Reprezentace
26. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - ESP
Reprezentace
26. 5. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - SVK
Reprezentace
30. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2018
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Muži - Golden European League : ESP - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - BLR
Reprezentace
6. 6. 2018
Muži - Golden European League : POR - CZE
Reprezentace
6. 6. 2018
Ženy - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
13. 6. 2018
Muži - Golden European League : Final Four - Karlovy Vary
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Okresní přebor žen

8. kolo
Osvračín-Holýšov
Koloveč A-Mrákov
Postřekov-Poběžovice
Příští kolo
Postřekov-OsvračínNE3.6.10:00
Poběžovice-Koloveč ANE3.6.17:00
Mrákov-HolýšovNE3.6.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Postřekov76010 20:419
2 Koloveč A74210 20:817
3 Mrákov72203 13:1310
4 Osvračín72113 11:159
5 Holýšov70133 10:205
6 Poběžovice70115 6:203
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Josef Kučera
1. kolo
1 3. 9. 2017, 17:30 Koloveč A - Osvračín 3:0 (14,19,19)
2 3. 9. 2017, 10:00 Holýšov - Postřekov 0:3 (-8,-23,-21)
3 3. 9. 2017, 10:00 Mrákov - Poběžovice 3:2 (16,-16,-22,23,10)
2. kolo
4 10. 9. 2017, 16:00 Osvračín - Poběžovice 3:1 (8,22,-16,14)
5 10. 9. 2017, 10:00 Postřekov - Mrákov 3:1 (-21,10,17,23)
6 10. 9. 2017, 17:30 Koloveč A - Holýšov 3:1 (14,-23,26,21)
3. kolo
7 17. 9. 2017, 10:00 Holýšov - Osvračín 3:2 (18,-23,-23,16,14)
8 17. 9. 2017, 10:00 Mrákov - Koloveč A 0:3 (-14,-21,-23)
9 17. 9. 2017, 17:00 Poběžovice - Postřekov 0:3 (-15,-16,-20)
4. kolo
10 24. 9. 2017, 16:00 Osvračín - Postřekov 0:3 (-3,-22,-20)
11 24. 9. 2017, 17:30 Koloveč A - Poběžovice 3:0 (19,16,14)
12 24. 9. 2017, 10:00 Holýšov - Mrákov 2:3 (15,-24,-20,22,-12)
5. kolo
13 1. 10. 2017, 10:00 Mrákov - Osvračín 3:0 (12,22,23)
14 1. 10. 2017, 17:00 Poběžovice - Holýšov 3:2 (24,-22,26,-19,8)
15 1. 10. 2017, 10:00 Postřekov - Koloveč A 2:3 (24,-22,21,-17,-13)
6. kolo
16 13. 5. 2018, 16:00 Osvračín - Koloveč A 3:2 (20,-20,24,-24,15)
17 13. 5. 2018, 10:00 Postřekov - Holýšov 3:0 (19,17,21)
18 13. 5. 2018, 17:00 Poběžovice - Mrákov 0:3 (-23,-23,-16)
7. kolo
19 20. 5. 2018, 17:00 Poběžovice - Osvračín 0:3 (-18,-9,-14)
20 20. 5. 2018, 10:00 Mrákov - Postřekov 0:3 (-20,-16,-16)
21 20. 5. 2018, 10:00 Holýšov - Koloveč A 2:3 (-20,-23,23,22,-11)
8. kolo
22 27. 5. 2018, 16:00 Osvračín - Holýšov .
23 1. 6. 2018, 18:00 Koloveč A - Mrákov přeloženo .
24 27. 5. 2018, 10:00 Postřekov - Poběžovice .
9. kolo
25 3. 6. 2018, 10:00 Postřekov - Osvračín .
26 3. 6. 2018, 17:00 Poběžovice - Koloveč A .
27 3. 6. 2018, 10:00 Mrákov - Holýšov .
10. kolo
28 10. 6. 2018, 16:00 Osvračín - Mrákov .
29 10. 6. 2018, 10:00 Holýšov - Poběžovice .
30 10. 6. 2018, 17:30 Koloveč A - Postřekov .
© ČVS 2015-2018