Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
22.8.2018

Kalendář seminářů 2018

Úsek mládeže a vzdělávání aktualizuje kalendář seminářů a vzdělávacích akcí na rok 2018.

Termín Název Místo konání Kredity
4.1. Dialogy - Talent Rodič Nymburk 7
11. - 14. 1. Naděje Mikulov x
15.1. Školící centra Praha x
27. - 29. 1. Obecný základ sportovního tréninku Nymburk 2 / přednáška
31.1. Dialogy - Talent Rodič Česká Třebová 7
2. - 4. 2. Obecný základ sportovního tréninku Nymburk 2 / přednáška
5.2. Diskusní seminář - Herní systémy Praha x
21.2. Dialogy - Talent Rodič Brno 7
26.2. Školení XPS Praha x
7.3. Dialogy - Talent Rodič Plzeň 7
12.3. Herní systémy - seminář- smluvní trenéři Praha 20
15.3. Dialogy: Výživa ve vrcholovém sportu Praha 7
22.3. Dialogy - Talent Rodič Ústí n. L. 7
22.3. Školící centra Praha x
23.3. Aplikovaná kineziologie Česká Třebová 7
26.3. Dialogy - Talent Rodič Liberec 7
6.4. Kompenzační cvičení Olomouc 5
16.4. Školení školitelů Praha x
19.4. Výkon i motivace jsou o emocích Karlovy Vary 7
21. 4.  TMK - praktický seminář  - Protiútok  Brno 8
24.4. Gnostické funkce Praha 10
24.4. Školení školitelů Praha x
29.4. Volejbal v jednotlivých věkových období Žďár n. S. 20
1.5. Školení školitelů Brno x
13.5. Školení školitelů Praha x
14.5. Mosty Praha 20
17. - 20. 5. Trenér volejbalu II. třídy (specializace) Brno 2 / přednáška
20. - 23. 5. Naděje  Kojetín x
22. 5.  Dialogy - 3D Coaching Praha 7
24. - 27. 5. Trenér mládeže I. část Brandýs n. L. 2 / přednáška
27. 5. Data volley: Školení pro statistiky SCM Brandýs n. L. 2
28.5. Dialogy - Posturální funkce Praha 10
29.5. Školení školitelů Praha x
11. - 13. 6. Naděje III Kolín x
14. - 17. 6. Trenér mládeže II. část Brandýs n. L. 2 / přednáška
18.6. Školení školitelů Praha x
25. - 27. 7. Trenér volejbalu II. třídy (specializace) Luhačovice 2 / přednáška
29.7.-1.8. Naděje - dívky Plzeň x
3. 9. Školení školitelů Praha x
4.9. Seminář extraligových trenérů Praha 20
8. - 10. 9. Obecný základ sportovního tréninku Nymburk 2 / přednáška
9.9. Dialogy - Výkon a prevence zranění Nymburk 10
9.9. Školení statistiků SCM Plzeň X
14. - 16. 9. Obecný základ sportovního tréninku Nymburk 2 / přednáška
15. 9. Školení statistiků SCM Hradec Králové x
17.9. Mýtus o správné metodice příjmu (přihrávky)   10
Říjen Dialogy    
Listopad Dialogy    
3. 12. Mosty Praha 20
Prosinec Dialogy    

 

Autor: Ing. Ondřej Foltýn

Krátké zprávyArchiv
FIVB 4* Espinho (POR) 2019

Perušič / Schweiner – Pedlow / Schachter (CAN) 0:2 (17:21, 19:21)

 
2019 FIVB MS U21 - Bahrajn

Írán – Česká republika 3:0 (29:27, 25:18, 26:24)

 
Přátelské utkání - ženy - Ostrowiec (POL)

Polsko - Česká republika 3:0 (26:24, 25:21, 25:11), dodatečný set 25:22 Sestava ČR: Kossányiová (13), Trnková (5), Purchartová (5), Mlejnková (8),...

 
Do síně slávy světového volejbalu byl uveden Čech Josef Tesař

Josef TESAŘ byl uveden do síně slávy světového volejbalu (International Volleyball Hall of Fame) !!!  

 
FIVB 4* Espinho (POR) 2019

ženy: Larsen / Stockman (USA) - Hermannová / Sluková 2:1 (17:21, 21.16, 15:10), Hermannová / Sluková – Dabizha / Rudykh (RUS) 2:0 (21:14,...

 
2019 FIVB MS U21 - Bahrajn

Tunisko – Česká republika 0:3 (21:25, 21:25, 21:25)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018