JM - krajský přebor žen 2.třídy skupina A

8. kolo
VK Znojmo - Přímětice-Lokomotiva Fosfa Břeclav
VK Lužánky - SVČ-Orel jednota Brno - Obřany
TJ Sokol Hodonín-
Příští kolo
-VK Znojmo - PříměticeST30.11.0:00
Orel jednota Brno - Obřany-TJ Sokol HodonínST30.11.0:00
Lokomotiva Fosfa Břeclav-VK Lužánky - SVČST30.11.0:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK PFN Znojmo 2 2 0 0 0 6:1 176:143 6
2 Lokomotiva Fosfa Břeclav 2 1 0 0 1 3:3 148:129 3
3 TJ Sokol Hodonín 2 1 0 0 1 3:3 129:148 3
4 Orel jednota Brno - Obřany 2 0 0 0 2 1:6 143:176 0
5 VK Lužánky - SVČ 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Bořivoj Kobylka, E: kobylkabora@seznam.cz, M: 603158765, Daniel Weiser, E: d.weiser@seznam.cz, M: 728622735
1. kolo
1 20. 12. 2020, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VK Znojmo - Přímětice koronavirus v říjnu Musil J.
2 4. 10. 2020, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Lokomotiva Fosfa Břeclav 3:0 (25,25,22)
3 4. 10. 2020, 10:00 - Orel jednota Brno - Obřany .
2. kolo
4 20. 12. 2020, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VK Znojmo - Přímětice koronavirus v říjnu Musil J.
5 4. 10. 2020, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-20,-24,-6)
6 4. 10. 2020, 13:00 - Orel jednota Brno - Obřany .
3. kolo
7 11. 10. 2020, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (21,16,19)
8 11. 10. 2020, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - .
9 10. 1. 2021, 10:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Hodonín Řezáč M.
4. kolo
10 11. 10. 2020, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (18,19,-26,22)
11 11. 10. 2020, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - .
12 10. 1. 2021, 13:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Hodonín Řezáč M.
17. kolo
49 6. 12. 2020, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Znojmo - Přímětice .
50 6. 12. 2020, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Lužánky - SVČ .
51 6. 12. 2020, 10:00 - TJ Sokol Hodonín .
18. kolo
52 6. 12. 2020, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - VK Znojmo - Přímětice .
53 6. 12. 2020, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Lužánky - SVČ .
54 6. 12. 2020, 13:00 - TJ Sokol Hodonín .
19. kolo
55 13. 12. 2020, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - .
56 13. 12. 2020, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany .
57 13. 12. 2020, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
20. kolo
58 13. 12. 2020, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - .
59 13. 12. 2020, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany .
60 13. 12. 2020, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
© ČVS 2015-2018