33. kolo
TJ Sokol Šlapanice u Brna B-VK Tišnov
Volejbal Vyškov-TJ Sokol Brno - jih
VK Žabovřesky-VK Znojmo - Přímětice
TJ Sokol Letovice-SKP Kometa Brno
TJ Lokomotiva - Ingstav Brno-Orel Pozořice - TJ Holubice
Příští kolo
TJ Sokol Šlapanice u Brna B-VK TišnovNE18.3.13:00
Volejbal Vyškov-TJ Sokol Brno - jih SO17.3.13:00
VK Žabovřesky-VK Znojmo - PříměticeSO17.3.13:00
TJ Sokol Letovice-SKP Kometa BrnoSO17.3.13:00
TJ Lokomotiva - Ingstav Brno-Orel Pozořice - TJ HolubiceSO17.3.13:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VK Žabovřesky1811511 51:2044
2 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno1811331 49:2242
3 TJ Sokol Brno - jih 1812114 44:2139
4 TJ Sokol Letovice189027 35:3129
5 VK Znojmo - Přímětice187236 35:3228
6 Volejbal Vyškov187218 32:3526
7 VK Tišnov1860111 27:3919
8 TJ Sokol Šlapanice u Brna B1833111 23:4416
9 SKP Kometa Brno1650110 21:3616
10 Orel Pozořice - TJ Holubice1601312 10:475
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Štěpán Říha, Vídeňská 9, 63900 Brno, M: 602766605, E: riha@bts.cz
1. kolo
1 30. 9. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Tišnov 3:0 (20,21,17)
2 30. 9. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (7,13,16)
3 30. 9. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - Volejbal Vyškov 1:3 (-22,18,-23,-25)
4 30. 9. 2017, 09:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Žabovřesky 0:3 (-19,-17,-11)
5 30. 9. 2017, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Letovice 3:2 (-25,16,23,-18,12)
2. kolo
6 30. 9. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Tišnov 3:1 (14,19,-24,12)
7 30. 9. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (22,10,16)
8 30. 9. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - Volejbal Vyškov 3:0 (21,16,19)
9 30. 9. 2017, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Žabovřesky 0:3 (-13,-20,-21)
10 30. 9. 2017, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Letovice 3:1 (17,12,-22,15)
3. kolo
11 7. 10. 2017, 10:00 VK Tišnov - TJ Sokol Letovice 1:3 (-24,16,-21,-22)
12 7. 10. 2017, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 3:2 (18,-22,19,-19,9)
13 7. 10. 2017, 10:30 Volejbal Vyškov - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:0 (22,13,18)
14 8. 10. 2017, 09:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - SKP Kometa Brno 3:0 (19,16,23)
15 7. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-21,-21,-29)
4. kolo
16 7. 10. 2017, 13:00 VK Tišnov - TJ Sokol Letovice 1:3 (-18,-21,17,-23)
17 7. 10. 2017, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 3:1 (-17,21,16,18)
18 7. 10. 2017, 13:00 Volejbal Vyškov - Orel Pozořice - TJ Holubice 2:3 (20,-17,-17,20,-12)
19 8. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - SKP Kometa Brno 1:3 (-22,13,-14,-22)
20 7. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Znojmo - Přímětice 3:0 (21,18,23)
5. kolo
21 14. 10. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Tišnov 3:1 (-19,10,21,9)
22 14. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - SKP Kometa Brno 1:3 (10,-23,-20,-13)
23 14. 10. 2017, 09:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 2:3 (-23,28,-21,23,-11)
24 14. 10. 2017, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - Volejbal Vyškov 3:0 (19,22,15)
25 14. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Letovice - VK Žabovřesky 0:3 (-25,-23,-24)
6. kolo
26 14. 10. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Tišnov 3:0 (21,17,14)
27 14. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - SKP Kometa Brno 3:0 (21,14,11)
28 14. 10. 2017, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 1:3 (-18,-15,22,-27)
29 14. 10. 2017, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - Volejbal Vyškov 3:0 (17,24,22)
30 14. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Letovice - VK Žabovřesky 1:3 (-23,-21,25,-15)
7. kolo
31 21. 10. 2017, 10:00 VK Tišnov - VK Žabovřesky 2:3 (-19,12,17,-13,-11)
