Sokol Žižkov D | 3:0 | VK ŽIŽKA B | (17, 20, 19) |
VK Žižka D | 3:0 | Košíře C | (21, 23, 19) |
Sokol Chodov A | 1:3 | Sokol Spořilov A | (23, -21, -23, -15) |
Přírodní vědy B | - | Sokol H. Počernice A | |
Řepy B | 2:3 | Kavčí Hory | (11, -10, 22, -16, -8) |
VK ŽIŽKA B | - | Kavčí Hory | PO | 6.5. | 18:00 |
Sokol H. Počernice A | - | Řepy B | PO | 10.6. | 18:00 |
Sokol Spořilov A | - | Přírodní vědy B | PO | 6.5. | 18:00 |
Košíře C | - | Sokol Chodov A | PO | 6.5. | 18:00 |
Sokol Žižkov D | - | VK Žižka D | PO | 6.5. | 18:00 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I | 7 | 5 | 1 | 0 | 1 | 19:8 | 606:553 | 17 | |
2 | VO Kavčí Hory | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 20:9 | 657:508 | 17 | |
3 | VK ŽIŽKA D | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 16:8 | 555:521 | 14 | |
4 | Sokol Chodov | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 15:13 | 598:602 | 12 | |
5 | Tělocvičná jednota Sokol Spořilov | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 15:11 | 583:520 | 11 | |
6 | TJ Sokol Řepy B | 7 | 2 | 0 | 2 | 3 | 13:15 | 572:574 | 8 | |
7 | VK ŽIŽKA B | 6 | 1 | 1 | 1 | 3 | 9:14 | 431:499 | 6 | |
8 | Tělocvičná jednota Sokol Praha Košíře | 7 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7:19 | 483:584 | 5 | |
9 | TJ Sokol Horní Počernice A | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8:13 | 444:479 | 4 | |
10 | Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha B | 6 | 0 | 1 | 0 | 5 | 5:17 | 414:503 | 2 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29. 4. 2024, 18:00 | Sokol H. Počernice A | - | VK ŽIŽKA B | Vondráček V. | ||
2 | 30. 8. 2023, 17:30 | Sokol Spořilov A | - | Kavčí Hory | 2:3 (-20,25,-19,25,-11) | ||
3 | 30. 8. 2023, 17:30 | Košíře C | - | Řepy B | 0:3 (-15,-17,-5) | ||
4 | 30. 8. 2023, 17:30 | Sokol Žižkov D | - | Přírodní vědy B | 3:0 (25,16,17) | ||
5 | 25. 9. 2023, 17:30 | VK Žižka D | - | Sokol Chodov A | 1:3 (-15,26,-18,-20) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 4. 9. 2023, 17:30 | VK ŽIŽKA B | - | Sokol Chodov A | 1:3 (-17,11,-18,-12) | ||
7 | 4. 9. 2023, 17:30 | Přírodní vědy B | - | VK Žižka D | 1:3 (-14,25,-21,-17) | ||
8 | 4. 9. 2023, 17:30 | Řepy B | - | Sokol Žižkov D | 1:3 (-20,13,-17,-19) | ||
9 | 4. 9. 2023, 17:30 | Kavčí Hory | - | Košíře C | 3:0 (8,20,12) | ||
10 | 4. 9. 2023, 17:30 | Sokol H. Počernice A | - | Sokol Spořilov A | 2:3 (-19,-21,22,20,-13) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 6. 9. 2023, 17:30 | Sokol Spořilov A | - | VK ŽIŽKA B | 3:2 (-21,-24,13,2,7) | ||
12 | 6. 9. 2023, 17:30 | Košíře C | - | Sokol H. Počernice A | 3:1 (18,18,-23,22) | ||
13 | 6. 9. 2023, 17:30 | Sokol Žižkov D | - | Kavčí Hory | 1:3 (21,-12,-24,-17) | ||
14 | 6. 9. 2023, 17:30 | VK Žižka D | - | Řepy B | 3:1 (22,19,-17,21) | ||
15 | 6. 9. 2023, 17:30 | Sokol Chodov A | - | Přírodní vědy B | 3:1 (-15,19,16,19) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 11. 9. 2023, 17:30 | VK ŽIŽKA B | - | Přírodní vědy B | 3:0 (22,14,20) | ||
17 | 11. 9. 2023, 17:30 | Řepy B | - | Sokol Chodov A | 1:3 (-16,23,-22,-20) | ||
