Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
. kolo
Příští kolo
VK Raškovice-SK Metylovice7.9.18:00
TJ Sokol Staříč-Mosty u Jablunkova7.9.19:15
TJ Sokol Frýdek-Místek-TJ Sokol Palkovice7.9.18:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Sokol Nýdek00000 0:00
2 VK Raškovice00000 0:00
3 Mosty u Jablunkova00000 0:00
4 TJ Sokol Frýdek-Místek00000 0:00
5 TJ Sokol Palkovice00000 0:00
6 TJ Sokol Staříč00000 0:00
7 SK Metylovice00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
2 7. 9. 2018, 18:00 VK Raškovice - SK Metylovice .
3 7. 9. 2018, 19:15 TJ Sokol Staříč - Mosty u Jablunkova .
4 7. 9. 2018, 18:00 TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Sokol Palkovice .
2. kolo
6 14. 9. 2018, 19:15 TJ Sokol Staříč - TJ Sokol Frýdek-Místek .
7 14. 9. 2018, 18:00 SK Metylovice - Mosty u Jablunkova .
8 14. 9. 2018, 18:00 TJ Sokol Nýdek - VK Raškovice .
3. kolo
10 21. 9. 2018, 18:00 TJ Sokol Nýdek - Mosty u Jablunkova .
11 21. 9. 2018, 18:00 TJ Sokol Frýdek-Místek - SK Metylovice .
12 21. 9. 2018, 18:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Staříč .
4. kolo
14 5. 10. 2018, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Palkovice .
15 5. 10. 2018, 18:00 TJ Sokol Nýdek - TJ Sokol Frýdek-Místek .
16 5. 10. 2018, 18:00 VK Raškovice - Mosty u Jablunkova .
5. kolo
18 12. 10. 2018, 18:00 TJ Sokol Frýdek-Místek - VK Raškovice .
19 12. 10. 2018, 18:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Nýdek .
20 12. 10. 2018, 19:15 TJ Sokol Staříč - SK Metylovice .
6. kolo
22 19. 10. 2018, 18:00 TJ Sokol Nýdek - TJ Sokol Staříč .
23 19. 10. 2018, 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Palkovice .
24 19. 10. 2018, 18:00 TJ Sokol Frýdek-Místek - Mosty u Jablunkova .
7. kolo
26 2. 11. 2018, 18:00 TJ Sokol Palkovice - Mosty u Jablunkova .
27 2. 11. 2018, 19:15 TJ Sokol Staříč - VK Raškovice .
28 2. 11. 2018, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Nýdek .
8. kolo
30 26. 4. 2019, 18:00 SK Metylovice - VK Raškovice .
31 26. 4. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Staříč .
32 26. 4. 2019, 18:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Sokol Frýdek-Místek .
9. kolo
34 3. 5. 2019, 18:00 TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Sokol Staříč .
35 3. 5. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - SK Metylovice .
36 3. 5. 2019, 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Nýdek .
10. kolo
38 10. 5. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Nýdek .
39 10. 5. 2019, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Frýdek-Místek .
40 10. 5. 2019, 19:15 TJ Sokol Staříč - TJ Sokol Palkovice .
11. kolo
42 17. 5. 2019, 18:00 TJ Sokol Palkovice - SK Metylovice .
43 17. 5. 2019, 18:00 TJ Sokol Frýdek-Místek - TJ Sokol Nýdek .
44 17. 5. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - VK Raškovice .
12. kolo
46 24. 5. 2019, 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Frýdek-Místek .
47 24. 5. 2019, 18:00 TJ Sokol Nýdek - TJ Sokol Palkovice .
48 24. 5. 2019, 18:00 SK Metylovice - TJ Sokol Staříč .
13. kolo
50 31. 5. 2019, 19:15 TJ Sokol Staříč - TJ Sokol Nýdek .
51 31. 5. 2019, 18:00 TJ Sokol Palkovice - VK Raškovice .
52 31. 5. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Frýdek-Místek .
14. kolo
54 7. 6. 2019, 18:00 Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Palkovice .
55 7. 6. 2019, 18:00 VK Raškovice - TJ Sokol Staříč .
56 7. 6. 2019, 18:00 TJ Sokol Nýdek - SK Metylovice .
© ČVS 2015-2018