32 21. 10. 2017, 10:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Letovice 3:1 (-23,14,22,21)
33 22. 10. 2017, 11:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 3:2 (20,-17,-13,23,13)
34 21. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:0 (20,18,21)
35 21. 10. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - SKP Kometa Brno 1:3 (20,-22,-22,-20)
8. kolo
36 21. 10. 2017, 13:00 VK Tišnov - VK Žabovřesky 1:3 (-21,-16,18,-26)
37 21. 10. 2017, 13:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Letovice 3:1 (19,-21,14,20)
38 22. 10. 2017, 15:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 0:3 (-23,-12,-14)
39 21. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:0 (13,14,24)
40 21. 10. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - SKP Kometa Brno 3:0 (18,12,26)
9. kolo
41 4. 11. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Tišnov 1:3 (-23,-21,18,-23)
42 4. 11. 2017, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-17,-19,-21)
43 4. 11. 2017, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Brno - jih 3:1 (-11,21,16,21)
44 5. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 2:3 (-23,-23,13,24,-16)
45 4. 11. 2017, 10:00 VK Žabovřesky - Volejbal Vyškov 3:1 (-18,14,24,13)
10. kolo
46 4. 11. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Tišnov 1:3 (-21,20,-23,-14)
47 4. 11. 2017, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Znojmo - Přímětice 2:3 (-22,22,-18,19,-13)
48 4. 11. 2017, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Brno - jih 3:2 (-20,-23,23,16,6)
49 5. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (11,17,19)
50 4. 11. 2017, 13:00 VK Žabovřesky - Volejbal Vyškov 3:0 (22,19,18)
11. kolo
51 11. 11. 2017, 10:00 VK Tišnov - Volejbal Vyškov 1:3 (-24,-24,21,-22)
52 12. 11. 2017, 09:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Žabovřesky 2:3 (-24,19,23,-18,-6)
53 11. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - TJ Sokol Letovice 3:0 (18,15,19)
54 3. 3. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno Smrčka L.
55 3. 2. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - Orel Pozořice - TJ Holubice Malach J.
12. kolo
56 11. 11. 2017, 13:00 VK Tišnov - Volejbal Vyškov 0:3 (-12,-17,-21)
57 12. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Žabovřesky 0:3 (-18,-19,-24)
58 11. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - TJ Sokol Letovice 1:3 (-20,-23,27,-24)
59 3. 3. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno Smrčka L.
60 3. 2. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - Orel Pozořice - TJ Holubice Malach J.
13. kolo
61 25. 11. 2017, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Tišnov 0:3 (-21,-14,-22)
62 25. 11. 2017, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - SKP Kometa Brno 3:0 (20,19,25)
63 25. 11. 2017, 09:00 TJ Sokol Letovice - VK Znojmo - Přímětice 3:0 (22,28,31)
64 25. 11. 2017, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Brno - jih 1:3 (-22,13,-19,-18)
65 25. 11. 2017, 09:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 1:3 (-17,-23,18,-23)
14. kolo
66 25. 11. 2017, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - VK Tišnov 0:3 (-21,-14,-22)
67 25. 11. 2017, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - SKP Kometa Brno 3:1 (17,18,-12,11)
68 25. 11. 2017, 11:00 TJ Sokol Letovice - VK Znojmo - Přímětice 3:1 (-15,19,21,22)
69 25. 11. 2017, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Brno - jih 2:3 (-19,-19,20,26,-8)
70 25. 11. 2017, 12:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (18,8,22)
15. kolo
71 2. 12. 2017, 10:00 VK Tišnov - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:1 (-23,18,23,19)
72 2. 12. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - Volejbal Vyškov 3:1 (-26,21,18,22)
73 2. 12. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Žabovřesky 2:3 (21,-30,-15,26,-11)
74 2. 12. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Letovice 3:0 (17,23,21)
75 2. 12. 2017, 09:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 2:3 (-22,23,23,-12,-14)
