Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
29.1.2019

Jak a kdy bude pokračovat volejbalová UNIQA Extraliga žen?

V sobotu skončila dlouhodobá část UNIQA volejbalové extraligy žen 2018/19. Následuje 2. část, tzv. nadstavba hraná ve třech skupinách a po ní 3. část, tzn. play-off. Konečné umístění po základní části rozhodlo o složení skupin nadstavby a osmi týmech, které si zajistily jistotu play-off.

Základní část jasně ovládl „bez ztráty kytičky“ tým VK UP Olomouc. Družstva na 1. – 8. místě si zajistila účast v play-off.

Konečné pořadí po základní části:

  1. VK UP Olomouc
  2. VK Dukla Liberec
  3. VK Prostějov
  4. PVK Olymp Praha
  5. VK Brno
  6. VK Královo Pole
  7. Volejbal Přerov
  8. TJ Ostrava
  9. TJ Sokol Frýdek-Místek
  10. TJ Sokol Šternberk

2. část - nastavba

Družstva jsou rozdělena do tří skupin. I. skupina (1-4) a II. skupina (5-8) se hraje dvoukolově, III. skupina (9-10) čtyřkolově, výsledky jsou započítávány k výsledkům ze základní části.

Skupina I. Skupina II.
VK UP Olomouc VK Brno
VK Dukla Liberec VK Královo Pole
VK Prostějov Volejbal Přerov
PVK Olymp Praha TJ Ostrava

 

hrací dny pro obě skupiny: 9., 16., 23., 28. únor, 2., 9. březen

Rozpis skupina I., skupina II.

Skupina III.
TJ Sokol Frýdek-Místek
TJ Sokol Šternberk

 

hrací dny: 16., 23. únor, 2., 9. březen

Rozpis skupina III.

Po odehrání nadstavby týmy skupiny I. a II. pokračují zápasy play-off. Lepšímu týmu z III. skupiny letošní sezóna končí, horší družstvo čeká baráž o udržení extraligy.

3. část – play-off

Zápasy play-off vždy začínají na palubovce družstva lépe umístěného po 2. části systémem doma/venku.

1. kolo

čtvrtfinále na tři vítězná utkání

-  1/8, 2/7, 3/6, 4/5

hrací dny: 16., 20., 23., 27., 30. březen

2. kolo

semifinále na tři vítězná utkání

-  vítěz z 1. kola s nejlepším umístění po 2. části/vítěz z 1. kola s nejhorším umístěním po 2. části

-  vítěz z 1. kola s druhým nejlepším umístění po 2. části/vítěz z 1. kola s druhým nejhorším umístěním po 2. části

hrací dny: 3., 6., 9., 12., 15. duben

 

o umístění na dvě vítězná utkání

-  o 5. místo - poražený z 1. kola s nejlepším umístěním po 2. části/poražený z 1. kola s druhým nejlepším umístěním po 2. části

-  o 7. místo - poražený z 1. kola s druhým nejhorším umístěním po 2. části/poražený z 1.kola s nejhorším umístěním po 2. části

hrací dny:  6., 10., 13. duben

3. kolo

-  finále na tři vítězná utkání – vítězové z 2. kola

hrací dny: 18., 21., 24., 27., 30. duben

-  o 3. místo na dvě vítězná utkání – poražení z 2. kola

hrací dny: 18., 21., 24. duben

 

Poznámka: družstva mají právo si termíny změnit v souladu s platnými předpisy ČVS (tak jako u všech částí soutěže).

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
2019 FIVB MS U19 – Tunisko

Česká republika – Írán 3:0 (25:17, 25:17, 25:22)

 
2019 FIVB MS U19 – Tunisko

Itálie – Česká republika 3:0 (25:14, 25:12, 25:13) Statistika ZDE

 
2019 FIVB MS U19 – Tunisko

Česká republika – Kolumbie 3:0 (25:13, 25:16, 25:17) Statistika ZDE

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

muži: Guto / Saymon (BRA) – Perušič / Schweiner 2:0 (21:8, 21:19), Perušič / Schweiner – Ehlers / Flüggen (GER) 2:1 (14:21, 25:23,...

 
FIVB 4* Moskva (RUS) 2019

ženy: Betschart / Hüberli (SUI) – Hermannová / Sluková 1:2 (18:21, 21:12, 8:15), Borger / Sude (GER) – Hermannová / Sluková 0:2 (17:21,...

 
Memoriál Česnokova U19 – Anapa (RUS)

Česká republika – Itálie 2:3 (25:15, 17:25, 23:25, 25:15, 12:15)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018