KOLO
3. kolo
Odolena Voda1:3Ústí n. L.(19, -15, -26, -16)
Benátky n. J.0:3Příbram(-21, -21, -15)
Jihostroj Č. Budějovice A3:0Ostrava(21, 15, 23)
ČZU Praha A2:3Zlín(22, -21, -21, 26, -10)
Ústí n. L.3:0Odolena Voda(18, 16, 20)
Příbram3:1Benátky n. J.(23, -23, 18, 26)
Ostrava3:2Jihostroj Č. Budějovice A(-22, -17, 21, 23, 13)
Zlín3:2ČZU Praha A(-22, -19, 21, 20, 6)
Příští kolo
Ústí n. L.1:3KladnoČT11.1.18:00
Příbram1:3LiberecČT11.1.18:00
Jihostroj Č. Budějovice A3:1Volejbal BrnoČT11.1.18:00
Zlín0:3KarlovarskoÚT9.1.17:00
Kladno1:3Ústí n. L.ČT25.1.16:30
Liberec3:0PříbramČT25.1.18:00
Volejbal Brno2:3Jihostroj Č. Budějovice AČT25.1.18:00
Karlovarsko2:3ZlínÚT6.2.18:00
Play-off
2.kolo
Drásov 0-1 Příbram
Beskydy 0-1 Ostrava
Bučovice 0-1 ČZU Praha A
Tesla Brno 0-1 Zlín
Dobřichovice 0-1 Ústí n. L.
Turnov 0-1 Odolena Voda
3.kolo
Odolena Voda 0-2 Ústí n. L.
Benátky n. J. 0-2 Příbram
Jihostroj Č. Budějovice A 1-1 Ostrava
ČZU Praha A 0-2 Zlín
4.kolo
Ústí n. L. 1-1 Kladno
Příbram 0-2 Liberec
Jihostroj Č. Budějovice A 2-0 Volejbal Brno
Zlín 1-1 Karlovarsko
5.kolo
Kladno 0-1 Liberec
Jihostroj Č. Budějovice A 0-1 Karlovarsko
6.kolo
Liberec 1-0 Karlovarsko
kalendář skupiny
Český pohár mužů
Final Four: 25. - 26. 2. 2018 - pořadatel: ČVS ve Svitavách
2. kolo
1 11. 10. 2017, 19:00 Turnov - Odolena Voda 0:3 (-18,-13,-15)
2 12. 10. 2017, 18:00 Dobřichovice - Ústí n. L. 1:3 (24,-19,-11,-20)
3 11. 10. 2017, 19:00 Drásov - Příbram 0:3 (-20,-16,-11)
4 24. 10. 2017, 18:00 Beskydy - Ostrava 1:3 (-19,19,-23,-17)
5 11. 10. 2017, 19:00 Bučovice - ČZU Praha A 1:3 (23,-18,-24,-6)
6 4. 10. 2017, 18:30 Tesla Brno - Zlín 0:3 (-18,-25,-18)
3. kolo
7 15. 11. 2017, 18:30 Odolena Voda - Ústí n. L. 1:3 (19,-15,-26,-16)
8 16. 11. 2017, 18:00 Benátky n. J. - Příbram 0:3 (-21,-21,-15)
9 16. 11. 2017, 18:00 Jihostroj Č. Budějovice A - Ostrava 3:0 (21,15,23)
10 14. 11. 2017, 18:00 ČZU Praha A - Zlín 2:3 (22,-21,-21,26,-10)
11 21. 12. 2017, 18:00 Ústí n. L. - Odolena Voda 3:0 (18,16,20)
12 13. 12. 2017, 18:00 Příbram - Benátky n. J. 3:1 (23,-23,18,26)
13 3. 1. 2018, 17:00 Ostrava - Jihostroj Č. Budějovice A 3:2 (-22,-17,21,23,13)
14 16. 12. 2017, 17:30 Zlín - ČZU Praha A 3:2 (-22,-19,21,20,6)
4. kolo
15 11. 1. 2018, 18:00 Ústí n. L. - Kladno 1:3 (-20,-18,23,-20)
16 11. 1. 2018, 18:00 Příbram - Liberec 1:3 (-22,23,-21,-29)
17 11. 1. 2018, 18:00 Jihostroj Č. Budějovice A - Volejbal Brno 3:1 (22,23,-18,22)
18 9. 1. 2018, 17:00 Zlín - Karlovarsko 0:3 (-20,-27,-18)
19 25. 1. 2018, 16:30 Kladno - Ústí n. L. zlatý set: 28:26 1:3 (-17,-22,22,-21)
20 25. 1. 2018, 18:00 Liberec - Příbram 3:0 (19,23,23)
21 25. 1. 2018, 18:00 Volejbal Brno - Jihostroj Č. Budějovice A 2:3 (24,26,-22,-16,-13)
22 6. 2. 2018, 18:00 Karlovarsko - Zlín 2:3 (15,-21,18,-21,-8)
5. kolo
23 25. 2. 2018, 15:00 Kladno - Liberec Semifinále 1:3 (23,-21,-18,-29)
24 25. 2. 2018, 18:00 Jihostroj Č. Budějovice A - Karlovarsko 2:3 (20,14,-21,-20,-8)
6. kolo
25 26. 2. 2018, 19:15 Liberec - Karlovarsko Finále - TV 3:2 (-17,14,-24,21,13) ct sport
© ČVS 2015