Reprezentace
26. 5. 2019
Muži - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
29. 5. 2019
Muži - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
29. 5. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - FIN, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
8. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - BLR, Jindřichův Hradec
Reprezentace
8. 6. 2019
Ženy - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Muži - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Muži - Golden European League : FIN - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SWE, Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
12. kolo
TJ Sokol Palkovice3:1TJ Dolní Benešov, z.s.(-22, 22, 18, 23)
Odry0:3VK Ostrava, s.r.o. B(-18, -19, -27)
Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží3:2AZ Kylešovice(24, -23, 20, -15, 9)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Sokol Palkovice2016121 56:1652
2 VK Ostrava, s.r.o. B2012206 47:2740
3 TJ Dolní Benešov, z.s.2010127 43:3434
4 AZ Kylešovice208118 31:3825
5 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží2062210 31:4424
6 Odry2001118 10:593
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
řídicí soutěže: Miloslav Chrobák;73911 Janovice 363
1. kolo
1 10. 2. 2019, 10:00 TJ Dolní Benešov, z.s. - Odry A1-B3 3:0 (14,13,9)
2 10. 2. 2019, 09:00 VK Ostrava, s.r.o. B - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží A2-B2 3:0 (21,20,24)
3 9. 2. 2019, 10:00 AZ Kylešovice - TJ Sokol Palkovice A3-B1 0:3 (-17,-29,-19)
2. kolo
4 10. 2. 2019, 14:00 TJ Dolní Benešov, z.s. - Odry A1-B3 3:1 (22,18,-21,14)
5 10. 2. 2019, 13:00 VK Ostrava, s.r.o. B - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží A2-B2 3:1 (18,13,-20,21)
6 9. 2. 2019, 14:00 AZ Kylešovice - TJ Sokol Palkovice A3-B1 0:3 (-12,-17,-16)
3. kolo
7 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - TJ Dolní Benešov, z.s. B2-A1 3:1 (27,-19,20,16)
8 16. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Palkovice - VK Ostrava, s.r.o. B B1-A2 3:1 (18,16,-18,18)
9 16. 2. 2019, 10:00 AZ Kylešovice - Odry B3-A3 3:0 (23,21,20)
4. kolo
10 16. 2. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - TJ Dolní Benešov, z.s. 3:1 (-20,16,19,21)
11 16. 2. 2019, 14:00 TJ Sokol Palkovice - VK Ostrava, s.r.o. B 3:1 (-21,22,22,24)
12 16. 2. 2019, 14:00 AZ Kylešovice - Odry 3:0 (12,27,19)
5. kolo
13 23. 2. 2019, 10:00 TJ Dolní Benešov, z.s. - TJ Sokol Palkovice A1-B1 2:3 (-22,20,-14,19,-12)
14 23. 2. 2019, 11:00 VK Ostrava, s.r.o. B - Odry A2-B3 3:0 (22,11,24)
15 23. 2. 2019, 10:00 AZ Kylešovice - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží A3-B2 0:3 (-24,-22,-19)
6. kolo
16 23. 2. 2019, 14:00 TJ Dolní Benešov, z.s. - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-19,-18,-27)
17 23. 2. 2019, 15:00 VK Ostrava, s.r.o. B - Odry 3:0 (16,14,14)
18 23. 2. 2019, 14:00 AZ Kylešovice - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 3:2 (22,-12,-23,19,12)
7. kolo
19 3. 3. 2019, 10:00 Odry - TJ Dolní Benešov, z.s. B3-A1 1:3 (20,-20,-18,-15)
20 2. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - VK Ostrava, s.r.o. B B2-A2 1:3 (-22,-23,21,-22)
21 2. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Palkovice - AZ Kylešovice B1-A3 3:X
8. kolo
22 3. 3. 2019, 14:00 Odry - TJ Dolní Benešov, z.s. 0:3 (-16,-12,-17)
23 2. 3. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - VK Ostrava, s.r.o. B 0:3 (-18,-18,-23)
24 2. 3. 2019, 14:00 TJ Sokol Palkovice - AZ Kylešovice 3:X
9. kolo
25 9. 3. 2019, 10:00 TJ Dolní Benešov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží A1-B2 1:3 (16,-17,-23,-17)
26 9. 3. 2019, 10:00 VK Ostrava, s.r.o. B - TJ Sokol Palkovice A2-B1 3:2 (-23,-18,20,18,13)
27 9. 3. 2019, 11:00 Odry - AZ Kylešovice A3-B3 1:3 (-13,25,-19,-19)
10. kolo
28 9. 3. 2019, 14:00 TJ Dolní Benešov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 3:0 (22,23,21)
29 9. 3. 2019, 14:00 VK Ostrava, s.r.o. B - TJ Sokol Palkovice 3:1 (21,-22,23,23)
30 9. 3. 2019, 15:00 Odry - AZ Kylešovice 0:3 (-13,-20,-24)
11. kolo
31 16. 3. 2019, 11:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Dolní Benešov, z.s. B1-A1 2:3 (-22,-19,19,20,-13)
32 16. 3. 2019, 10:00 Odry - VK Ostrava, s.r.o. B B3-A2 0:3 (-12,-22,-25)
33 16. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - AZ Kylešovice B2-A3 0:3 (-20,-15,-14)
12. kolo
34 16. 3. 2019, 14:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Dolní Benešov, z.s. 3:1 (-22,22,18,23)
35 16. 3. 2019, 14:00 Odry - VK Ostrava, s.r.o. B 0:3 (-18,-19,-27)
36 16. 3. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - AZ Kylešovice 3:2 (24,-23,20,-15,9)
© ČVS 2015-2018