18 | 11. 9. 2023, 17:30 | Kavčí Hory | - | VK Žižka D | 2:3 (23,-18,21,-20,-14) | ||
19 | 11. 9. 2023, 17:30 | Sokol H. Počernice A | - | Sokol Žižkov D | 1:3 (14,-12,-24,-14) | ||
20 | 11. 9. 2023, 17:30 | Sokol Spořilov A | - | Košíře C | 3:0 (9,20,23) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 13. 9. 2023, 17:30 | Košíře C | - | VK ŽIŽKA B | 2:3 (20,11,-19,-19,-8) | ||
22 | 13. 9. 2023, 17:30 | Sokol Žižkov D | - | Sokol Spořilov A | 3:1 (18,-17,22,24) | ||
23 | 13. 9. 2023, 17:30 | VK Žižka D | - | Sokol H. Počernice A | 3:1 (-22,21,20,23) | ||
24 | 13. 9. 2023, 17:30 | Sokol Chodov A | - | Kavčí Hory | 1:3 (-3,20,-14,-10) | ||
25 | 13. 9. 2023, 17:30 | Přírodní vědy B | - | Řepy B | 3:2 (-16,13,13,-21,10) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | 18. 9. 2023, 17:30 | VK ŽIŽKA B | - | Řepy B | 0:3 (-20,-24,-15) | ||
27 | 18. 9. 2023, 17:30 | Kavčí Hory | - | Přírodní vědy B | 3:0 (11,17,12) | ||
28 | 18. 9. 2023, 17:30 | Sokol H. Počernice A | - | Sokol Chodov A | 3:1 (15,-18,24,23) | ||
29 | 18. 9. 2023, 17:30 | Sokol Spořilov A | - | VK Žižka D | Bauer J. | ||
30 | 18. 9. 2023, 17:30 | Košíře C | - | Sokol Žižkov D | 2:3 (16,24,-19,-20,-7) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 20. 9. 2023, 17:30 | Sokol Žižkov D | - | VK ŽIŽKA B | 3:0 (17,20,19) | ||
32 | 20. 9. 2023, 17:30 | VK Žižka D | - | Košíře C | 3:0 (21,23,19) | ||
33 | 20. 9. 2023, 17:30 | Sokol Chodov A | - | Sokol Spořilov A | 1:3 (23,-21,-23,-15) | ||
34 | 22. 5. 2024, 18:00 | Přírodní vědy B | - | Sokol H. Počernice A | . | ||
35 | 20. 9. 2023, 17:30 | Řepy B | - | Kavčí Hory | 2:3 (11,-10,22,-16,-8) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | 6. 5. 2024, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | Kavčí Hory | . | ||
37 | 10. 6. 2024, 18:00 | Sokol H. Počernice A | - | Řepy B | . | ||
38 | 6. 5. 2024, 18:00 | Sokol Spořilov A | - | Přírodní vědy B | Urbanec T. | ||
39 | 6. 5. 2024, 18:00 | Košíře C | - | Sokol Chodov A | Kobliha V. | ||
40 | 6. 5. 2024, 18:00 | Sokol Žižkov D | - | VK Žižka D | Ataniyazova D. |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 13. 5. 2024, 18:00 | VK Žižka D | - | VK ŽIŽKA B | Zmeškalová D. | ||
42 | 13. 5. 2024, 18:00 | Sokol Chodov A | - | Sokol Žižkov D | . | ||
43 | 13. 5. 2024, 18:00 | Přírodní vědy B | - | Košíře C | Talíř M. | ||
44 | 13. 5. 2024, 18:00 | Řepy B | - | Sokol Spořilov A | Bolard V. | ||
45 | 13. 5. 2024, 18:00 | Kavčí Hory | - | Sokol H. Počernice A | Kobliha V. |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 15. 5. 2024, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | Sokol H. Počernice A | . | ||
47 | 15. 5. 2024, 18:00 | Kavčí Hory | - | Sokol Spořilov A | . | ||
48 | 15. 5. 2024, 18:00 | Řepy B | - | Košíře C | . | ||
49 | 10. 6. 2024, 18:00 | Přírodní vědy B | - | Sokol Žižkov D | . | ||
50 | 15. 5. 2024, 18:00 | Sokol Chodov A | - | VK Žižka D | . |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
51 | 20. 5. 2024, 18:00 | Sokol Chodov A | - | VK ŽIŽKA B | . | ||
