Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 20:11 | 702:631 | 17 | |
2 | Lužánky BBBB | 7 | 4 | 1 | 0 | 2 | 15:8 | 521:457 | 14 | |
3 | Univerzita obrany | 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 19:13 | 697:687 | 14 | |
4 | Orel jednota Brno - Obřany | 7 | 3 | 2 | 0 | 2 | 15:11 | 569:543 | 13 | |
5 | Orel jednota Brno - Židenice | 8 | 2 | 1 | 2 | 3 | 14:17 | 700:695 | 10 | |
6 | VC Kloubouky Narubi | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 12:9 | 464:450 | 9 | |
7 | T.J. KOMÍN, z.s. | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 9:14 | 495:513 | 9 | |
8 | MAC Eagles | 6 | 2 | 0 | 2 | 2 | 11:13 | 517:544 | 8 | |
9 | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Řečkovice | 6 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9:16 | 511:564 | 5 | |
10 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 6 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5:17 | 417:509 | 3 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3. 9. 2019, 17:00 | Lužánky BBBB | - | TJ Komín | 3:0 (20,21,20) | ||
2 | 3. 9. 2019, 17:00 | VC Klobouky Narubi | - | Orel Židenice | 3:2 (22,20,-18,-24,13) | ||
3 | 3. 9. 2019, 17:00 | TJ Sokol Řečkovice | - | Orel Obřany | 2:3 (20,-18,21,-16,-9) | ||
4 | 3. 9. 2019, 17:00 | SKP Kometa Brno C | - | Univerzita obrany | 3:2 (-21,-21,17,23,5) | ||
5 | 3. 9. 2019, 17:00 | TJ Sokol Komín | - | MAC Eagles | 3:2 (14,-29,17,-24,11) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 5. 9. 2019, 17:00 | TJ Komín | - | MAC Eagles | 0:3 (-18,-20,-19) | ||
7 | 5. 9. 2019, 17:00 | Univerzita obrany | - | TJ Sokol Komín | 3:2 (-23,-16,22,21,12) | ||
8 | 1. 10. 2019, 18:00 | Orel Obřany | - | SKP Kometa Brno C | Mutěnická | 3:2 (-26,21,17,-23,10) | |
9 | 5. 9. 2019, 17:00 | Orel Židenice | - | TJ Sokol Řečkovice | 1:3 (-15,-23,25,-19) | ||
10 | 7. 5. 2020, 17:30 | Lužánky BBBB | - | VC Klobouky Narubi | Šmerda P. |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 10. 9. 2019, 17:00 | VC Klobouky Narubi | - | TJ Komín | 3:0 (21,19,12) | ||
12 | 10. 9. 2019, 17:00 | TJ Sokol Řečkovice | - | Lužánky BBBB | 2:3 (-14,-19,23,21,-10) | ||
13 | 10. 9. 2019, 17:00 | SKP Kometa Brno C | - | Orel Židenice | 0:3 (-14,-17,-23) | ||
14 | 10. 9. 2019, 17:00 | TJ Sokol Komín | - | Orel Obřany | 0:3 (-20,-20,-15) | ||
15 | 10. 9. 2019, 17:00 | MAC Eagles | - | Univerzita obrany | 3:1 (-23,18,23,19) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 12. 9. 2019, 17:00 | TJ Komín | - | Univerzita obrany | 3:1 (19,14,-19,19) | ||
17 | 12. 9. 2019, 17:00 | Orel Obřany | - | MAC Eagles | 3:1 (13,18,-17,18) | ||
18 | 12. 9. 2019, 17:00 | Orel Židenice | - | TJ Sokol Komín | 2:3 (-22,-23,18,17,-10) | ||
19 | 12. 9. 2019, 17:00 | Lužánky BBBB | - | SKP Kometa Brno C | 3:0 (16,19,13) | ||
20 | 12. 9. 2019, 17:00 | VC Klobouky Narubi | - | TJ Sokol Řečkovice | 3:1 (19,-22,19,20) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 17. 9. 2019, 17:00 | TJ Sokol Řečkovice | - | TJ Komín | 1:3 (-15,17,-18,-20) | ||
