Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

krajský přebor mužů

1. kolo
VK Ostrava, s.r.o.-USK Slavia OU
Kozlovice-TJ Sokol Pstruží
TJ Dolní Benešov-TJ Kotouč Štramberk
SK AZ Kylešovice-Green Volley Beskydy, z.s.
Třanovice-VŠB TU Ostrava
Příští kolo
VK Ostrava, s.r.o.-USK Slavia OUSO28.9.13:00
Kozlovice-TJ Sokol PstružíSO28.9.13:00
TJ Dolní Benešov-TJ Kotouč ŠtramberkSO28.9.14:00
SK AZ Kylešovice-Green Volley Beskydy, z.s.SO28.9.14:00
Třanovice-VŠB TU OstravaSO28.9.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 SK AZ Kylešovice 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Green Volley Beskydy, z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Třanovice 0 0 0 0 0   0:0 0
4 VŠB TU Ostrava 0 0 0 0 0   0:0 0
5 TJ Kotouč Štramberk 0 0 0 0 0   0:0 0
6 TJ Dolní Benešov 0 0 0 0 0   0:0 0
7 USK Slavia OU 0 0 0 0 0   0:0 0
8 Kozlovice 0 0 0 0 0   0:0 0
9 TJ Sokol Pstruží 0 0 0 0 0   0:0 0
10 VK Ostrava, s.r.o. 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
řídicí soutěže: Miloslav Chrobák;73911 Janovice 363
1. kolo
1 28. 9. 2019, 09:00 VK Ostrava, s.r.o. - USK Slavia OU .
2 28. 9. 2019, 09:00 Kozlovice - TJ Sokol Pstruží .
3 28. 9. 2019, 10:00 TJ Dolní Benešov - TJ Kotouč Štramberk .
4 28. 9. 2019, 10:00 SK AZ Kylešovice - Green Volley Beskydy, z.s. .
5 28. 9. 2019, 09:00 Třanovice - VŠB TU Ostrava .
2. kolo
6 28. 9. 2019, 13:00 VK Ostrava, s.r.o. - USK Slavia OU .
7 28. 9. 2019, 13:00 Kozlovice - TJ Sokol Pstruží .
8 28. 9. 2019, 14:00 TJ Dolní Benešov - TJ Kotouč Štramberk .
9 28. 9. 2019, 14:00 SK AZ Kylešovice - Green Volley Beskydy, z.s. .
10 28. 9. 2019, 13:00 Třanovice - VŠB TU Ostrava .
3. kolo
11 5. 10. 2019, 10:00 USK Slavia OU - VŠB TU Ostrava .
12 5. 10. 2019, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Třanovice .
13 5. 10. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - SK AZ Kylešovice .
14 5. 10. 2019, 10:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Dolní Benešov .
15 5. 10. 2019, 11:00 VK Ostrava, s.r.o. - Kozlovice .
4. kolo
16 5. 10. 2019, 14:00 USK Slavia OU - VŠB TU Ostrava .
17 5. 10. 2019, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Třanovice .
18 5. 10. 2019, 14:00 TJ Kotouč Štramberk - SK AZ Kylešovice .
19 5. 10. 2019, 14:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Dolní Benešov .
20 5. 10. 2019, 15:00 VK Ostrava, s.r.o. - Kozlovice .
5. kolo
21 12. 10. 2019, 09:00 Kozlovice - USK Slavia OU .
22 12. 10. 2019, 10:00 TJ Dolní Benešov - VK Ostrava, s.r.o. .
23 12. 10. 2019, 10:00 SK AZ Kylešovice - TJ Sokol Pstruží .
24 12. 10. 2019, 09:00 Třanovice - TJ Kotouč Štramberk .
25 12. 10. 2019, 10:00 VŠB TU Ostrava - Green Volley Beskydy, z.s. .
6. kolo
26 12. 10. 2019, 13:00 Kozlovice - USK Slavia OU .
27 12. 10. 2019, 14:00 TJ Dolní Benešov - VK Ostrava, s.r.o. .
28 12. 10. 2019, 14:00 SK AZ Kylešovice - TJ Sokol Pstruží .
29 12. 10. 2019, 13:00 Třanovice - TJ Kotouč Štramberk .
30 12. 10. 2019, 14:00 VŠB TU Ostrava - Green Volley Beskydy, z.s. .
7. kolo
31 19. 10. 2019, 10:00 USK Slavia OU - Green Volley Beskydy, z.s. .
32 19. 10. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - VŠB TU Ostrava .
33 19. 10. 2019, 10:00 TJ Sokol Pstruží - Třanovice .
34 19. 10. 2019, 10:00 VK Ostrava, s.r.o. - SK AZ Kylešovice .
