Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 
Web

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová

Kód: Založeno: 0000-00-00 Soutez: 2-Z
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Iva Horáková ihorakova.dlouha@seznam.cz Tel: 605185862
Hala VDA Skalka   Skalka 1162 Česká Třebová   56002

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
482258 23.3.2019 14:00 Česká Třebová 3:0 Junior Voslář, Haraštová
482253 23.3.2019 10:00 Česká Třebová 3:1 Junior Haraštová, Voslář
482248 16.3.2019 14:00 ČVUT Praha 3:2 Česká Třebová Večeřa, Ibl
482243 16.3.2019 10:00 ČVUT Praha 3:0 Česká Třebová Ibl, Večeřa
482238 9.3.2019 13:00 Česká Třebová 2:3 Havlíčkův Brod Maťátko, Veselý

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Andrlová Daniela 1990
Dejdarová Hana 1983
Divišová Marie 1995
Drymlová Martina 1996
Foldýnová Natálie 2000
Gottwaldová Lenka 1988
Horáková Iva 1987
Karanská Hana 1988
Kašparová Tereza 2002
Klimková Linda 2000
Krejsová Pavlína 1986 H3611504
Kubová Radka 1987
Mikulecká Barbora 1994
Šemberová Martina 1991
Šplíchalová Veronika 1998
Tillingerová Kateřina 1988
Tomanová Pavlína 1993
Trávníčková Pavla 1986
Voleská Kristýna 1999
Zabranská Lucie 1990

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Gottwaldová Lenka 1988  
Horáková Iva 1987  
Kadlec Michal 1970  
Kubová Radka 1987  
Trávníčková Pavla 1986  
Oddíl:Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová
Hala:Hala VDA Skalka
Adresa:Skalka 1162 Česká Třebová 56002
MHD:
Výjimky:
Náhradní hala: Hala VDA Na Skále 573 Česká Třebová
Náhradní hala 2:
Míč:GALA BV5591S

Odpovědná osoba družstva: Iva Horáková
Adresa:Dlouhá Třebová 223  56117  Dlouhá Třebová
Email:ihorakova.dlouha@seznam.cz
Telefon:605185862
rozpis
© ČVS 2015-2018