1. část soutěže

15. kolo
České Budějovice2:3Brno(-25, -17, 15, 25, -10)
Ostrava1:3Zlín(-24, -22, 21, -20)
Příbram-Ústí nad Labem
Odolena Voda0:3Praha(-18, -21, -21)
Karlovarsko3:0Beskydy(19, 15, 27)
Liberec3:0Kladno(23, 22, 16)
Příští kolo
Brno-LiberecSO25.1.18:00
Kladno-KarlovarskoSO25.1.17:00
Beskydy-Odolena VodaSO25.1.19:30
Praha-PříbramSO25.1.18:00
Ústí nad Labem-OstravaSO25.1.15:00
Zlín-České BudějoviceSO25.1.17:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Karlovarsko 15 11 2 2 0 43:11 1283:1075 39
2 Liberec 14 8 3 0 3 36:17 1235:1122 30
3 České Budějovice 15 7 3 3 2 36:24 1320:1263 30
4 Brno 14 7 3 2 2 35:23 1337:1227 29
5 Praha 14 8 1 1 4 31:20 1140:1113 27
6 Kladno 15 5 1 4 5 27:33 1303:1348 21
7 Odolena Voda 15 4 4 0 7 27:30 1268:1309 20
8 Ostrava 14 4 2 3 5 26:28 1191:1181 19
9 Zlín 15 5 0 1 9 19:35 1183:1270 16
10 Příbram 14 1 2 4 7 21:37 1244:1317 11
11 Beskydy 15 3 0 2 10 18:39 1207:1341 11
12 Ústí nad Labem 14 2 1 0 11 14:36 1051:1196 8
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 10. 2019, 19:30 Beskydy - Brno 3:1 (27,22,-17,20)
2 5. 10. 2019, 18:00 Kladno - Praha 2:3 (-19,23,-19,17,-10)
3 5. 10. 2019, 18:00 Liberec - Ústí nad Labem 3:1 (-23,20,22,24)
4 5. 10. 2019, 18:00 Karlovarsko - Zlín 3:0 (23,19,17)
5 7. 10. 2019, 19:20 Odolena Voda - České Budějovice TV 0:3 (-21,-19,-22) ct sport
6 6. 10. 2019, 17:00 Příbram - Ostrava 2:3 (13,22,-18,-23,-12)
2. kolo
7 12. 10. 2019, 18:00 Brno - Ostrava 3:1 (-23,22,21,21)
8 12. 10. 2019, 18:00 České Budějovice - Příbram 3:0 (23,27,17)
9 12. 10. 2019, 17:00 Zlín - Odolena Voda 0:3 (-20,-23,-21)
10 12. 10. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - Karlovarsko 0:3 (-18,-19,-20)
11 12. 10. 2019, 18:00 Praha - Liberec 3:1 (22,23,-21,21)
12 12. 10. 2019, 17:00 Beskydy - Kladno 2:3 (22,-22,-27,25,-10)
3. kolo
13 17. 10. 2019, 16:30 Brno - Kladno 3:0 (19,22,18)
14 19. 10. 2019, 18:00 Liberec - Beskydy 3:0 (18,13,21)
15 19. 10. 2019, 18:00 Karlovarsko - Praha 3:0 (21,11,22)
16 19. 10. 2019, 18:00 Odolena Voda - Ústí nad Labem 1:3 (23,-18,-24,-19)
17 20. 10. 2019, 17:00 Příbram - Zlín 3:0 (21,15,19)
18 21. 10. 2019, 19:20 Ostrava - České Budějovice TV 3:0 (18,19,19) ct sport
4. kolo
19 28. 10. 2019, 18:00 Brno - České Budějovice 2:3 (20,23,-16,-24,-14)
20 26. 10. 2019, 17:00 Zlín - Ostrava 0:3 (-17,-22,-19)
21 26. 10. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - Příbram 3:2 (-17,22,-23,22,13)
22 26. 10. 2019, 18:00 Praha - Odolena Voda 3:0 (17,23,18)