35 19. 10. 2019, 09:00 Kozlovice - TJ Dolní Benešov .
8. kolo
36 19. 10. 2019, 14:00 USK Slavia OU - Green Volley Beskydy, z.s. .
37 19. 10. 2019, 14:00 TJ Kotouč Štramberk - VŠB TU Ostrava .
38 19. 10. 2019, 14:00 TJ Sokol Pstruží - Třanovice .
39 19. 10. 2019, 14:00 VK Ostrava, s.r.o. - SK AZ Kylešovice .
40 19. 10. 2019, 13:00 Kozlovice - TJ Dolní Benešov .
9. kolo
41 2. 11. 2019, 10:00 TJ Dolní Benešov - USK Slavia OU .
42 2. 11. 2019, 10:00 SK AZ Kylešovice - Kozlovice .
43 1. 11. 2019, 17:00 Třanovice - VK Ostrava, s.r.o. .
44 2. 11. 2019, 10:00 VŠB TU Ostrava - TJ Sokol Pstruží .
45 2. 11. 2019, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - TJ Kotouč Štramberk .
10. kolo
46 2. 11. 2019, 14:00 TJ Dolní Benešov - USK Slavia OU .
47 2. 11. 2019, 14:00 SK AZ Kylešovice - Kozlovice .
48 1. 11. 2019, 21:00 Třanovice - VK Ostrava, s.r.o. .
49 2. 11. 2019, 14:00 VŠB TU Ostrava - TJ Sokol Pstruží .
50 2. 11. 2019, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - TJ Kotouč Štramberk .
11. kolo
51 9. 11. 2019, 10:00 USK Slavia OU - TJ Kotouč Štramberk .
52 9. 11. 2019, 10:00 TJ Sokol Pstruží - Green Volley Beskydy, z.s. .
53 9. 11. 2019, 09:00 VK Ostrava, s.r.o. - VŠB TU Ostrava .
54 9. 11. 2019, 09:00 Kozlovice - Třanovice .
55 9. 11. 2019, 10:00 TJ Dolní Benešov - SK AZ Kylešovice .
12. kolo
56 9. 11. 2019, 14:00 USK Slavia OU - TJ Kotouč Štramberk .
57 9. 11. 2019, 14:00 TJ Sokol Pstruží - Green Volley Beskydy, z.s. .
58 9. 11. 2019, 13:00 VK Ostrava, s.r.o. - VŠB TU Ostrava .
59 9. 11. 2019, 13:00 Kozlovice - Třanovice .
60 9. 11. 2019, 14:00 TJ Dolní Benešov - SK AZ Kylešovice .
13. kolo
61 16. 11. 2019, 10:00 SK AZ Kylešovice - USK Slavia OU .
62 16. 11. 2019, 09:00 Třanovice - TJ Dolní Benešov .
63 16. 11. 2019, 10:00 VŠB TU Ostrava - Kozlovice .
64 16. 11. 2019, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - VK Ostrava, s.r.o. .
65 16. 11. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Pstruží .
14. kolo
66 16. 11. 2019, 14:00 SK AZ Kylešovice - USK Slavia OU .
67 16. 11. 2019, 13:00 Třanovice - TJ Dolní Benešov .
68 16. 11. 2019, 14:00 VŠB TU Ostrava - Kozlovice .
69 16. 11. 2019, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - VK Ostrava, s.r.o. .
70 16. 11. 2019, 14:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Pstruží .
15. kolo
71 23. 11. 2019, 10:00 USK Slavia OU - TJ Sokol Pstruží .
72 23. 11. 2019, 10:00 VK Ostrava, s.r.o. - TJ Kotouč Štramberk .
73 23. 11. 2019, 09:00 Kozlovice - Green Volley Beskydy, z.s. .
74 23. 11. 2019, 10:00 TJ Dolní Benešov - VŠB TU Ostrava .
75 23. 11. 2019, 10:00 SK AZ Kylešovice - Třanovice .
16. kolo
76 23. 11. 2019, 14:00 USK Slavia OU - TJ Sokol Pstruží .
77 23. 11. 2019, 14:00 VK Ostrava, s.r.o. - TJ Kotouč Štramberk .
78 23. 11. 2019, 13:00 Kozlovice - Green Volley Beskydy, z.s. .
79 23. 11. 2019, 14:00 TJ Dolní Benešov - VŠB TU Ostrava .
80 23. 11. 2019, 14:00 SK AZ Kylešovice - Třanovice .
17. kolo
81 29. 11. 2019, 17:00 Třanovice - USK Slavia OU .
