Reprezentace
27. 5. 2020
Muži - Golden European League : POR - CZE zrušeno
Reprezentace
27. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CRO - CZE, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 
Web

Volejbal Tábor, z.s.

Kód: Soutez: CP-JKY
Forma: Příští zápas:
Kontakt: Ladislav Jelínek ladis.jelinek@gmail.com Tel: 602456431
Sportovní hala Kvapilova   Kvapilova 2419 Tábor   39003

Odehrané zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí
638880 29.2.2020 14:00 Tábor 0:3 Karlovy Vary
638877 29.2.2020 10:00 Tábor 3:1 Karlovy Vary
641381 23.2.2020 12:00 Tábor 0:2 Uničov
641378 23.2.2020 10:50 Meteor 0:2 Tábor
641375 23.2.2020 08:30 Tábor 0:2 Volejbal Ústí n. L.

 

Nejbližší zápasy

DatumČasDomácíVýsledekHostéVideopřenosRozhodčí

Soupiska družstva

příjmení a jménorok narozenípoznámka
Babůrková Barbora 2001
Bendová Barbora 2004
Brůžková Eliška 2001
Dolejšová Bára 2003
Douchová Tereza 2001
Drhovská Bára 2002
Dušková Kristýna 2003
Fučíková Veronika 2004
Gruberová Natálie 2001
Jakubcová Šárka 2000
Kalabová Veronika 2001
Kincová Michaela 2002
Krejčová Tereza 2001
Kropíková Adéla 2003
Lutovská Nikola 2004
Martínková Adéla 2002
Matějková Pavla 2001
Matějková Zuzana 2005
Mrázková Anna 2003
Nováková Alice 2003
Nováková Lucie 2001
Prokopová Kristýna 2003
Soukupová Tereza 2003
Veselá Gabriela 2003
Vrtíšková Nikola 2001
Zadražilová Anežka 2003
Říhová Bára 2003
Šmahlíková Kateřina 2005

Funkcionáři družstva

příjmení a jménorok narození 
Boča Ladislav 1960  
Bártová Dagmar 1958  
Dytrych Miloslav 1948  
Jelínek Ladislav 1951  
Juračka Pavel 1965  
Matějková Marcela 1973  
Oulík Přemysl 1972  
Panovský Vladimír 1979  
Oddíl:Volejbal Tábor, z.s.
Hala:Sportovní hala Kvapilova
Adresa:Kvapilova 2419 Tábor 39003
MHD:
Výjimky:
Náhradní haly: Tělocvična ZŠ Husova Husova 1570 Tábor
Míč:Gala

Odpovědná osoba družstva:Ing. Ladislav Jelínek
Adresa:Komenského 1465  39102  Sezimovo Ústí
Email:ladis.jelinek@gmail.com
Telefon:602456431
rozpis
© ČVS 2015-2018