22 | 17. 9. 2019, 17:00 | SKP Kometa Brno C | - | VC Klobouky Narubi | Všetečka P. | ||
23 | 17. 9. 2019, 17:00 | TJ Sokol Komín | - | Lužánky BBBB | 3:0 (21,17,17) | ||
24 | 17. 9. 2019, 17:00 | MAC Eagles | - | Orel Židenice | 2:3 (26,-26,-26,20,-13) | ||
25 | 3. 10. 2019, 17:30 | Univerzita obrany | - | Orel Obřany | Staňkova | 3:0 (20,16,17) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | 19. 9. 2019, 17:00 | TJ Komín | - | Orel Obřany | Musil J. | ||
27 | 19. 9. 2019, 17:00 | Orel Židenice | - | Univerzita obrany | 0:3 (-22,-23,-23) | ||
28 | 19. 9. 2019, 17:00 | Lužánky BBBB | - | MAC Eagles | 3:0 (16,18,19) | ||
29 | 19. 9. 2019, 17:00 | VC Klobouky Narubi | - | TJ Sokol Komín | 1:3 (22,-16,-24,-15) | ||
30 | 19. 9. 2019, 17:00 | TJ Sokol Řečkovice | - | SKP Kometa Brno C | Přikryl H. |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 24. 9. 2019, 17:00 | SKP Kometa Brno C | - | TJ Komín | 0:3 (-18,-17,-23) | ||
32 | 24. 9. 2019, 17:00 | TJ Sokol Komín | - | TJ Sokol Řečkovice | 3:0 (24,20,20) | ||
33 | 24. 9. 2019, 17:00 | MAC Eagles | - | VC Klobouky Narubi | Všetečka P. | ||
34 | 24. 9. 2019, 17:00 | Univerzita obrany | - | Lužánky BBBB | odklad? | 3:0 (19,18,20) | |
35 | 24. 9. 2019, 17:00 | Orel Obřany | - | Orel Židenice | 3:0 (23,22,25) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | 26. 9. 2019, 17:00 | TJ Komín | - | Orel Židenice | 0:3 (-20,-21,-23) | ||
37 | 26. 9. 2019, 17:00 | Lužánky BBBB | - | Orel Obřany | 3:0 (15,22,15) | ||
38 | 26. 9. 2019, 17:00 | VC Klobouky Narubi | - | Univerzita obrany | 2:3 (-15,25,-25,19,-13) | ||
39 | 26. 9. 2019, 17:00 | TJ Sokol Řečkovice | - | MAC Eagles | Všetečka K. | ||
40 | 26. 9. 2019, 17:00 | SKP Kometa Brno C | - | TJ Sokol Komín | 0:3 (-21,-17,-11) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 12. 5. 2020, 17:30 | TJ Sokol Komín | - | TJ Komín | . | ||
42 | 12. 5. 2020, 17:30 | MAC Eagles | - | SKP Kometa Brno C | . | ||
43 | 12. 5. 2020, 17:30 | Univerzita obrany | - | TJ Sokol Řečkovice | . | ||
44 | 12. 5. 2020, 17:30 | Orel Obřany | - | VC Klobouky Narubi | . | ||
45 | 12. 5. 2020, 17:30 | Orel Židenice | - | Lužánky BBBB | . |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 14. 5. 2020, 17:30 | TJ Komín | - | Lužánky BBBB | . | ||
47 | 14. 5. 2020, 17:30 | Orel Židenice | - | VC Klobouky Narubi | . | ||
48 | 14. 5. 2020, 17:30 | Orel Obřany | - | TJ Sokol Řečkovice | . | ||
49 | 14. 5. 2020, 17:30 | Univerzita obrany | - | SKP Kometa Brno C | . | ||
50 | 14. 5. 2020, 17:30 | MAC Eagles | - | TJ Sokol Komín | . |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
51 | 19. 5. 2020, 17:30 | MAC Eagles | - | TJ Komín | . | ||
52 | 19. 5. 2020, 17:30 | TJ Sokol Komín | - | Univerzita obrany | . | ||
53 | 19. 5. 2020, 17:30 | SKP Kometa Brno C | - | Orel Obřany | . | ||