82 30. 11. 2019, 10:00 VŠB TU Ostrava - SK AZ Kylešovice .
83 30. 11. 2019, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - TJ Dolní Benešov .
84 30. 11. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - Kozlovice .
85 30. 11. 2019, 10:00 TJ Sokol Pstruží - VK Ostrava, s.r.o. .
18. kolo
86 29. 11. 2019, 21:00 Třanovice - USK Slavia OU .
87 30. 11. 2019, 14:00 VŠB TU Ostrava - SK AZ Kylešovice .
88 30. 11. 2019, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - TJ Dolní Benešov .
89 30. 11. 2019, 14:00 TJ Kotouč Štramberk - Kozlovice .
90 30. 11. 2019, 14:00 TJ Sokol Pstruží - VK Ostrava, s.r.o. .
19. kolo
91 11. 1. 2020, 10:00 USK Slavia OU - VK Ostrava, s.r.o. .
92 11. 1. 2020, 10:00 TJ Sokol Pstruží - Kozlovice .
93 11. 1. 2020, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Dolní Benešov .
94 11. 1. 2020, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - SK AZ Kylešovice .
95 11. 1. 2020, 10:00 VŠB TU Ostrava - Třanovice .
20. kolo
96 11. 1. 2020, 14:00 USK Slavia OU - VK Ostrava, s.r.o. .
97 11. 1. 2020, 14:00 TJ Sokol Pstruží - Kozlovice .
98 11. 1. 2020, 14:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Dolní Benešov .
99 11. 1. 2020, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - SK AZ Kylešovice .
100 11. 1. 2020, 14:00 VŠB TU Ostrava - Třanovice .
21. kolo
101 18. 1. 2020, 10:00 VŠB TU Ostrava - USK Slavia OU .
102 17. 1. 2020, 17:00 Třanovice - Green Volley Beskydy, z.s. .
103 18. 1. 2020, 10:00 SK AZ Kylešovice - TJ Kotouč Štramberk .
104 18. 1. 2020, 10:00 TJ Dolní Benešov - TJ Sokol Pstruží .
105 18. 1. 2020, 09:00 Kozlovice - VK Ostrava, s.r.o. .
22. kolo
106 18. 1. 2020, 14:00 VŠB TU Ostrava - USK Slavia OU .
107 17. 1. 2020, 21:00 Třanovice - Green Volley Beskydy, z.s. .
108 18. 1. 2020, 14:00 SK AZ Kylešovice - TJ Kotouč Štramberk .
109 18. 1. 2020, 14:00 TJ Dolní Benešov - TJ Sokol Pstruží .
110 18. 1. 2020, 13:00 Kozlovice - VK Ostrava, s.r.o. .
23. kolo
111 25. 1. 2020, 10:00 USK Slavia OU - Kozlovice .
112 25. 1. 2020, 11:00 VK Ostrava, s.r.o. - TJ Dolní Benešov .
113 25. 1. 2020, 10:00 TJ Sokol Pstruží - SK AZ Kylešovice .
114 25. 1. 2020, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - Třanovice .
115 25. 1. 2020, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - VŠB TU Ostrava .
24. kolo
116 25. 1. 2020, 14:00 USK Slavia OU - Kozlovice .
117 25. 1. 2020, 15:00 VK Ostrava, s.r.o. - TJ Dolní Benešov .
118 25. 1. 2020, 14:00 TJ Sokol Pstruží - SK AZ Kylešovice .
119 25. 1. 2020, 14:00 TJ Kotouč Štramberk - Třanovice .
120 25. 1. 2020, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - VŠB TU Ostrava .
25. kolo
121 8. 2. 2020, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - USK Slavia OU .
122 8. 2. 2020, 10:00 VŠB TU Ostrava - TJ Kotouč Štramberk .
123 7. 2. 2020, 17:00 Třanovice - TJ Sokol Pstruží .
124 8. 2. 2020, 10:00 SK AZ Kylešovice - VK Ostrava, s.r.o. .
125 8. 2. 2020, 10:00 TJ Dolní Benešov - Kozlovice .
26. kolo
126 8. 2. 2020, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - USK Slavia OU .
127 8. 2. 2020, 14:00 VŠB TU Ostrava - TJ Kotouč Štramberk .
128 7. 2. 2020, 21:00 Třanovice - TJ Sokol Pstruží .
129 8. 2. 2020, 14:00 SK AZ Kylešovice - VK Ostrava, s.r.o. .
130 8. 2. 2020, 14:00 TJ Dolní Benešov - Kozlovice .
27. kolo
131 15. 2. 2020, 10:00 USK Slavia OU - TJ Dolní Benešov .
132 15. 2. 2020, 09:00 Kozlovice - SK AZ Kylešovice .
