30.12.2019

Program a výsledky RD 01/02 kadeti v roce 2019

Č. Termín Místo konání Poznámka
1 13.-15.2. Kutná Hora VT, nominace
15.2. ČR - AERO Odolena Voda (EX-M) 0:0
2 7.-12.5. Velký Meder (SVK) VT, nominace
3 17.-21.5. Praha,
Pec p/Sněžkou
VT, nominace
4 23.-26.5. Žďár n/S VT, nominace
5 30.5.-2.6. Nymburk VT, nominace
6 5.-9.6. Žďár n/S VT, nominace
7.6. ČR - Slovensko 3:2 (16,19,-26,-23,7)
8.6. ČR - Slovensko 3:2 (19,22,-20,-24,12)
9.6. ČR - Slovensko 3:0 (25,18,14)
7 12.-14.6. Nymburk VT, nominace
8 29.-30.6. Žďár n/S VT, nominace
9 1.-4.7. Dunaújvaros (HUN)

VT, nominace
2.7. Maďarsko - ČR 0:4
3.7. Maďarsko - ČR 1:3
4.7. Maďarsko - ČR 1:3

10 7.-10.7. Dobřichovice VT, nominace
11 13.-15.7. Svitavy VT, nominace
12 18.-20.7. Kladno VT, nominace
13 21.-27.7. Baku (AZE) 2019 XV Letní evropský olympijský festival mládeže (EYOF), sk. B - CZE, ITA, BUL, BEL, nominace
22.7. Belgie - ČR 3:1 (23,-19,22,16) info - stat
23.7. Itálie - ČR 3:0 (18,11,2) info - stat
24.7. ČR - Bulharsko 3:2 (18,-21,23,-23,18) info - stat - 4. místo ve skupině
o 5.-8. místo
26.7. Německo - ČR 2:3 (31,-24,22,-19,-10) info - stat
o 5. místo
27.7. Bulharsko - ČR 0:3 (-22,-21,-16) info - stat
14 31.7.-1.8. Svitavy VT, nominace
15 2.-5.8. Svitavy VT+HUN, nominace
16 7.8. Kladno VT, nominace
17 8.-12.8. Anapa (RUS) MT, nominace
Rusko - ČR 3:0 (19,29,22)
Polsko - ČR 3:2 (15,-12,-24,20,12)
Itálie - ČR 3:2 (-15,17,23,-15,12) - 4. místo
18 15.-16.8. Kladno VT, nominace
19 17.-20.8. ? (TUN) VT, nominace
20 21.-30.8. Tunis (TUN)

MS U19 sk. B, Írán, ČR, Itálie, Kolumbie, Bulharsko, nominace
21.8. ČR - Kolumbie 3:0 (13,16,17) stat - foto team  1  2  3
22.8. Itálie - ČR 3:0 (14,12,13) stat - 1  2  3  4  5
23.8. ČR - Írán 3:0 (17,17,22) stat -
24.8. Bulharsko - ČR 0:3 (-22,-11,-22) stat - info
2. místo ve skupině, následuje osmifínále
27.8. ČR - Bělorusko 0:3 (-23,-20,-20) stat -
o 9.-12. místo
28.8. ČR - Nigérie 3:2 (19,-16,16,-22,10) stat -
o 9.-12. místo
29.8. Korea - ČR 2:3 (-29,22,-18,19,-14) stat -
o 9. - 10. místo
30.8. Brazílie - ČR 3:0 (13,21,19) stat -
konečné 10. místo - info

       
21 4.-8.12. Nymburk VT, nominace
22 13.-21.12. Nymburk VT, nominace
23 28.-30.12. Maribor (CRO) MEVZA U20, nominace
28.12. Izrael - ČR 0:3 (-17,-16,-17) stat
28.12. Maďarsko - ČR 1:2 (-20,-23,23) stat
29.12. Chorvatsko - ČR 1:2 (-23,22,-16) stat
29.12. ČR - Slovensko 2:1 (-24,17,20) stat
30.12. ČR - Rakousko 3:0 (18,20,15) stat
30.12. ČR - Slovinsko 0:3 (-20,-25,-21) stat
konečné 1. místo      foto

 

Program, výsledky a info o RD 01/02 chlapců ZDE

Info družstva na Facebooku ZDE

Krátké zprávyArchiv
CEV Champions League - muži

Cucine Lube Civitanova (ITA) - VK Jihostroj České Budějovice 3:1 (25:21, 25:19, 21:25, 25:19)  

 
Český pohár 2019/2020 muži - čtvrtfinále

VK Lvi Praha – Kladno volejbal cz 0:3 (22:25, 27:29, 18:25), první utkání 3:2 - postupuje Kladno VK Dukla Liberec – Volejbal Brno 3:1 (25:17, 15:25,...

 
Český pohár 2019/2020 muži - čtvrtfinále

VK ČEZ Karlovarsko - VK Ostrava 3:1 (25:22, 25:17, 18:25, 27:25), první utkání 3:1 - do Final Four postupuje Karlovarsko  

 
Utkání Příbram - Ústí nad Labem se dnes nehraje!!!

Z důvodu dopravní nehody a zablokované dálnice se dnešní utkání Příbram - Ústí nad Labem neodehraje a je odloženo.  

 
Český pohár 2019/2020 ženy - čtvrtfinále

VK Prostějov – TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (25:19, 25:14, 25:17), první utkání 3:1 - do Final Four postupuje Prostějov  

 
Český pohár 2019/2020 - čtvrtfinále

ženy: VK Dukla Liberec – Volejbal Přerov 3:1 (25:20, 21:25, 25:11, 25:20), první utkání 3:2 – postupuje Liberec PVK Olymp Praha – TJ Ostrava 3:1...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018