16. kolo
76 2. 12. 2017, 13:00 VK Tišnov - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (14,18,20)
77 2. 12. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - Volejbal Vyškov 3:0 (11,22,6)
78 2. 12. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Žabovřesky 0:3 (-21,-17,-22)
79 2. 12. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Letovice 0:3 (-19,-22,-21)
80 2. 12. 2017, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno 0:3 (-18,-18,-17)
17. kolo
81 9. 12. 2017, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Tišnov 3:0 (26,25,22)
82 9. 12. 2017, 10:00 TJ Sokol Letovice - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:0 (13,16,26)
83 9. 12. 2017, 10:00 VK Žabovřesky - SKP Kometa Brno 3:2 (-22,15,18,-20,16)
84 9. 12. 2017, 11:00 Volejbal Vyškov - VK Znojmo - Přímětice hraje se na ZŠ Nádražní 5, Vyškov 3:2 (-24,-23,20,21,9)
85 10. 12. 2017, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Sokol Brno - jih 1:3 (-13,21,-20,-20)
18. kolo
86 9. 12. 2017, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Tišnov 3:1 (20,-23,16,22)
87 9. 12. 2017, 13:00 TJ Sokol Letovice - Orel Pozořice - TJ Holubice 3:0 (22,23,19)
88 9. 12. 2017, 13:00 VK Žabovřesky - SKP Kometa Brno 3:0 (15,19,19)
89 9. 12. 2017, 14:00 Volejbal Vyškov - VK Znojmo - Přímětice ZŠ Nádražní 5, Vyškov 3:2 (22,-18,23,-20,11)
90 10. 12. 2017, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Sokol Brno - jih 0:3 (-19,-17,-21)
19. kolo
91 13. 1. 2018, 10:00 VK Tišnov - TJ Sokol Brno - jih .
92 14. 1. 2018, 11:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Znojmo - Přímětice .
93 13. 1. 2018, 10:00 Volejbal Vyškov - SKP Kometa Brno .
94 13. 1. 2018, 10:00 VK Žabovřesky - Orel Pozořice - TJ Holubice .
95 13. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Letovice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
20. kolo
96 13. 1. 2018, 13:00 VK Tišnov - TJ Sokol Brno - jih .
97 14. 1. 2018, 15:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Znojmo - Přímětice .
98 13. 1. 2018, 13:00 Volejbal Vyškov - SKP Kometa Brno .
99 13. 1. 2018, 13:00 VK Žabovřesky - Orel Pozořice - TJ Holubice .
100 13. 1. 2018, 15:00 TJ Sokol Letovice - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
21. kolo
101 20. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Letovice - VK Tišnov .
102 20. 1. 2018, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Žabovřesky .
103 20. 1. 2018, 09:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - Volejbal Vyškov .
104 20. 1. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
105 20. 1. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Brno - jih .
22. kolo
106 20. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Letovice - VK Tišnov .
107 20. 1. 2018, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Žabovřesky .
108 20. 1. 2018, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - Volejbal Vyškov .
109 20. 1. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
110 20. 1. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Brno - jih .
23. kolo
111 27. 1. 2018, 10:00 VK Tišnov - VK Znojmo - Přímětice .
112 27. 1. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Brno - jih .
113 28. 1. 2018, 09:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Orel Pozořice - TJ Holubice .
114 27. 1. 2018, 10:00 Volejbal Vyškov - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
115 27. 1. 2018, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Letovice .
24. kolo
116 27. 1. 2018, 13:00 VK Tišnov - VK Znojmo - Přímětice .
117 27. 1. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Brno - jih .
118 28. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Orel Pozořice - TJ Holubice .
119 27. 1. 2018, 13:00 Volejbal Vyškov - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
120 27. 1. 2018, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Letovice .
25. kolo
121 17. 2. 2018, 10:00 VK Žabovřesky - VK Tišnov .