54 | 19. 5. 2020, 17:30 | TJ Sokol Řečkovice | - | Orel Židenice | . | ||
55 | 19. 5. 2020, 17:30 | VC Klobouky Narubi | - | Lužánky BBBB | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
56 | 21. 5. 2020, 17:30 | TJ Komín | - | VC Klobouky Narubi | . | ||
57 | 21. 5. 2020, 17:30 | Lužánky BBBB | - | TJ Sokol Řečkovice | . | ||
58 | 21. 5. 2020, 17:30 | Orel Židenice | - | SKP Kometa Brno C | . | ||
59 | 21. 5. 2020, 17:30 | Orel Obřany | - | TJ Sokol Komín | . | ||
60 | 21. 5. 2020, 17:30 | Univerzita obrany | - | MAC Eagles | . |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 26. 5. 2020, 17:30 | Univerzita obrany | - | TJ Komín | . | ||
62 | 26. 5. 2020, 17:30 | MAC Eagles | - | Orel Obřany | . | ||
63 | 26. 5. 2020, 17:30 | TJ Sokol Komín | - | Orel Židenice | . | ||
64 | 26. 5. 2020, 17:30 | SKP Kometa Brno C | - | Lužánky BBBB | . | ||
65 | 26. 5. 2020, 17:30 | TJ Sokol Řečkovice | - | VC Klobouky Narubi | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
66 | 28. 5. 2020, 17:30 | TJ Komín | - | TJ Sokol Řečkovice | . | ||
67 | 28. 5. 2020, 17:30 | VC Klobouky Narubi | - | SKP Kometa Brno C | . | ||
68 | 28. 5. 2020, 17:30 | Lužánky BBBB | - | TJ Sokol Komín | . | ||
69 | 28. 5. 2020, 17:30 | Orel Židenice | - | MAC Eagles | . | ||
70 | 28. 5. 2020, 17:30 | Orel Obřany | - | Univerzita obrany | . |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
71 | 2. 6. 2020, 17:30 | Orel Obřany | - | TJ Komín | . | ||
72 | 2. 6. 2020, 17:30 | Univerzita obrany | - | Orel Židenice | . | ||
73 | 2. 6. 2020, 17:30 | MAC Eagles | - | Lužánky BBBB | . | ||
74 | 2. 6. 2020, 17:30 | TJ Sokol Komín | - | VC Klobouky Narubi | . | ||
75 | 2. 6. 2020, 17:30 | SKP Kometa Brno C | - | TJ Sokol Řečkovice | . |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
76 | 4. 6. 2020, 17:30 | TJ Komín | - | SKP Kometa Brno C | . | ||
77 | 4. 6. 2020, 17:30 | TJ Sokol Řečkovice | - | TJ Sokol Komín | . | ||
78 | 4. 6. 2020, 17:30 | VC Klobouky Narubi | - | MAC Eagles | . | ||
79 | 4. 6. 2020, 17:30 | Lužánky BBBB | - | Univerzita obrany | . | ||
80 | 4. 6. 2020, 17:30 | Orel Židenice | - | Orel Obřany | . |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 9. 6. 2020, 17:30 | Orel Židenice | - | TJ Komín | . | ||
82 | 9. 6. 2020, 17:30 | Orel Obřany | - | Lužánky BBBB | . | ||
83 | 9. 6. 2020, 17:30 | Univerzita obrany | - | VC Klobouky Narubi | . | ||
84 | 9. 6. 2020, 17:30 | MAC Eagles | - | TJ Sokol Řečkovice | . | ||
85 | 9. 6. 2020, 17:30 | TJ Sokol Komín | - | SKP Kometa Brno C | . |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
86 | 11. 6. 2020, 17:30 | TJ Komín | - | TJ Sokol Komín | . | ||
87 | 11. 6. 2020, 17:30 | SKP Kometa Brno C | - | MAC Eagles | . | ||
88 | 11. 6. 2020, 17:30 | TJ Sokol Řečkovice | - | Univerzita obrany | . | ||
89 | 11. 6. 2020, 17:30 | VC Klobouky Narubi | - | Orel Obřany | . | ||
90 | 11. 6. 2020, 17:30 | Lužánky BBBB | - | Orel Židenice | . |