Č. | Termín | Místo konání | Poznámka |
1 | .-.. | ? | VT, nominace |
2 | .-.. | ? | VT, nominace |
3 | 3.-10.3. | Maribor (CRO) | VT, nominace 4.3. červení - modří 0:2 (-17,-21) PU 5.3. Česká republika - Slovinsko 3:1 8.3. Česká republika - Maribor 4:1 9.3. Česká republika - Rakousko 0:0 |
4 | 12.-14.3. |
Zadar (CRO) |
MEVZA 1. kolo kv. ME U16, sk. B, nominace foto 12.3. Izrael - Česká republika 0:3 (-23,-9,-6) 12.3. Maďarsko - Česká republika 1:3 (-20,-18,11,-18) 13.3. semifinále Chorvatsko - Česká republika 0:3 (-16,-13,-21) 14.3. o 1-2 Slovinsko - Česká republika 2:3 (21,-17,-15,27,-12) postup na ME U16 INFO |
5 | 28.-30.4. | ? (AUT) | VT, nominace širší nominace na MEU16 INFO Rakousko - Česká republika 1:3 (-23,-24,20,-24) INFO Rakousko - Česká republika další 2 modelová utkání |
6 | 19.-20.5. | Přerov | VT, nominace |
7 | 21.-23.5. | Přerov, Nitra (SVK) |
PU, nominace Slovensko - Česká republika 0:5 (-15,-16,-12,-11,-21) Slovensko - Česká republika - 2 modelové zápasy INFO |
8 | 30.5.-2.6. | Brandýs n/L. | VT, nominace |
9 | 8.-9.6. | Prostějov | VT, nominace |
10 | 10.-12.6. | Prostějov | PU, nominace Česká republika - Slovensko 3:0 (21,22,21) INFO |
11 | 22.-25.6. | Přerov | VT, nominace |
12 | 25.-27.6. | Proszowice (POL) | PU, nominace 26.6. neoficiální utk. Polsko - ČR 1:4 (-21,-19,-15,-5,12) 26.6. Polsko - Česká republika 3:1 (23,19,-18,20) INFO 27.6. Polsko - Česká republika 2:2 (-19,24,10,-10) |
13 | 30.6.-2.7. | Přerov | VT, nominace |
14 | 5.-8.7. | Přerov | VT, nominace |
15 | 8.7. | Nyíregyháza (HUN) | odjezd na ME U16 |
16 | 10.-18.7. | Nyíregyháza (HUN) Humenné (SVK) |
ME U16 sk. I Nyíregyháza (HUN), nominace Maďarsko, Rusko, Turecko, Belgie, Polsko, Česká republika 10.7. Maďarsko - Česká republika 3:1 (23,-19,19,17) INFO 11.7. Česká republika - Turecko 0:3 (-17,-14,-15) INFO 12.7. Belgie - Česká republika 3:1 (19,-14,22,23) INFO 14.7. Česká republika - Rusko 0:3 (-22,-16,-12) INFO 15.7. Polsko - Česká republika 3:2 (23,-19,-23,13,13) INFO 6. místo ve skupině, celkove na ME 11. místo |
17 | 18.-21.8. | Hradec Králové | VT, T Lupenice, nominace INFO |
18 | 24.-27.9. | Kladno | VT, nominace INFO |
19 | 28.-31.10. | Kutná Hora | VT, nominace INFO |
20 | 25.-28.11. | Kladno | VT, nominace INFO |
20 | 16.-20.12. | Letovice | VT, nominace INFO |
22 | 27.-30.12. | Kladno | VT, PU, nominace 29.12. Rakousko - ČR 0:3 (-19,-14,-11) 30.12. Rakousko - ČR 0:3 (-16,-10,-13) INFO |
Facebooková stránka ZDE
Raupelyte / Paulikiene (LTU) – Hermannová / Štochlová 2:0
finále: Oliva / Kurka – Buytrago / Varga (PHI) 2:1 (16:21, 21:16, 15:13) semifinále: Mermer / Sacit (TUR) – Oliva / Kurka 0:2 (20:22, 17:21)
muži: SKV Ústí nad Labem – TJ Sokol Dobřichovice 1:3 (25:21, 5:25, 24:26, 21:25) stav série 0:1 ženy: TJ Sokol Šternberk – VK Madeta České...
chlapci – Đakovica (KOS): Česko – Kosovo 3:0 (25:11, 25:17, 25:16) dívky - Vrnjačka Banja (SRB): Severní Makedonie – Česko 0:3 (16:25, 16:25,...
Challenge – Guadalajara (MEX): Kotnik / Lovsin (SLO) – Hermannová / Štochlová 2:1 (10:21, 21:16, 15:12) Futures – Nuvali(PHI): Liepa /...
Challenge – Guadalajara (MEX): Liliana / Paula (ESP) – Hermannová / Štochlová 2:1 (9:21, 21:13, 15:6) Futures - Nuvali (PHI): Gottsu / Shoji...