TJ Sokol Dubné | 3:0 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | (21, 17, 22) |
TJ DYNAMO České Budějovice z.s. | 3:1 | Spartak TS "A" | (11, 16, -21, 3) |
SKP | 1:3 | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | (22, -17, -19, -23) |
SKP | - | Spartak TS "A" | ST | 1.5. | 17:30 |
TJ DYNAMO České Budějovice z.s. | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | PO | 29.4. | 18:30 |
TJ Sokol Dubné | - | Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic | ST | 1.5. | 17:30 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 18:5 | 551:425 | 17 | |
2 | TJ DYNAMO České Budějovice z.s. | 7 | 5 | 0 | 0 | 2 | 15:7 | 505:393 | 15 | |
3 | Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. | 6 | 2 | 2 | 0 | 2 | 13:11 | 510:490 | 10 | |
4 | Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic | 7 | 2 | 1 | 2 | 2 | 13:15 | 557:573 | 10 | |
5 | TJ Sokol Dubné | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 11:10 | 468:479 | 9 | |
6 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 4:16 | 364:476 | 3 | |
7 | Spartak Trhové Sviny "A" | 6 | 0 | 0 | 2 | 4 | 8:18 | 479:598 | 2 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 6. 9. 2023, 17:00 | Spartak TS "A" | - | SKP | 2:3 (22,-15,21,-24,-13) | ||
3 | 9. 10. 2023, 18:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ DYNAMO České Budějovice z.s. | 0:3 (-7,-23,-16) | ||
4 | 6. 9. 2023, 17:00 | Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic | - | TJ Sokol Dubné | 3:1 (18,-19,20,19) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 17. 1. 2024, 19:15 | TJ DYNAMO České Budějovice z.s. | - | Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic | 3:0 (11,20,13) | ||
7 | 13. 9. 2023, 17:00 | SKP | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 3:0 (18,11,11) | ||
8 | 13. 9. 2023, 18:30 | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | - | Spartak TS "A" | 3:1 (11,-18,20,13) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 6. 11. 2023, 18:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | 1:3 (-13,-18,23,-20) | ||
11 | 15. 11. 2023, 19:30 | Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic | - | SKP | 2:3 (-21,-9,14,18,-11) | ||
12 | 25. 9. 2023, 18:50 | TJ Sokol Dubné | - | TJ DYNAMO České Budějovice z.s. | 3:0 (22,22,21) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | 27. 9. 2023, 17:00 | SKP | - | TJ Sokol Dubné | 3:1 (23,-19,17,20) | ||
15 | 27. 9. 2023, 18:30 | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | - | Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic | 3:2 (-23,-22,15,24,9) | ||
16 | 27. 9. 2023, 17:00 | Spartak TS "A" | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 1:3 (-15,20,-18,-20) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18 | 4. 10. 2023, 17:00 | Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic | - | Spartak TS "A" | 3:2 (-21,-22,14,12,10) | ||
19 | 4. 10. 2023, 17:00 | TJ Sokol Dubné | - | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | 0:3 (-15,-14,-25) | ||
20 | 2. 10. 2023, 18:30 | TJ DYNAMO České Budějovice z.s. | - | SKP | 3:0 (20,16,15) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 20. 11. 2023, 18:30 | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | - | TJ DYNAMO České Budějovice z.s. | 3:0 (22,9,13) | ||
23 | 11. 10. 2023, 17:00 | Spartak TS "A" | - | TJ Sokol Dubné | 1:3 (-22,-19,22,-23) | ||
24 | 11. 10. 2023, 17:00 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic | 0:3 (-14,-18,-15) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | 18. 10. 2023, 17:00 | TJ Sokol Dubné | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | 3:0 (21,17,22) | ||
27 | 8. 4. 2024, 18:30 | TJ DYNAMO České Budějovice z.s. | - | Spartak TS "A" | 3:1 (11,16,-21,3) | ||
28 | 18. 10. 2023, 17:00 | SKP | - | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | 1:3 (22,-17,-19,-23) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30 | 1. 5. 2024, 17:30 | SKP | - | Spartak TS "A" | Březnický J. | ||
31 | 29. 4. 2024, 18:30 | TJ DYNAMO České Budějovice z.s. | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | Vondrášek J. | ||
32 | 1. 5. 2024, 17:30 | TJ Sokol Dubné | - | Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic | Böhmová Z. |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | 24. 4. 2024, 19:15 | Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic | - | TJ DYNAMO České Budějovice z.s. | 0:3 (-12,-18,-17) | ||
35 | 8. 5. 2024, 17:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | SKP | Hromada J. | ||
36 | 13. 5. 2024, 17:30 | Spartak TS "A" | - | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | Pařízek P. |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
38 | 15. 5. 2024, 18:30 | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | . | ||
39 | 15. 5. 2024, 17:30 | SKP | - | Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic | . | ||
40 | 15. 5. 2024, 17:30 | TJ DYNAMO České Budějovice z.s. | - | TJ Sokol Dubné | . |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
42 | 22. 5. 2024, 17:30 | TJ Sokol Dubné | - | SKP | . | ||
43 | 22. 5. 2024, 17:30 | Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic | - | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | . | ||
44 | 22. 5. 2024, 17:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | Spartak TS "A" | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 29. 5. 2024, 17:30 | Spartak TS "A" | - | Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic | . | ||
47 | 29. 5. 2024, 18:30 | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | - | TJ Sokol Dubné | . | ||
48 | 29. 5. 2024, 17:30 | SKP | - | TJ DYNAMO České Budějovice z.s. | . |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
50 | 5. 6. 2024, 17:30 | TJ DYNAMO České Budějovice z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | . | ||
51 | 5. 6. 2024, 17:30 | TJ Sokol Dubné | - | Spartak TS "A" | . | ||
52 | 5. 6. 2024, 17:30 | Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic | - | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
54 | 12. 6. 2024, 17:30 | TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. | - | TJ Sokol Dubné | . | ||
55 | 12. 6. 2024, 17:30 | Spartak TS "A" | - | TJ DYNAMO České Budějovice z.s. | . | ||
56 | 29. 4. 2024, 18:30 | Tělocvičná jednota Sokol Lišov | - | SKP | Dvořák K. |