Úsek vzdělávání Českého volejbalového svazu aktualizuje kalendář seminářů a vzdělávacích akcích ČVS v roce 2020.
Termín | Název | Místo konání | Kredity |
20. 1. | Metodický seminář - kniha | Praha | xxx |
22.1. | Dialogy Talent a rodič | Karlovy Vary | 7 |
24. - 27. 1. | Naděje | Mikulov | 5 / den |
leden | Školení školitelů | Praha | xxx |
8. 2. | Dialogy Rozdílný přístup k dívkám a chlapcům + Trenér a svaz | Nymburk | 8 |
8. - 10. 2. | Společný základ sportovního tréninku I | Nymburk | 3 / přednáška |
14.2. | Posturální funkce | Nymburk | 10 |
14. - 16. 2. | Společný základ sportovního tréninku II | Nymburk | 3 / přednáška |
únor | Školení školitelů | Praha | xxx |
21. - 24. 2. | Naděje | Mikulov | 5 / den |
9.3. | Dialogy: Detail rozhoduje | Praha | 8 |
13. - 15. 3. | VC KVS JM I | Brno | 5 / den |
13. - 16. 3. | Naděje | Mikulov | 5 / den |
20. - 22.3. | VC KVS Plzeň I. část | Plzeň | 5 / den |
27. - 29. 3. | VC KVS Karlovy Vary I. část | Chodov u KV | 5 / den |
březen / duben | Seminář SpS - Volejbal 6 - 15 let | ||
březen / duben | Seminář SCM - Volejbal 15 - 19 let | ||
1. 4. | Dialogy Talent a rodič | Jihlava | 7 |
4. - 5. 4. | VC KVS Karlovy Vary II. část | Chodov u KV | 5 / den |
9. - 12. 4. | VC KVS Střední Čechy | Kolín | 5 / den |
17. - 18. 4. | Trenér Minivolejbalu | Ostrava | xxx |
18. - 19.4. | VC KVS Plzeň I. část | Plzeň | 5 / den |
24. - 27. 4. | Naděje | Mikulov | 5 / den |
14. - 17. 5. | Trenér mládeže I. část | Brandýs n. L. | 3 / přednáška |
21. - 24. 5. | Trenér mládeže II. Část | Brandýs n. L. | |
květen / červen | Seminář extraligových trenérů | Praha | 20 |
květen | Mosty | Praha | 20 |
15. - 16. 5. | VC KVS JM II. část | Brno | 5 / den |
19. - 21. 6. | VC KVS JČ I. část | České Budějovice | 5 / den |
19. - 21. 6. | VC KVS HK I. část | 5 / den | |
26. - 28. 6. | VC KVS HK II. část | 5 / den | |
1. - 4.7. | VC KV Pardubice I. část | Česká Třebová | 5 / den |
10. - 11.7. | VC KVS Pardubice II. část | Česká Třebová | 5 / den |
červenec | II. Třída | Čeladná | 3 / přednáška |
září | Dialogy | ||
11. - 14. 9. | Naděje | ||
5. 9. | Mezinárodní seminář | Praha | 20 |
4. - 6. 9. | VC KVS JČ II | České Budějovice | 5 / den |
září | Společný základ sportovního tréninku I | Nymburk | 3 / přednáška |
září | Společný základ sportovního tréninku II | Nymburk | 3 / přednáška |
2. - 5. 10. | Naděje | 5 / den | |
23. - 26. .10. | Naděje | 5 / den | |
říjen | Dialogy | ||
listopad | Dialogy | ||
6. - 8. 11. | Naděje | 5 / den | |
prosinec | Mosty | Praha | 0 |
Autor: Ing. Ondřej Foltýn
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)
Perušič / Schweiner – Brouwer / Meeuwsen (NED) 2:1 (18:21, 21:17, 15:12)
dívky finále: Česko – Polsko 2:1 (10:15, 15:13, 15:7) semifinále: Česko – Turecko 2 2:1 (15:4, 13:15, 15:8) chlapci finále: Česko – Polsko...
dívky: Gruzie 1 – Česko 0:2 (6:15, 8:15), Česko – Rumunsko 2:0 (15:8, 15:5) chlapci: Turecko 2 – Česko 1:2 (10:15, 15:9, 8:15)
chlapci: Česko – Gruzie 2 2:0 (15:12, 15:12), Česko – Bulharsko 2:0 (15:13, 15:13) dívky: Česko – Polsko 2:1 (15:10, 12:15, 16:14), Česko –...