52 | 20. 5. 2024, 18:00 | VK Žižka D | - | Přírodní vědy B | . | ||
53 | 20. 5. 2024, 18:00 | Sokol Žižkov D | - | Řepy B | . | ||
54 | 20. 5. 2024, 18:00 | Košíře C | - | Kavčí Hory | . | ||
55 | 20. 5. 2024, 18:00 | Sokol Spořilov A | - | Sokol H. Počernice A | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
56 | 27. 5. 2024, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | Sokol Spořilov A | . | ||
57 | 27. 5. 2024, 18:00 | Sokol H. Počernice A | - | Košíře C | . | ||
58 | 27. 5. 2024, 18:00 | Kavčí Hory | - | Sokol Žižkov D | . | ||
59 | 27. 5. 2024, 18:00 | Řepy B | - | VK Žižka D | . | ||
60 | 27. 5. 2024, 18:00 | Přírodní vědy B | - | Sokol Chodov A | . |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 29. 5. 2024, 18:00 | Přírodní vědy B | - | VK ŽIŽKA B | . | ||
62 | 29. 5. 2024, 18:00 | Sokol Chodov A | - | Řepy B | . | ||
63 | 29. 5. 2024, 18:00 | VK Žižka D | - | Kavčí Hory | . | ||
64 | 29. 5. 2024, 18:00 | Sokol Žižkov D | - | Sokol H. Počernice A | . | ||
65 | 29. 5. 2024, 18:00 | Košíře C | - | Sokol Spořilov A | . |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
66 | 3. 6. 2024, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | Košíře C | . | ||
67 | 3. 6. 2024, 18:00 | Sokol Spořilov A | - | Sokol Žižkov D | . | ||
68 | 3. 6. 2024, 18:00 | Sokol H. Počernice A | - | VK Žižka D | . | ||
69 | 3. 6. 2024, 18:00 | Kavčí Hory | - | Sokol Chodov A | . | ||
70 | 3. 6. 2024, 18:00 | Řepy B | - | Přírodní vědy B | . |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
71 | 5. 6. 2024, 18:00 | Řepy B | - | VK ŽIŽKA B | . | ||
72 | 5. 6. 2024, 18:00 | Přírodní vědy B | - | Kavčí Hory | . | ||
73 | 5. 6. 2024, 18:00 | Sokol Chodov A | - | Sokol H. Počernice A | . | ||
74 | 5. 6. 2024, 18:00 | VK Žižka D | - | Sokol Spořilov A | . | ||
75 | 5. 6. 2024, 18:00 | Sokol Žižkov D | - | Košíře C | . |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
76 | 12. 6. 2024, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | Sokol Žižkov D | . | ||
77 | 12. 6. 2024, 18:00 | Košíře C | - | VK Žižka D | . | ||
78 | 12. 6. 2024, 18:00 | Sokol Spořilov A | - | Sokol Chodov A | . | ||
79 | 12. 6. 2024, 18:00 | Sokol H. Počernice A | - | Přírodní vědy B | . | ||
80 | 12. 6. 2024, 18:00 | Kavčí Hory | - | Řepy B | . |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 17. 6. 2024, 18:00 | Kavčí Hory | - | VK ŽIŽKA B | . | ||
82 | 17. 6. 2024, 18:00 | Řepy B | - | Sokol H. Počernice A | . | ||
83 | 17. 6. 2024, 18:00 | Přírodní vědy B | - | Sokol Spořilov A | . | ||
84 | 17. 6. 2024, 18:00 | Sokol Chodov A | - | Košíře C | . | ||
85 | 17. 6. 2024, 18:00 | VK Žižka D | - | Sokol Žižkov D | . |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
86 | 19. 6. 2024, 18:00 | VK ŽIŽKA B | - | VK Žižka D | . | ||
87 | 19. 6. 2024, 18:00 | Sokol Žižkov D | - | Sokol Chodov A | . | ||
88 | 19. 6. 2024, 18:00 | Košíře C | - | Přírodní vědy B | . | ||
89 | 19. 6. 2024, 18:00 | Sokol Spořilov A | - | Řepy B | . | ||
90 | 19. 6. 2024, 18:00 | Sokol H. Počernice A | - | Kavčí Hory | . |