-Liberec B13.3.18:00
Lvi Praha B-Liberec BSO14.3.17:00
Bučovice-Benátky n. J.SO28.3.17:00
Liberec B-Lvi Praha B20.3.20:00
Liberec B-Lvi Praha BSO21.3.13:00
Lvi Praha B-Liberec BSO28.3.17:00
Play-off
kalendář skupiny
1. kolo
145 31. 1. 2020, 19:00 Bučovice - Velké Meziříčí Čtvrtfinále 3:0 (23,8,18)
146 31. 1. 2020, 19:30 Benátky n. J. - ČZU Praha Čtvrtfinále 3:1 (19,-22,17,15)
147 31. 1. 2020, 18:00 Lvi Praha B - České Budějovice B Čtvrtfinále 3:0 (16,21,25)
148 31. 1. 2020, 19:00 Liberec B - Staré Město Čtvrtfinále 3:0 (20,18,16)
149 1. 2. 2020, 18:00 Bučovice - Velké Meziříčí Čtvrtfinále 3:0 (21,17,21)
150 1. 2. 2020, 17:00 Benátky n. J. - ČZU Praha Čtvrtfinále 3:2 (-19,23,15,-22,12)
151 1. 2. 2020, 17:00 Lvi Praha B - České Budějovice B Čtvrtfinále 3:0 (17,17,18)
152 1. 2. 2020, 13:00 Liberec B - Staré Město Čtvrtfinále 3:0 (16,16,14)
153 7. 2. 2020, 19:30 Velké Meziříčí - Bučovice Čtvrtfinále 0:3 (-12,-13,-20)
154 7. 2. 2020, 19:00 ČZU Praha - Benátky n. J. Čtvrtfinále 0:3 (-23,-20,-21)
155 7. 2. 2020, 19:00 České Budějovice B - Lvi Praha B Čtvrtfinále 0:3 (-19,-18,-21)
156 7. 2. 2020, 19:00 Staré Město - Liberec B Čtvrtfinále 1:3 (-20,-24,17,-22)
2. kolo
165 21. 2. 2020, 19:00 Bučovice - Liberec B Semifinále 3:1 (26,20,-20,29)
166 21. 2. 2020, 19:30 Benátky n. J. - Lvi Praha B Semifinále 3:1 (-22,22,18,20)
167 22. 2. 2020, 18:00 Bučovice - Liberec B Semifinále 2:3 (-16,23,-21,21,-12)
168 22. 2. 2020, 17:00 Benátky n. J. - Lvi Praha B Semifinále 0:3 (-17,-12,-22)
169 28. 2. 2020, 19:00 Liberec B - Bučovice Semifinále 3:1 (15,18,-23,22)
170 28. 2. 2020, 18:00 Lvi Praha B - Benátky n. J. Semifinále 3:1 (11,-25,21,22)
171 29. 2. 2020, 11:45 Liberec B - Bučovice Semifinále 3:0 (29,16,23)
172 29. 2. 2020, 13:00 Lvi Praha B - Benátky n. J. Semifinále 3:2 (20,22,-19,-23,13)
3. kolo
175 13. 3. 2020, 18:00 Lvi Praha B - Liberec B Finále .
176 14. 3. 2020, 17:00 Lvi Praha B - Liberec B Finále .
177 28. 3. 2020, 17:00 Bučovice - Benátky n. J. O 3. místo .
178 20. 3. 2020, 20:00 Liberec B - Lvi Praha B Finále .
179 21. 3. 2020, 13:00 Liberec B - Lvi Praha B Finále .
180 28. 3. 2020, 17:00 Lvi Praha B - Liberec B Finále .
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018