133 15. 2. 2020, 11:00 VK Ostrava, s.r.o. - Třanovice .
134 15. 2. 2020, 10:00 TJ Sokol Pstruží - VŠB TU Ostrava .
135 15. 2. 2020, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - Green Volley Beskydy, z.s. .
28. kolo
136 15. 2. 2020, 14:00 USK Slavia OU - TJ Dolní Benešov .
137 15. 2. 2020, 13:00 Kozlovice - SK AZ Kylešovice .
138 15. 2. 2020, 15:00 VK Ostrava, s.r.o. - Třanovice .
139 15. 2. 2020, 14:00 TJ Sokol Pstruží - VŠB TU Ostrava .
140 15. 2. 2020, 14:00 TJ Kotouč Štramberk - Green Volley Beskydy, z.s. .
29. kolo
141 22. 2. 2020, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - USK Slavia OU .
142 22. 2. 2020, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - TJ Sokol Pstruží .
143 22. 2. 2020, 10:00 VŠB TU Ostrava - VK Ostrava, s.r.o. .
144 22. 2. 2020, 09:00 Třanovice - Kozlovice .
145 22. 2. 2020, 10:00 SK AZ Kylešovice - TJ Dolní Benešov .
30. kolo
146 22. 2. 2020, 14:00 TJ Kotouč Štramberk - USK Slavia OU .
147 22. 2. 2020, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - TJ Sokol Pstruží .
148 22. 2. 2020, 14:00 VŠB TU Ostrava - VK Ostrava, s.r.o. .
149 22. 2. 2020, 13:00 Třanovice - Kozlovice .
150 22. 2. 2020, 14:00 SK AZ Kylešovice - TJ Dolní Benešov .
31. kolo
151 7. 3. 2020, 10:00 USK Slavia OU - SK AZ Kylešovice .
152 7. 3. 2020, 10:00 TJ Dolní Benešov - Třanovice .
153 7. 3. 2020, 09:00 Kozlovice - VŠB TU Ostrava .
154 7. 3. 2020, 11:00 VK Ostrava, s.r.o. - Green Volley Beskydy, z.s. .
155 7. 3. 2020, 10:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Kotouč Štramberk .
32. kolo
156 7. 3. 2020, 14:00 USK Slavia OU - SK AZ Kylešovice .
157 7. 3. 2020, 14:00 TJ Dolní Benešov - Třanovice .
158 7. 3. 2020, 13:00 Kozlovice - VŠB TU Ostrava .
159 7. 3. 2020, 15:00 VK Ostrava, s.r.o. - Green Volley Beskydy, z.s. .
160 7. 3. 2020, 14:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Kotouč Štramberk .
33. kolo
161 14. 3. 2020, 10:00 TJ Sokol Pstruží - USK Slavia OU .
162 7. 12. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - VK Ostrava, s.r.o. .
163 14. 3. 2020, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Kozlovice .
164 14. 3. 2020, 10:00 VŠB TU Ostrava - TJ Dolní Benešov .
165 14. 3. 2020, 09:00 Třanovice - SK AZ Kylešovice .
34. kolo
166 14. 3. 2020, 14:00 TJ Sokol Pstruží - USK Slavia OU .
167 7. 12. 2019, 14:00 TJ Kotouč Štramberk - VK Ostrava, s.r.o. .
168 14. 3. 2020, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Kozlovice .
169 14. 3. 2020, 14:00 VŠB TU Ostrava - TJ Dolní Benešov .
170 14. 3. 2020, 13:00 Třanovice - SK AZ Kylešovice .
35. kolo
171 21. 3. 2020, 10:00 USK Slavia OU - Třanovice .
172 21. 3. 2020, 10:00 SK AZ Kylešovice - VŠB TU Ostrava .
173 21. 3. 2020, 10:00 TJ Dolní Benešov - Green Volley Beskydy, z.s. .
174 14. 12. 2019, 09:00 Kozlovice - TJ Kotouč Štramberk .
175 21. 3. 2020, 11:00 VK Ostrava, s.r.o. - TJ Sokol Pstruží .
36. kolo
176 21. 3. 2020, 14:00 USK Slavia OU - Třanovice .
177 21. 3. 2020, 14:00 SK AZ Kylešovice - VŠB TU Ostrava .
178 21. 3. 2020, 14:00 TJ Dolní Benešov - Green Volley Beskydy, z.s. .
179 14. 12. 2019, 13:00 Kozlovice - TJ Kotouč Štramberk .
180 21. 3. 2020, 15:00 VK Ostrava, s.r.o. - TJ Sokol Pstruží .
© ČVS 2015-2018