23 26. 10. 2019, 19:30 Beskydy - Karlovarsko 0:3 (-23,-24,-20)
24 26. 10. 2019, 18:00 Kladno - Liberec 3:1 (-21,15,19,23)
5. kolo
25 2. 11. 2019, 18:00 Liberec - Brno 3:2 (-20,-21,21,23,10)
26 4. 11. 2019, 16:50 Karlovarsko - Kladno TV 3:0 (14,27,22) ct sport
27 2. 11. 2019, 18:00 Odolena Voda - Beskydy 3:2 (-19,23,19,-22,7)
28 2. 11. 2019, 17:00 Příbram - Praha 1:3 (24,-20,-20,-23)
29 2. 11. 2019, 17:00 Ostrava - Ústí nad Labem 0:3 (-14,-29,-19)
30 2. 11. 2019, 18:00 České Budějovice - Zlín 3:0 (15,19,21)
6. kolo
31 11. 11. 2019, 19:30 Brno - Zlín TV 3:2 (15,-19,21,-17,10) ct sport
32 9. 11. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - České Budějovice 0:3 (-18,-22,-20)
33 9. 11. 2019, 18:00 Praha - Ostrava 3:0 (26,23,18)
34 9. 11. 2019, 17:00 Beskydy - Příbram 3:1 (24,16,-22,21)
35 9. 11. 2019, 18:00 Odolena Voda - Kladno 3:2 (22,-20,-19,22,9)
36 9. 11. 2019, 18:00 Liberec - Karlovarsko 3:2 (-17,-23,23,15,14)
7. kolo
37 16. 11. 2019, 18:00 Karlovarsko - Brno 3:0 (24,14,25)
38 16. 11. 2019, 18:00 Odolena Voda - Liberec 3:1 (21,22,-17,20)
39 16. 11. 2019, 17:00 Příbram - Kladno 0:3 (-18,-22,-22)
40 16. 11. 2019, 17:00 Ostrava - Beskydy 3:0 (21,15,19)
41 18. 11. 2019, 16:50 České Budějovice - Praha TV 3:1 (21,-19,14,21) ct sport
42 7. 11. 2019, 17:30 Zlín - Ústí nad Labem 3:1 (24,20,-23,19)
8. kolo
43 23. 11. 2019, 16:00 Brno - Ústí nad Labem 3:0 (17,23,13)
44 23. 11. 2019, 18:00 Praha - Zlín 1:3 (-27,21,-18,-19)
45 27. 10. 2019, 19:00 Beskydy - České Budějovice 1:3 (-22,-22,18,-19)
46 24. 11. 2019, 13:00 Kladno - Ostrava 2:3 (-22,20,20,-26,-8)
47 25. 11. 2019, 19:20 Liberec - Příbram TV 3:2 (29,-22,-19,17,11) ct sport
48 23. 11. 2019, 18:00 Karlovarsko - Odolena Voda 2:3 (-17,-22,22,20,-13)
9. kolo
49 30. 11. 2019, 18:00 Odolena Voda - Brno 1:3 (25,-30,-22,-22)
50 30. 11. 2019, 17:00 Příbram - Karlovarsko 0:3 (-16,-16,-20)
51 30. 11. 2019, 16:00 Ostrava - Liberec 0:3 (-20,-12,-25)
52 30. 11. 2019, 18:00 České Budějovice - Kladno Míče MIKASA 3:2 (-22,24,14,-24,11)
53 28. 11. 2019, 17:00 Zlín - Beskydy 3:1 (16,-23,25,22)
54 2. 12. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - Praha TV 1:3 (-17,-13,22,-17) ct sport
10. kolo
55 7. 12. 2019, 16:00 Brno - Praha 3:2 (-27,16,-22,15,6)
56 7. 12. 2019, 19:30 Beskydy - Ústí nad Labem 3:1 (19,-17,18,20)
57 7. 12. 2019, 18:00 Kladno - Zlín Míče MIKASA 3:1 (19,-15,25,22)
58 7. 12. 2019, 18:00 Liberec - České Budějovice Míče MIKASA 3:0 (16,22,21)