122 17. 2. 2018, 10:00 TJ Sokol Letovice - Volejbal Vyškov .
123 17. 2. 2018, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
124 17. 2. 2018, 09:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Brno - jih .
125 17. 2. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Znojmo - Přímětice .
26. kolo
126 17. 2. 2018, 13:00 VK Žabovřesky - VK Tišnov .
127 17. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol Letovice - Volejbal Vyškov .
128 17. 2. 2018, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
129 17. 2. 2018, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Brno - jih .
130 17. 2. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Znojmo - Přímětice .
27. kolo
131 24. 2. 2018, 10:00 VK Tišnov - SKP Kometa Brno .
132 24. 2. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - Orel Pozořice - TJ Holubice .
133 8. 3. 2018, 20:20 TJ Sokol Brno - jih - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
134 25. 2. 2018, 11:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Sokol Letovice .
135 24. 2. 2018, 10:00 Volejbal Vyškov - VK Žabovřesky .
28. kolo
136 24. 2. 2018, 13:00 VK Tišnov - SKP Kometa Brno .
137 24. 2. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - Orel Pozořice - TJ Holubice .
138 15. 3. 2018, 20:20 TJ Sokol Brno - jih - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
139 25. 2. 2018, 15:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Sokol Letovice .
140 24. 2. 2018, 13:00 Volejbal Vyškov - VK Žabovřesky .
29. kolo
141 3. 3. 2018, 10:00 Volejbal Vyškov - VK Tišnov .
142 3. 3. 2018, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
143 3. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Brno - jih .
144 11. 11. 2017, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Znojmo - Přímětice 2:3 (14,-22,16,-15,-6)
145 3. 3. 2018, 10:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - SKP Kometa Brno .
30. kolo
146 3. 3. 2018, 13:00 Volejbal Vyškov - VK Tišnov .
147 3. 3. 2018, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
148 3. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Brno - jih .
149 11. 11. 2017, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - VK Znojmo - Přímětice 3:0 (19,20,20)
150 3. 3. 2018, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - SKP Kometa Brno .
31. kolo
151 10. 3. 2018, 10:00 VK Tišnov - Orel Pozořice - TJ Holubice .
152 10. 3. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
153 10. 3. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Letovice .
154 10. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Žabovřesky .
155 11. 3. 2018, 09:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Volejbal Vyškov .
32. kolo
156 10. 3. 2018, 13:00 VK Tišnov - Orel Pozořice - TJ Holubice .
157 10. 3. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
158 10. 3. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Letovice .
159 10. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - VK Žabovřesky .
160 11. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Volejbal Vyškov .
33. kolo
161 18. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Tišnov .
162 17. 3. 2018, 10:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Brno - jih .
163 17. 3. 2018, 10:00 VK Žabovřesky - VK Znojmo - Přímětice .
164 17. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Letovice - SKP Kometa Brno .
165 17. 3. 2018, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - Orel Pozořice - TJ Holubice .
34. kolo
166 18. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Tišnov .
167 17. 3. 2018, 13:00 Volejbal Vyškov - TJ Sokol Brno - jih .
168 17. 3. 2018, 13:00 VK Žabovřesky - VK Znojmo - Přímětice .
169 17. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Letovice - SKP Kometa Brno .
170 17. 3. 2018, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav Brno - Orel Pozořice - TJ Holubice .
35. kolo
171 24. 3. 2018, 10:00 VK Tišnov - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
172 24. 3. 2018, 09:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Letovice .
173 24. 3. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Žabovřesky .
174 24. 3. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - Volejbal Vyškov .
175 24. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Brno - jih - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
36. kolo
176 24. 3. 2018, 13:00 VK Tišnov - TJ Lokomotiva - Ingstav Brno .
177 24. 3. 2018, 13:00 Orel Pozořice - TJ Holubice - TJ Sokol Letovice .
178 24. 3. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Žabovřesky .
179 24. 3. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - Volejbal Vyškov .
180 24. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Brno - jih - TJ Sokol Šlapanice u Brna B .
© ČVS 2015