59 6. 12. 2019, 16:00 Karlovarsko - Ostrava Míče MIKASA 3:2 (23,22,-20,-22,8)
60 7. 12. 2019, 18:00 Odolena Voda - Příbram 3:2 (-22,27,25,-21,16)
11. kolo
61 16. 12. 2019, 19:20 Příbram - Brno TV 1:3 (24,-21,-20,-26) ct sport
62 14. 12. 2019, 16:30 Ostrava - Odolena Voda Míče MIKASA 3:0 (19,25,20)
63 14. 12. 2019, 18:00 České Budějovice - Karlovarsko Míče MIKASA 2:3 (22,23,-14,-17,-14)
64 14. 12. 2019, 17:00 Zlín - Liberec Míče MIKASA 0:3 (-18,-27,-18)
65 14. 12. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - Kladno 1:3 (21,-27,-17,-19)
66 14. 12. 2019, 18:00 Praha - Beskydy 3:0 (19,22,20)
12. kolo
67 21. 12. 2019, 16:00 Brno - Beskydy 3:1 (-20,11,17,17)
68 21. 12. 2019, 18:00 Praha - Kladno 3:0 (21,19,19)
69 21. 12. 2019, 17:00 Ústí nad Labem - Liberec 0:3 (-16,-20,-20)
70 23. 12. 2019, 17:50 Zlín - Karlovarsko TV 1:3 (-21,-20,24,-17) ct sport
71 22. 12. 2019, 17:00 České Budějovice - Odolena Voda 3:1 (21,-23,19,17)
72 21. 12. 2019, 17:00 Ostrava - Příbram 2:3 (18,15,-25,-20,-13)
13. kolo
73 22. 2. 2020, 17:00 Ostrava - Brno Grabovský Z. ,Pecháček L. ?
74 21. 11. 2019, 18:00 Příbram - České Budějovice 3:2 (15,-12,-15,17,12)
75 28. 12. 2019, 18:00 Odolena Voda - Zlín 3:0 (20,23,21)
76 30. 10. 2019, 18:00 Karlovarsko - Ústí nad Labem 3:0 (15,22,17)
77 6. 2. 2020, 18:00 Liberec - Praha Krtička J. ,Rychlík D. ?
78 15. 12. 2019, 15:00 Kladno - Beskydy 3:1 (21,19,-19,18)
14. kolo
79 13. 1. 2020, 19:30 Kladno - Brno TV 1:3 (23,-14,-22,-20) ct sport
80 11. 1. 2020, 19:30 Beskydy - Liberec 1:3 (-15,20,-23,-23)
81 11. 1. 2020, 18:00 Praha - Karlovarsko 0:3 (-14,-22,-14)
82 19. 12. 2019, 18:00 Ústí nad Labem - Odolena Voda 0:3 (-20,-18,-27)
83 11. 1. 2020, 17:00 Zlín - Příbram 3:1 (22,-23,23,23)
84 25. 11. 2019, 18:00 České Budějovice - Ostrava 3:2 (22,-20,20,-16,12)
15. kolo
85 18. 1. 2020, 18:00 České Budějovice - Brno 2:3 (-25,-17,15,25,-10)
86 18. 1. 2020, 17:00 Ostrava - Zlín 1:3 (-24,-22,21,-20)
87 21. 2. 2020, 17:30 Příbram - Ústí nad Labem Kovář V. ,Velinov E. ?
88 18. 1. 2020, 18:00 Odolena Voda - Praha 0:3 (-18,-21,-21)
89 17. 1. 2020, 17:00 Karlovarsko - Beskydy 3:0 (19,15,27)
90 18. 1. 2020, 18:00 Liberec - Kladno 3:0 (23,22,16)
16. kolo
91 25. 1. 2020, 18:00 Brno - Liberec Pecháček L. ,Peloušek J. ?
92 25. 1. 2020, 17:00 Kladno - Karlovarsko Činátl R. ,Fink T. ?
93 25. 1. 2020, 19:30 Beskydy - Odolena Voda Grabovský Z. ,Vachutka M. ?
94 25. 1. 2020, 18:00 Praha - Příbram Rychlík D. ,Marschner R. ?
95 25. 1. 2020, 15:00 Ústí nad Labem - Ostrava Míče MIKASA Dušek P. ,Buchar T. ?
96 25. 1. 2020, 17:00 Zlín - České Budějovice Spáčil L. ,Kavala T. ?
17. kolo
97 30. 1. 2020, 17:00 Zlín - Brno Kovář V. ,Gall J. ?
98 1. 2. 2020, 19:00 České Budějovice - Ústí nad Labem Velinov E. ,Dušek P. ?
99 2. 2. 2020, 17:00 Ostrava - Praha Pecháček L. ,Ištvanech M. ?
100 1. 2. 2020, 17:00 Příbram - Beskydy Rychlík D. ,Nedbálek A. ?
101 1. 2. 2020, 18:00 Kladno - Odolena Voda Činátl R. ,Buchar T. ?
102 4. 2. 2020, 17:00 Karlovarsko - Liberec TV Krtička J. ,Fink T. ? ct sport
18. kolo
103 8. 2. 2020, 18:00 Brno - Karlovarsko Pecháček L. ,Dmejchal M. ?
104 8. 2. 2020, 18:00 Liberec - Odolena Voda Marschner R. ,Nedbálek A. ?
105 8. 2. 2020, 18:00 Kladno - Příbram Míče MIKASA Dušek P. ,Krtička J. ?
106 8. 2. 2020, 17:00 Beskydy - Ostrava Míče MIKASA Gall J. ,Horký P. ?
107 8. 2. 2020, 18:00 Praha - České Budějovice Míče MIKASA Kořenek J. ,Velinov E. ?
108 8. 2. 2020, 17:00 Ústí nad Labem - Zlín Buchar T. ,Poláček J. ?
19. kolo
109 15. 2. 2020, 17:00 Ústí nad Labem - Brno Fink T. ,Kořenek J. ?
110 15. 2. 2020, 17:00 Zlín - Praha Gall J. ,Grabovský Z. ?
111 15. 2. 2020, 19:00 České Budějovice - Beskydy Míče MIKASA Buchar T. ,Nedbálek A. ?
112 17. 2. 2020, 17:00 Ostrava - Kladno TV Kovář V. ,Spáčil L. ? ct sport
113 15. 2. 2020, 17:00 Příbram - Liberec Rychlík D. ,Činátl R. ?
114 15. 2. 2020, 18:00 Odolena Voda - Karlovarsko Krtička J. ,Dušek P. ?
20. kolo
115 2. 3. 2020, 17:00 Brno - Odolena Voda TV Pecháček L. ,Spáčil L. ? ct sport
116 29. 2. 2020, 18:00 Karlovarsko - Příbram Dušek P. ,Marschner R. ?
117 29. 2. 2020, 18:00 Liberec - Ostrava Krtička J. ,Velinov E. ?
118 29. 2. 2020, 18:00 Kladno - České Budějovice Fink T. ,Dmejchal M. ?
119 29. 2. 2020, 17:00 Beskydy - Zlín Kovář V. ,Slezák J. ?
120 29. 2. 2020, 18:00 Praha - Ústí nad Labem Kořenek J. ,Nedbálek A. ?
21. kolo
121 7. 3. 2020, 18:00 Praha - Brno .
122 7. 3. 2020, 17:00 Ústí nad Labem - Beskydy .
123 7. 3. 2020, 17:00 Zlín - Kladno .
124 7. 3. 2020, 16:00 České Budějovice - Liberec .
125 7. 3. 2020, 17:00 Ostrava - Karlovarsko .
126 7. 3. 2020, 17:00 Příbram - Odolena Voda .
22. kolo
127 14. 3. 2020, 18:00 Brno - Příbram .
128 14. 3. 2020, 17:00 Odolena Voda - Ostrava .
129 14. 3. 2020, 18:00 Karlovarsko - České Budějovice .
130 14. 3. 2020, 18:00 Liberec - Zlín .
131 12. 3. 2020, 18:00 Kladno - Ústí nad Labem .
132 14. 3. 2020, 17:00 Beskydy - Praha .
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018